Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

    Гори ли масълце тая пущина? Той проблема рядко е в 4-ти цилиндър... По-скоро между 3 и 4-ти, aма то се вижда тогава по-ясно, по-отдалече и по-за дълго
    Според мен проблема ти е в огледалата - разкарай ги и няма да виждаш облак отзад.

    42

    Коментар


    • #17
      От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
      Гори ли масълце тая пущина? Той проблема рядко е в 4-ти цилиндър... По-скоро между 3 и 4-ти, aма то се вижда тогава по-ясно, по-отдалече и по-за дълго
      Според мен проблема ти е в огледалата - разкарай ги и няма да виждаш облак отзад.
      Абе не знам гори ли го или излиза през капачката (оная капачка от която се налива , щото там постоянно си има гняс и изпарено масло), ама често (да кажем веднъж седмично след 1000км. )се случва след 3-4 часа престой на равно място като вдигна щеката "да няма никой". За моя радост този досаден проблем лесно се решава с почерпка кило масло.
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар


      • #18
        От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

        Нит съм дявол , нит си вандал
        Ако не ти се прави мотор си доливай масло и карай със здраве
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #19
          От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

          Край до последно и хвърляй,ако го гори и си със зелено мислене ммммм хвърляй без да караш
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

            Опичат се гумичките на клапаните и от там дърпа масло. Сменат ги бързо без да се сваля глава. Не е скъпо.
            Купи си чосто нова капачка за масло че и там се опича гумичката и сълзи.10 ина лв.
            Блок бубината прави проблеми и се сменя цялата.
            120-200лв. и сам можеш да я смениш.
            Дизеловите опичат компютър.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #21
              От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

              Опел не се прави. Чака се да изгние и се хвърля.
              п.с.: не се чака дълго.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #22
                От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

                Аз от бобина на GM лошо не съм виждал. Работят си. Имам чуството, че изгарят от свещи, дето куче с пръчка може да мине между електродите или лоши кабели, хвърлящи искри. Изгорих такава за 10-15секунди. Сменях свещи и съм забравил да сложа лулата на една. Докато слязох и се радвах на искрата, едната секция(2цилиндъра) изгоря. Имах по кашоните, та е смених и досега не е напомняла. Иначе на старо им искат ненормални цени.
                Това не е ли прочутият двигател ХЕЛ?
                Този разход от 1литър на 1000километра надали е от гумички. И моята(опелско изчадие) пуши синьо, ама при палене и гори 2литра за 12-13хиляди.

                Коментар


                • #23
                  От: Зафирата "кихна" кълбо пушек 😂😂

                  Първоначално публикуван от venkabg Преглед на мнение
                  Аз от бобина на GM лошо не съм виждал. Работят си. Имам чуството, че изгарят от свещи, дето куче с пръчка може да мине между електродите или лоши кабели, хвърлящи искри. Изгорих такава за 10-15секунди. Сменях свещи и съм забравил да сложа лулата на една. Докато слязох и се радвах на искрата, едната секция(2цилиндъра) изгоря. Имах по кашоните, та е смених и досега не е напомняла. Иначе на старо им искат ненормални цени.
                  Това не е ли прочутият двигател ХЕЛ?
                  Този разход от 1литър на 1000километра надали е от гумички. И моята(опелско изчадие) пуши синьо, ама при палене и гори 2литра за 12-13хиляди.
                  Не е X16XEL
                  Този е X18XE1


                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X