Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна течност за чистачки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зимна течност за чистачки.

    Нещо изпробвано:
    Патоки от ракия - мисля че са с градус около 20 - 500-600грама. Всъщност става всеки етилов спирт. Грубо градуса на алкохола е температурата на замръзване със знак минус.
    Глицерин 20-30 грама.
    Гума арабика- течна(подобно е на глицерина)-20-30 гр.
    Няколко капки веро.
    Използван пулверизатор.
    Абсолютно никакъв проблем с отварянето на врати, ключалки ,брави по автомобила.
    Напръсках и предното стъкло с течността и резултатът беше много добър в началото. После силната суграшица си каза думата и отново мазало. Би трябвало да става за казанчето но в момента си има течност там и не съм пробвал.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Зимна течност за чистачки.

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Фройд има теория за този вид грешки, но краткият извод е - Метанол и Менте, 2 в 1.
      +1 , неочаквано добра комбинация!!!!!!
      Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

      Коментар


      • От: Зимна течност за чистачки.

        Преди час се минах да си купя от Карфур ето този бълвоч;
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Technost-Carefoure.jpg
Прегледи:2
Размер:142.2 КБ
ID:5442044
        Най-нагло си пише че съдържа метанол над 30%. Добре че го прочетох навреме и не го сипах. Сега се чудя да го пращам ли на КЗП ...

        Коментар


        • От: Зимна течност за чистачки.

          Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
          ....
          Сега се чудя да го пращам ли на КЗП ...
          Защо?
          Хората нали са си написали какво продават.

          А защо някой от знаещите не забърка течност за чистачки, и не започне да я продава, както имаше колега от форума който продаваше мазило против комари.

          Коментар


          • От: Зимна течност за чистачки.

            Оффффффффф жалка картинка... Един щеше да бърка мастило за принтер, друг сега бълвоч за чистачки, толкова ли няма свестен продукт на пазара бе колеги?

            Коментар


            • От: Зимна течност за чистачки.

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              Оффффффффф жалка картинка... Един щеше да бърка мастило за принтер, друг сега бълвоч за чистачки, толкова ли няма свестен продукт на пазара бе колеги?
              Има разбира се. Някои колеги от форума вече ползват продукти от подписа ми и могат да споделят впечатления

              Коментар


              • От: Зимна течност за чистачки.

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                .... толкова ли няма свестен продукт на пазара бе колеги?
                Абе, то за имане има, ама друго си е нещо дето е "направи си сам", и цената ще е по-различна (ма, не знам нагоре или надолу).

                Опс, не видях че има мнение зад твоето, при мен е на следващата страница и затова го пропуснах.

                Иначе на cveta68 течността която предлага, от това което прочетох (предоставена информация от нея) и това което синтезирах от цялата тема, излиза че е много добра.
                Последно редактирано от Paladin; 09-01-13, 15:58. Причина: не видяно мнение

                Коментар


                • От: Зимна течност за чистачки.

                  Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                  ... толкова ли няма свестен продукт на пазара бе колеги?
                  Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                  Абе, то за имане има, ама друго си е нещо дето е "направи си сам", и цената ще е по-различна (ма, не знам нагоре или надолу)...
                  Има различни продукти, ама:
                  1. Откъде да съм сигурен, че наистина са сложили това, което пише на етикета (ял съм го със "свеж цитрусов аромат", от който ти се завива свят)
                  2. Откъде да съм сигурен, че наистина няма да замръзне до указаната температура (тука съм го ял ... повече)

                  Лично за мен, най-доброто което съм ползвал до сега (и като качество и като цена) е немския REX: 5 л, -60 градуса, ок 17 лв. За съжаление вече не се предлага на пазара.

                  P.S. Нямам впечатление от продуктите на cveta68, защото съм в провинцията.

                  Коментар


                  • От: Зимна течност за чистачки.

                    Първоначално публикуван от DiTBul Преглед на мнение
                    Има различни продукти, ама:
                    1. Откъде да съм сигурен, че наистина са сложили това, което пише на етикета (ял съм го със "свеж цитрусов аромат", от който ти се завива свят)
                    2. Откъде да съм сигурен, че наистина няма да замръзне до указаната температура (тука съм го ял ... повече)
                    Ами пробваш...
                    Аз предпочитам да дам някои лев, вместо да си губя времето, и първо да обикалям да търся спиртове и ракии и после да ги бъркам, за да се получи нещо което може да не е вредно за здравето, ама като го вдишаш 2-3 пъти и вече ще си на градус

                    Коментар


                    • От: Зимна течност за чистачки.

                      Влиза един в магазина и пита:
                      - Имате ли качествено и евтино "Еди какво си " ?
                      - Имаме , но ги продаваме по-отделно !- отговаря продавача .

                      Коментар


                      • От: Зимна течност за чистачки.

                        Първоначално публикуван от DiTBul Преглед на мнение
                        Има различни продукти, ама:
                        1. Откъде да съм сигурен, че наистина са сложили това, което пише на етикета (ял съм го със "свеж цитрусов аромат", от който ти се завива свят)
                        2. Откъде да съм сигурен, че наистина няма да замръзне до указаната температура (тука съм го ял ... повече)

                        Лично за мен, най-доброто което съм ползвал до сега (и като качество и като цена) е немския REX: 5 л, -60 градуса, ок 17 лв. За съжаление вече не се предлага на пазара.

                        P.S. Нямам впечатление от продуктите на cveta68, защото съм в провинцията.
                        Изпращаме и в провинцията

                        Коментар


                        • От: Зимна течност за чистачки.

                          Вчера, след поредното отсипване в шишенце, поставяне във фризера и констатиране на резултата, си сипах тази течност:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0283.jpg
Прегледи:1
Размер:96.3 КБ
ID:5444940 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0284.jpg
Прегледи:1
Размер:86.8 КБ
ID:5444942
                          на цена 5,99 лв.
                          Вискозитетът на пробата показва, че би понесла добре и още десетина градуса надолу по скалата, но не смятам да си опъвам фризера на макс заради идеята. Изненадах се и от наливането. Нямаше я очакваната 20- 30 см. пяна в гърловината, чакане 2-3 минути да спадне и доливане.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Зимна течност за чистачки.

                            Аз съм по-мързелив май. От Шел -20 и не ми пука особено.

                            Коментар


                            • От: Зимна течност за чистачки.

                              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                              Ами пробваш...
                              Аз предпочитам да дам някои лев, вместо да си губя времето, и първо да обикалям да търся спиртове и ракии и после да ги бъркам, за да се получи нещо което може да не е вредно за здравето, ама като го вдишаш 2-3 пъти и вече ще си на градус
                              Ако ти си избираш какво да слагаш от теб зависи дали ще е вредно. За цената-ако купуваш съставките по 1-2 литра не излиза по-евтино, но ако резултата е положителен си струва. При мен засега е добре, пък и се забавлявах при бъркането и пробите. Само аромат няма .
                              Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                              Коментар


                              • От: Зимна течност за чистачки.

                                Аз съм доволен от мотул вижън, подариха ми 2 туби с маслото и не съм имал проблеми. Не мога да разбера съдържанието де, само букви и цифри... с предупредителен текст...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X