Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Горивата на VM Petroleum

    Чакам да пуснат бензиностанцията в Благоевград за да си купя безоловен бензин и да го дестилирам за да установя какво съдържа и тогава ще реша при него ли да зареждам или малко по-надолу от друга верига. За мен качеството е по-важно от цената.
    Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

    Коментар


    • От: Горивата на VM Petroleum

      Ще чакам резултата с интерес.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Горивата на VM Petroleum

        Първоначално публикуван от mstoev Преглед на мнение
        Чакам да пуснат бензиностанцията в Благоевград за да си купя безоловен бензин и да го дестилирам за да установя какво съдържа и тогава ще реша при него ли да зареждам или малко по-надолу от друга верига. За мен качеството е по-важно от цената.
        Има да чакаш ...вчера сложиха надписа - Круиз е
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Горивата на VM Petroleum

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Ще чакам резултата с интерес.
          И аз

          Коментар


          • От: Горивата на VM Petroleum

            Първоначално публикуван от mstoev Преглед на мнение
            Чакам да пуснат бензиностанцията в Благоевград за да си купя безоловен бензин и да го дестилирам за да установя какво съдържа и тогава ще реша при него ли да зареждам или малко по-надолу от друга верига. За мен качеството е по-важно от цената.
            Това ако не е някаква висша степан на самоирония аз също се нареждам на опашката паирджии.


            Враг усраине

            Коментар


            • От: Горивата на VM Petroleum

              Случайност или не - опел комбо 2015 модел, след пълнене при Марешки във Варна, ДПФ включваше регенерация през около 200 км.
              След като изразходи целия резервоар, започнахме да пълним на ОМВ - регенерация се включва по веднъж на два резевоара гориво.


              Коментар


              • От: Горивата на VM Petroleum

                Първоначално публикуван от hudson Преглед на мнение
                Случайност или не - опел комбо 2015 модел, след пълнене при Марешки във Варна, ДПФ включваше регенерация през около 200 км.
                След като изразходи целия резервоар, започнахме да пълним на ОМВ - регенерация се включва по веднъж на два резевоара гориво.
                Точно във Варна няма грам смисъл да зареждаш на Магарешки
                Има десетки други по маркови станции на същите цени.

                Виж примерно в Пловдив или Софето е трудно да намериш маркова бензиностанция на такваз цена - поне аз не можах.
                Най съм доволен за дизела от Ромпетрол/Бенита.
                Газта и на Магарешки не я връща.
                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • От: Горивата на VM Petroleum

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Точно във Варна няма грам смисъл да зареждаш на Магарешки
                  Има десетки други по маркови станции на същите цени.

                  Виж примерно в Пловдив или Софето е трудно да намериш маркова бензиностанция на такваз цена - поне аз не можах.
                  Най съм доволен за дизела от Ромпетрол/Бенита.
                  Газта и на Магарешки не я връща.
                  Само да напомня, че ако не беше Марешки, още щяхме да зареждаме на 2.50 и нагоре! Всеки сам преценя дали има или няма смисъл.
                  П.С. Не съм на процент към VM.
                  Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                  Стефан Арзатов

                  Коментар


                  • От: Горивата на VM Petroleum

                    Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                    Само да напомня, че ако не беше Марешки, още щяхме да зареждаме на 2.50 и нагоре!
                    Подобна увереност изисква дълбоко познаване на пазара на горива.

                    Коментар


                    • От: Горивата на VM Petroleum

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Подобна увереност изисква дълбоко познаване на пазара на горива.
                      Чак пък толкоз. Но, благодаря!
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • От: Горивата на VM Petroleum

                        Спомням си, че в Бг бензина беше по-скъп отколкото в Сърбия, Австрия, а дизел съм зареждал по-евтин в Гърция, отколкото в Бг.

                        Коя е причината сега в Бг горивата да са по-евтини отколкото при съседите?
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Горивата на VM Petroleum

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          ...
                          Коя е причината сега в Бг горивата да са по-евтини отколкото при съседите?

                          Споко, не е Марешки.

                          Коментар


                          • От: Горивата на VM Petroleum

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

                            Споко, не е Марешки.
                            Може би Валентин Златев да се е събудил една сутрин с въпроса:
                            Защо да не продавам литъра със седемдесет стотинки по евтино?
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • От: Горивата на VM Petroleum

                              Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                              Може би Валентин Златев да се е събудил една сутрин с въпроса:
                              Защо да не продавам литъра със седемдесет стотинки по евтино?
                              Или пък простата тиква го е ''светнал'' да не се олива...
                              мисля, да зема а се замисля...

                              Коментар


                              • От: Горивата на VM Petroleum

                                Както и други, просто симпатизира и се реди на опашката!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X