Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОМВ като таксиметрова компания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
    Че то кой не лъже у нас ? 🥴
    Доста хора . И от там идва основния проблем когато ти си си изградил бизнеса честно без да лъжеш всяка такава дребна лъжа много те дразни . Специално ОМВ винаги в България са били на принципа на джойнт - венчъра . Може би в началото да са били директно управлявани от Австрия .
    Последно редактирано от sek.1; 03-05-23, 06:07.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Прав си, за съжаление тези които си служат с измами и дребни номерца преобладават у нас.

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      При нас е обратното . Брояча е настроен в + и винаги пуска поне двайсетина капачки повече в кашончето . Винаги е било така и преди като работехме в чувалчета по 8 000 и сега когато сме в кашони по 5 000 . Много пъти сме стигали до комични ситуации клиент да се обади да ни каже че не ни е точен брояча .

    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Адмирации , че работите така !

  • #17
    Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
    От много години ходя само и единствено на ОМВ, винаги само аз си зареждам джипа, ако има някакво значение сипвам винаги догоре и само от 100 октановия бензин, за толкова години не съм забелязал при вдигане на пистолета и преди пускане на помпата да е отчел каквото и да е различно от нули на екрана, .
    Преди около 5 години се учудих, че когато тръгнах да зареждам газ пак на ОМВ само че на бул. Рожен, помпата директно тръгваше от 20+ стотинки. Това беше при всяко пускане на помпата. Тогава вдигнах голям скандал и от ОМВ за "извинение" ми дадоха ваучер за 200 лева гориво. (извинението беше само за мене, щото направих скандал, за останалите К....)
    Спрях да зареждам на ОМВ каквото и да било. Сега обаче се сетих, че нямам и винетка и това беше първото място от където можех да си взема гориво и винетка едновременно.
    И пак налетях на къса клечка.
    Не е интересно колко ще те ударят с "ТАКСА ДОБЪР ДЕН"! Горивата и без нея са достатъчно скъпи. Таксата се натрупва от всеки клиент, който зареди. Капка по капка - вир! И в края на месеца едни хубави пари се натрупват!
    "С малки суми но редовно!" (Български спортен тотализатор). За да не усетиш как ти го вкарват бавно до сливиците....
    И всеки път да се успокояваш "20 стотинки са .... Няма да ме съборят...."
    АИГ-Заваряване ООД
    Производител на заваръчни апарати "DEL"
    http://www.aigwelding.com
    0889 522 036

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X