Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Накой бьрка сметките с превоза
    И на мен ми се видя странно че, първо ми дават по ниска цена с въздушна доставка а не с морска но понеже не съм ползвал такива услуги реших да споделя с вас.

    Утре ще им пиша ново писно за доуточняване на тези неща и за избягване на недоразумения на време.

    А и какво е това което ми го слагат допълнително някаква такса ли е ? - " Cor Charge 350.00 "
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

      Води се частна която ти имаш - взимат ти пари ако не им даваш твоята или рециклиран мотор 1500 примерно,ако им дадеш стария си ти дават рециклирания за 1100 примерно,КОР ти се пада старата част и от там разлика в цената.Това главно се прави при помпи разни,стартери,алтернатори...........цял котор как да им го дам обратно,то превоза ще струва повече от тенекето баси.

      За 350 ако ти го докарат по въздуха казвай да почвам альш вериш, цяло пале за 350 ехееееее,колко идеи мога да натоваря аз.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

        Вчера отворих двигателя,ами гледката надмина очакванията ми .
        Става само за музеен експонат
        Прикачени файлове
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

          Абе гледам, в някаква съседна тема продават двигател 5.9 с все автомат. Звучи като правилното решение и сигурно ще иска малко промени.

          Е да де, искат пари.

          Коментар


          • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Абе гледам, в някаква съседна тема продават двигател 5.9 с все автомат. Звучи като правилното решение и сигурно ще иска малко промени.

            Е да де, искат пари.
            Коя тема!

            А за двигателя наистина е тотална щета.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

              Аз бих потърсил мотор от Щатите.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Коя тема!
                https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=232029

                Коментар


                • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Форд, Крайслер и Джен(д)ерал мотърс са като звездата на мерцедес, всеки стърчи в своя посока и нямат нищо общо - т.е. няма да се върже ценово си трябва "Форд"......
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                    Намерих от една обява в мобилето същия двигател като моя само че, 94 година една идея по млад ужким на 80 000 мили .Продава го фирма Сева кар сервиз за американски коли.
                    На снимките двигателя изглежда лошо съхраняван под един бризент на плаца, търсят му 3000 лв без стартер,компресор ,генератор и колектори смукателни и изпускателни.

                    Не знам дали да рискувам с него ,а и дали ако евентуално се спра на този двигател трябва да се отвори за ревизия.
                    В предвит на това че,е свален отдавна и е седял неподходящо съхраняван.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Николай Колев; 27-01-19, 12:38.
                    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                    Място и хора към които да принадлежи ...

                    Коментар


                    • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                      Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                      ...
                      Не знам дали да рискувам с него ,а и дали ако евентуално се спра на този двигател трябва да се отвори за ревизия.
                      Ами те са го отворили за "ревизия" - вероятно заради проблем подобен на твоя.

                      Ревизирала го е дъждовната вода.

                      Коментар


                      • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                        Аз за този двигател бих им предложил 500лв. Можеш да пробваш.

                        Иначе лоша работа с твоя. Много неприятно.

                        Аз бих те посъветвал като Русев, да търсиш от зад океана. Хвърлих едно око на е-бей и има доста обяви за под 1000 долара. Ако са движение аз бих насадил директно без отваряне. А други на части и така.
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                          Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
                          Намерих от една обява в мобилето същия двигател като моя само че, 94 година една идея по млад ужким на 80 000 мили .Продава го фирма Сева кар сервиз за американски коли.
                          На снимките двигателя изглежда лошо съхраняван под един бризент на плаца, търсят му 3000 лв без стартер,компресор ,генератор и колектори смукателни и изпускателни.

                          Не знам дали да рискувам с него ,а и дали ако евентуално се спра на този двигател трябва да се отвори за ревизия.
                          В предвит на това че,е свален отдавна и е седял неподходящо съхраняван.
                          Много е стоял под дъжда тоя мотор, не се знае нищо...Един познат така взе от морга двигател БМВ и вътре в цилиндрите всичко беше ръжда високостепенна..Не вярвам да се избиват за такива мотори у нас, така че ако го дадат за хилядатина лева, да се разглоби и види вътре кое как е, става, но 3000 са много пари, особено за мотор в абсолютно неизвестно състояние.
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                            Аз им предложих 1500 лв и в техния сервиз да се отвори и ревизира за моя сметка (труд и гарнитури ,части и т.н.) като се сменят гумички на клапани и семеринги евентуално.
                            Отговора беше че , 3000 е минималната цена и точка, двигателя бил отличен.
                            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                            Място и хора към които да принадлежи ...

                            Коментар


                            • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                              Не се занимавай с моргаджии. Да си го чуват двигателя...
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: Ревизиране на бензинов двигател EFI 351 windsor 5.8 l на кемпер Форд Ф 350

                                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                                Не се занимавай с моргаджии. Да си го чуват двигателя...
                                Точно!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X