Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво сипвам в нафтата и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

    Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
    Според този линк - https://translate.google.bg/translat...hl&prev=search, хич не си прав.
    Що пък да не е прав? Първите думи в линка са:
    Тази статия съдържа съдържание, което е написано като реклама...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Що пък да не е прав? Първите думи в линка са:
      Аз чета и надолу, Колега, а не само началото.

      Коментар


      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

        Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
        Аз чета и надолу, Колега, а не само началото.
        Да, бе, ок, аз също съм писал по-горе, че съм налял две шишета. Благодаря за линка, щото не съм се интересувал каква е фирмата, мислех, че е немска. А знаеш ли колко форумджиЙ като разберат, че бЪрдаХл не е, видиш ли, немска, нито скандинавска, а американска (уеуемауе!!!) фирма, мигом ще обърнат палачинката и ще преминат в лагера на плювателите му?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

          А и да спомена, че някаква си фирмичка, едва ли ще си позволи да споменава добре известни в автомобилният и изобщо в моторните спортове именца, само за да си направи реклама, за да може да си пласира продуктите най-рекламно в България. Пълен абсурд.

          Коментар


          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

            Първоначално публикуван от _ninja_ Преглед на мнение
            А и да спомена, че някаква си фирмичка, едва ли ще си позволи да споменава добре известни в автомобилният и изобщо в моторните спортове именца, само за да си направи реклама, за да може да си пласира продуктите най-рекламно в България. Пълен абсурд.
            Мани-мани. Току-що ударѝ таков шамар на здравите инжИнерни сили във форумЪт, че си немашнапредстава.
            Да сипват некъв пиндостански бъркоч у немските (поклон!) си, че и япооооооонски (захлас-прехлас!) автомобили?! Че както е общоизвестно американците нито коли, още по-малко дизелови могат да правят!?!!
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

              Може да ви е интересно- в тубата , руснак,денис механика/или подобно/ ,тества масла. Остановката е електромотор с втулка и рамо което натиска докато електромотора спре. Мери килограмите при които блокира ел. двигателя. После ги "вари" на нещо като котлон за катми,кое ще започне да бълбука.
              Пиша в тази тема понеже тя е актуалната в момента,пък и без това скоро ще почнете да се карате и някой ще я затвори ...
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                Въпросната фирма е с доста история, вж сайта им. Но добавките и маслата не са им основния бизнес. В Америчко има доста други фирми произвеждащи същите добавки. Нищо чудно и въпросните да са пакетаж на друга марка.

                Коментар


                • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                  Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                  Така е шараните лапаме.
                  А вие акулите карате на олио.
                  Аз от 91 карам дизели ,доста и досега не ми се е налагало да сипвам нещо. От интерес тествах Стп ,когато излезе ,редекс и ксенум. Разлика йок. Сипвам си от бензиностанция ,напоследък круиз.

                  Коментар


                  • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Може да ви е интересно- в тубата , руснак,денис механика/или подобно/ ,тества масла. Остановката е електромотор с втулка и рамо което натиска докато електромотора спре. Мери килограмите при които блокира ел. двигателя. После ги "вари" на нещо като котлон за катми,кое ще започне да бълбука.
                    Пиша в тази тема понеже тя е актуалната в момента,пък и без това скоро ще почнете да се карате и някой ще я затвори ...
                    Този и подобни способи са коментирани 1365 пъти във форумЪт. Последно в една тема за масла, където пак се хвалеха добавките на бЪрдаХл.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Може би не ме разбра.
                      Със сигурност същият, или подобен, продукт се продава и под друга марка на друга цена.
                      Това, разбира се, няма никакво значение за хората които ползват Бардалските продукти, които ги устройват като цена/качество.
                      Устройва ме напълно . Каквото тяхно да съм взел си върши перфектно работата . От доста години им ползвам специализираните смазки за обработка на метали . Специално за Титан и неръждавейка по добро от техния С 5 аз не съм намерил .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                        Мисля да взимам 5 литрова разфасовка Bardahl BDC, че моята свършва. Взимам я на цена от 110 лева. Не са ми необходими повече от литър-два. Ако някой от София желае, да ми пише ЛС и да си поделим количеството.
                        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                        Toyota Land Cruiser KDJ 125

                        Коментар


                        • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                          Ползвам BDC на Бардал откакто съм взел Теракана. Горивната система на Делфи е адски кекава и я сипвам като профилактика. Не мога да знам дали работи наистина. Мненията са доста разнопосочни. Има хора дето искат да я сипят и да стане чудо

                          От доста време обаче обмислям да пробвам зимната добавка на PROtec. Доста от оторизираните сервизи ползват техни добавки за почистване. Някой пробвал ли ги е?
                          Последно редактирано от petrashkov; 07-12-17, 20:24.

                          Коментар


                          • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                            А аз чудеса не очаквам . Единственото което искам е да не ми замръзва нафтата в студовете .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                              Това дали ще замръзне зависи и от качеството на горивото. Ако е много лошо ще замръзне въпреки добавката.
                              Тази на PROtec я дават ефективна до минус 33 градуса но при условие, че зависи от качеството на горивото

                              Коментар


                              • От: Какво сипвам в нафтата и защо?

                                То и изгорелите газове зависят от качеството на горивото но никой не знае какво е то а направо ще спират автомобила от движение

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X