Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсана подгревна свещ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Скъсана подгревна свещ

    Ще се само цитирам, понеже никой не ми отговори..

    Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
    Но нищо не пречи да се пробва по друг начин, ама как ще си сигурен дали не е останало парче вътре!!!
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #47
      От: Скъсана подгревна свещ

      Ами, ще си сигурен, като провериш със ендоскоп, при китайците е пълно с усб ендоскопи, баш за тая цел, за по нищо долари
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #48
        От: Скъсана подгревна свещ

        Той един доктор ми се смя че в сервиза съм имал пинсети, клампи, едит: "оп скалпел пропуснах" тавички, зъболекарска сонда и огледалце и много спринцовки, системи.. явно и един ендоскоп ще върши добра работа....
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #49
          От: Скъсана подгревна свещ

          Еййй , ма тоя колега е ...нямам думи.Такова парче останало няма да позволи моторът да се завърти на ръка.Ебаси!
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #50
            От: Скъсана подгревна свещ

            jeko47@

            Виж каква хралупа има в буталото, дори и да завъртиш на ръка, пак не е гаранция че вътре няма отломки..
            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

            Коментар


            • #51
              От: Скъсана подгревна свещ

              Може и да си прав.Немал си е човекът късмет.
              пп Ма "хралупата "е точно срещу отвора на дюзата и ако светне и погледне ще види катерицата на дъното и.
              Последно редактирано от jeko47; 05-02-16, 21:26. Причина: катерицата...
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #52
                От: Скъсана подгревна свещ

                Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                Ами, ще си сигурен, като провериш със ендоскоп, при китайците е пълно с усб ендоскопи, баш за тая цел, за по нищо долари
                ... а какво означава " усб" ?
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • #53
                  От: Скъсана подгревна свещ

                  Универсална серийна шина.. https://bg.wikipedia.org/wiki/USB
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • #54
                    От: Скъсана подгревна свещ

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    ... а какво означава " усб" ?
                    Просто образа му минава през USB, и картината я гледаш на Лаптопа си или настолния комп, зависи, не както е при другите, на някакво екранче
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • #55
                      От: Скъсана подгревна свещ

                      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                      Универсална серийна шина.. https://bg.wikipedia.org/wiki/USB
                      Епа тогава или требе да се пише "УСШ" , или USB
                      На всичко отгоре не исках ти да ми отговаряш .
                      Иначе с теб съм съгласен (спор нямам), че като гледам що щуротии са изписани в темата .....

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      ... Ма "хралупата "е точно срещу отвора на дюзата и ако светне и погледне ще види катерицата на дъното и.
                      Тъй де . Ама откак я види - вече е твърде късно .
                      Последно редактирано от Vlado_Ts; 05-02-16, 22:02.
                      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Скъсана подгревна свещ

                        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение



                        Тъй де . Ама откак я види - вече е твърде късно .
                        Аха , като изкара буталото да диша чист въздух
                        Ма нали целта е да се направят по-малки разходи и да се постигне положителен резултат ( понякога отрицателните резултати се приемат , но навеждат на други размисли)
                        Хептен без разходи няма да може.Например :ендоскопче , прожекторче , магнитченце и мъъъничко време за внимателно оглеждане.
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Скъсана подгревна свещ

                          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                          ...Хептен без разходи няма да може.Например :ендоскопче , прожекторче , магнитченце ....
                          Тъй де , ама до тука : 300 кинта .

                          Лично аз си имам "у съ бъ " ендоскоп , ама съм си го купИл за кеф . Обаче ако требе за всеки проблем да купуваш техника , Майстора (колегата maystor де )ше стане милионер .
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Скъсана подгревна свещ

                            Па некои други майстори си купуват техника и си я ползват многократно.И постоянно купуват разни неща.Щото инструментът е продължение на мисълта , чрез ръката.А с две голи ръце най-добре вдигаме наздравици.
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Скъсана подгревна свещ

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Па некои други майстори си купуват техника и си я ползват многократно.И постоянно купуват разни неща.Щото инструментът е продължение на мисълта , чрез ръката.А с две голи ръце най-добре вдигаме наздравици.
                              Ама с две гОли рЪце диагностика нема как . Тъй че нашия приятел ше требе да отиде на майстор . Майстора пък , понеже е дал пАри за инструмента , че и семейство храни , нема как да работи за "мерси!" . Което пък влиза в противоречие с "минимум разходи - максимум кеф" за "юуузъра".

                              ..и те така . Ма тия работи ше ги бистриме кат си дойдеш . В това време ...тия дни чекам дедо Коко да намине (макар че се ослушва ) да му дам една течност за дегустация . Това като спам де . Иначе буталото е ясно на какво мяза от икономии.
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Скъсана подгревна свещ

                                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                                Па некои други майстори си купуват техника и си я ползват многократно.И постоянно купуват разни неща....
                                Абе то лошо няма, ама комплекта екстрактори обикновено е за конкретна глава (защото стойките трябва да се захванат на удобни места по главата, и трябва да водят свредло, метчици, чукове под точно определен ъгъл и на определено място)...
                                И струват бая пара, което прави операцията икономически неизгодна ако не работишш предимно с даден двигател (т.е. ако не си фирмен сервиз)... Единственото дразнещо е ЗАЩО повечето фирмени сервизи нямат закупени такива комплекти и ти предлагат директно сваляне на главата 'и изпращане на специализирана фирма, която да прегледа главата и да престърже остатъци от скъсана свещ или дюза'... Без да се направи опит за оперативно решаване на въпроса (в нашия случай свалянето на главата и изпращането и за изчистване, би означавало 3-4 дни без основен служебен автомобил, докато с разпробиване решихме въпроса за 2-3 часа)..
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X