Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Устройство за намагнитване на горивото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Устройство за намагнитване на горивото

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Мда... Там са невероятни
    "Пост на Gogo55:
    ....атмосферата, тоест въздуха се състои от доста голям процент азот.
    Азота, преминал през магнитно поле и при висока температура и налягане се превръща във водород и въглерод и като се прибави и кислорода от въздуха става точно въглеводородната смес, която ни трябва. ..."

    Умрем от любопитство как един хим елемент се превръща в друг, без ядрена реакция???
    хихи, и не само ти. Интересно, тия дето си блъскат райски газ по колите (NOS), що го пускат само за по няколко секунди и що въобще наливат бензин
    Cold fusion ряпа да яде...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • До: Устройство за намагнитване на горивото

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Мда... Там са невероятни
      "Пост на Gogo55:
      ....атмосферата, тоест въздуха се състои от доста голям процент азот.
      Азота, преминал през магнитно поле и при висока температура и налягане се превръща във водород и въглерод и като се прибави и кислорода от въздуха става точно въглеводородната смес, която ни трябва. ..."

      Умрем от любопитство как един хим елемент се превръща в друг, без ядрена реакция???
      Ами така е кат' сме задръстени и не вярваме, затова наш'те джпки горят колкото танкове.

      Ако се регистрираме там, за да задаваме въпроси сигурно ще ни окъпят бързо, бързо...
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • До: Устройство за намагнитване на горивото

        Относно съмненията на някои хора, че магнитното поле може да влияе на тчности:

        „Учените от НАСА, построиха гравитационен симулатор, като използваха свръхпроводим магнит, за генерирането на силно магнитно поле. Полето е достатъчно силно за да накара водата в клетките на мишките да левитира. Учените използват факта, че водата е слабо диамагнетична, което означава че присъствието на силно магнитно поле, кара електроните на водните молекули да променят леко своите орбити. Това от своя страна създава леко напрежение в обратна посока на магнитното поле, което е достатъчно силно за да изравни силата на гравитацията от тялото на мишката.
        Мощното магнитно поле не причини никакви краткосрочни здравословни ефекти върху мишките. Ранни изследвания с плъхове също не показаха никакви негативни ефекти, дори след десет седмично излагане на мощно магнитно поле.”

        Може би не е особено удачно, категорично да се отрича, че магнитното поле може да повлияе на електроните на горивото и въздуха, при това с положителен ефект?
        Jeep Grand Cherokee 5.2; GSM - 0892-757-619

        Коментар


        • До: Устройство за намагнитване на горивото

          Още един резултат по темата:

          Автомобила е джета 1.6 карбуратор. Не е много изряден самият карбуратор но колата си върви. От няколко месеца беше с магнити. "Разпра" се да гасне по кръстовищата. Мислехме, че е от карбуратора. Автомобила го кара съпругата на мой колега и нищо не знае за експеримента за да са обективни резултатите. Много се оплакваше от това гаснене, че искаше вече друга кола. От две седмици магнитите са свалени и най-интересното е че не гасне. Просто отсъства проблема.
          Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

          Коментар


          • От: Устройство за намагнитване на горивото

            Някой да каже от къде да купя тези магнити. Искам да експериментирам.

            Коментар


            • От: Устройство за намагнитване на горивото

              От доктор Ливайн. Не се занимавай с подкосмични двигатели в обикновена кола! Резултатът и за теб е ясен. Иначе -гугъл-"неодимови магнити" на бг.
              „Учените от НАСА, построиха гравитационен симулатор, като използваха свръхпроводим магнит, за генерирането на силно магнитно поле. Полето е достатъчно силно за да накара водата в клетките на мишките да левитира. Учените използват факта, че водата е слабо диамагнетична, което означава че присъствието на силно магнитно поле, кара електроните на водните молекули да променят леко своите орбити. Това от своя страна създава леко напрежение в обратна посока на магнитното поле, което е достатъчно силно за да изравни силата на гравитацията от тялото на мишката.
              Мощното магнитно поле не причини никакви краткосрочни здравословни ефекти върху мишките. Ранни изследвания с плъхове също не показаха никакви негативни ефекти, дори след десет седмично излагане на мощно магнитно поле.”

              Може би не е особено удачно, категорично да се отрича, че магнитното поле може да повлияе на електроните на горивото и въздуха, при това с положителен ефект?
              Гледах едно предаване в което накараха жаба да левитира- само че включиха източник на енергия способен за кратко да захрани Лас Вегас.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: До: Устройство за намагнитване на горивото

                Първоначално публикуван от Stanko Преглед на мнение
                Здравейте,

                Вече мога и аз да споделя личен опит!
                Отдавна научих за подобни устройства, които се ползват за предпазване от натрупване на котлен камък. Някакви магнити се слагат на тръбите и става чудото. Исках да пробвам нещо такова, но цената беше висока. Когато можех да си ги позволя, неможах да намеря хората и т.н. После позабравих и скоро разбрах случайно как да се сдобия с такова "чудо". Първо исках да пробвам да разбера има ли начин да се измери обективно резултат. И така днес отидох на газанализатор и направих замерване преди и след. Хората бяха така добри да ме изтърпят Интересното беше, че колата показа много ниски стойности и апарата отчете "неправилно измерване". Служителите предположиха, че е така защото има катализатор и много системи за премахване на вредни емисии, а и двигателят е доста нов. Дали са прави - незнам. Във всеки случай двете измервания са направени на един и същи апарат и за сравнение на мен ми върши работа.
                Ето измерването преди "чудото":

                Субективните ми впечатления са за повече мощност в ниски и средни обороти, след като сложихме магнетизатора. Във високите обороти колата и без това си летеше, такаче немога да уловя разлика. Максималната скорост не съм я достигал преди, защото след 240км/ч ме хвана шубето да не гръмне някоя гума, такаче нямам впечатление дали се е увеличила. При разхода на гориво е рано да дам мнение дали е променен. Така или иначе двете замервания са направени в рамките на 5 мин. работа на място. По инструкции магнетизаторът ще даде пълен резултат след около 90 дни и около 1600км. пробег. Въпреки това, техниката отчете разлика! Такаче ще споделям мнение след време.
                Същото устройство сложих и на колата на баща ми, но тя е на около 6 месеца и няколко хиляди километра, такаче не съм я карал на газанализатор. Той като му казах, че е магнит, който няма да му прецака гаранцията и е добре за колата и каза "давай" Също каза, че върви повече, но само времето ще покаже...
                В къщи с водата е същата работа. Немога да дам никакъв резултат. Единственото, което мисля да направя е да сложа магнитите на тръбата само на една точка (например един душ). Така, можеби, ще видя по-точно резултат.
                Сега ми предстои пътуване, а и джипката е в сервиз, такаче след идната седмица и тя ще се обзаведе с "чудо"
                Иначе цялата работа е направена за бърз и лесен монтаж, без да се променя нищо.

                Това е за горивото:


                Поздрави!
                Колега би ли споделил, така сложените магнити на горивото дали се привличат или отблъскват. Тези скоби метални ли са?

                Коментар


                • От: Устройство за намагнитване на горивото

                  Пробвах нещо подобно и не видях разлика.

                  Обаче с това от съюза поливахме доматите в градината на вилата на един приятел и реколтата беше страшна!
                  И това е самата истина! Никой не вярваше, че е от магнитите включително и аз, обаче доматите станаха един път!

                  Ако магнитите се сложат в правилна подредба може и да има полза - кой знае!
                  АИГ-Заваряване ООД
                  Производител на заваръчни апарати "DEL"
                  http://www.aigwelding.com
                  0889 522 036

                  Коментар


                  • От: Устройство за намагнитване на горивото

                    Виждам, че темата е съживена. По време на социализма беше много популярна. Слагал съм и аз всякакви магнити и кръгли, и пластинчати. Ефект - нула. После беше модерно карбуратора да засмуква водни пари, подобрявало горивния процес и дава икономия. Някои приятели даже си надупчиха смукателния колектор. Същия ефект!!! Та в тази връзка си мисля, ако има поне минимален ефект от намагнитването на горивото 2,3,4%, няма ли онези акули производителите да вграждат серийно тези системи и с огромни букви, реклама и клипове да ни убеждават да купим "подобрените модели", на съответната цена разбира се.
                    А колегата с доматите на вилата, без да се съмнявам в резултатите, да го попитам - ако нямаше магнити на маркуча толкова ли редовно щяхте да ги поливате?
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • Re: От: До: Устройство за намагнитване на горивото

                      Първоначално публикуван от barekov1 Преглед на мнение
                      Колега би ли споделил, така сложените магнити на горивото дали се привличат или отблъскват. Тези скоби метални ли са?
                      Виждал съм ти тия магнити. Привличат се.
                      Panda Climbing 4x4 1,2MPI FIRE

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X