Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Горивата на VM Petroleum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Горивата на VM Petroleum

    Марешки зареждаше от САКСА ОИЛС.

    След това започна да зарежда от рафинерия в Разград или в Силистра( не помня точно) и след това тази рафинерия я хванаха в разпространение на некачествено гориво с повишено съдържание на сяра и отпадни продукти от преработката на петрол.

    На САКСА горивата са ОК, но според мен най-добрият дизел е на Лукоил ЕКТО и може би на ЕКО авиодизела.И с двете двигателя започва да звучи като бензинов и турбо дупката изчезва.
    Колата върви еднакво или почти еднакво(с ЕКТО ми се струва малко по-добре) и с двете дизелови горива.

    Коментар


    • #62
      От: Горивата на VM Petroleum

      Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
      Малко странно ми звучи това, за първи път ти светва чека, а ти се случва за втори път вече това?! Я пак, че аз нещо не схващам или...
      Наистина откак съм купил джипката, за първи път ми светна чека след като заредих при Марешки, само че при първото ми зареждане при него преди 2 месеца, не ми е светвал чека, но имаше претрисане на двигателя при празен ход също за първи път, вчера и днес пак ми светна чека и този път днес показа грешка, ламда сонда и това при положение че карам само на бензин нямам ГИ, в момента пиша за проблема към подраздел и темата: Опел Фронтера 3.2 V6....

      Коментар


      • #63
        От: Горивата на VM Petroleum

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        ....Политиката също има пръст в това, но Марешки вече е в парламента, та каквото било досега-било. Кака се ожени и вече не е курва....
        Май тука е истината за бензиностанциите на VM. От как е в парламента мисля, че няма нова бензиностанция отворена и качеството на горивата му надолу, а пък цените нагоре.
        HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
        VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
        Няма да е все така!
        Нула две осмици 724 пет едно пет 1

        Коментар


        • #64
          От: Горивата на VM Petroleum

          Дайте да поизчакаме още мнения. Знаете ли как ми липсваше гориво на 1. 85 вместо на 2,02 из родопи.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #65
            От: Горивата на VM Petroleum

            Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
            най-добрият дизел е на Лукоил ЕКТО и може би на ЕКО авиодизела.И с двете двигателя започва да звучи като бензинов и турбо дупката изчезва.
            Тюх да му се не види, как производителите на дизелови коли не са открили тези две горива, та да препоръчат да се зарежда само такова, а се мъчат по всякакви други начини да се преборят с турбо лаг-а.

            Мдааа, форума все повече започва да заприличва на гъзар кар точка цом, вместо на сериозен автомобилен и технически.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              От: Горивата на VM Petroleum

              Хаха, това за турбодупката е страшен анализ, евала

              Напомня ми на баджанак ми, който в един разговор изрази подозренията си, че понеже Шел е американска компания горивата им са създадени за американски muscle cars , което ги прави неподходящи за европейските двигатели На това му викам аз асоциативен ум Но запълването на турбодупката е почти толкова добро.

              По темата - вече над година сипвам на двете лични коли дизел от там. Веднъж-дваж сипвах 95 на мотоциклета. Вече и със служебната имам изгорени 6-7 резервоара 95. Не усещам нищо по-различно, камо ли лошо, спрямо "скъпите" бензиностанции. Сега да видим зимата как ще е с дизела.

              Коментар


              • #67
                От: Горивата на VM Petroleum

                Това с турбо дупката е за бисерите. Иначе и аз изгорих десетина резервоара нафта от там, не ходя целенасочено да зареждам евтино, но като минавам пълня. Нормална е нафтата, не съм усетил нещо. Колата ми се чувства най-кофти с обикновената нафта на Еко. Години сипвах на Шел Подуяне, миналата зима смених горивен филтър на 4 000 км, защото спря да пали зимата, след това чистих дюзи с една добавка, защото имаше леки вибрации.

                Коментар


                • #68
                  От: Горивата на VM Petroleum

                  Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                  Чета отзиви само за нафта.
                  С газ от Марешки и някои малки бензиностанции Витарата няма същата мощност, но разхода не се променя.
                  Вече няма разлика с другите.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Горивата на VM Petroleum

                    Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                    .... Колата ми се чувства най-кофти с обикновената нафта на Еко. Години сипвах на Шел Подуяне, миналата зима смених горивен филтър на 4 000 км, защото спря да пали зимата, след това чистих дюзи с една добавка, защото имаше леки вибрации.
                    Заради нафта от еко преди седмица сменях филтър и аз. Заредих ,но имаше цистерна на станцията. На другата сутрин спря да пали нормално и студена и топла.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • #70
                      От: Горивата на VM Petroleum

                      Е за това карам ,само бензин и газ!Непретенциозни горива и да са на ниво некачествени ,ше притриса ,ма пали и върви,доливаш 98 или 100 и всичко е ток.
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Горивата на VM Petroleum

                        Три пъти заредих от горивопродавницата му в София и определено съм доволен. Обаче, намерих една друга в град около София, където ходя на две седмици, в която се зареждаше от цистерни горива от известна румънска фирма, а цената с 10 стинки, под "Марешки" и 30 стинки под "големите вериги". Разход същият, цена с 10/30 стинки по-ниска. Изборът е ясен!
                        За който няма избор - много добри горива от Марешки. Лично изпитано.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Горивата на VM Petroleum

                          Абе Марешки малко ги поразвали горивата след изборите, ама нейсе... Тънканата си е тънкана и като мина през Люлин не пропускам да напълня...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Горивата на VM Petroleum

                            Ако изпраска още една бензиностанция от същата големина на Ботевградско и една на южната дъга няма да се отърве от клиенти.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Горивата на VM Petroleum

                              ама ще му свършат парите брже.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Горивата на VM Petroleum

                                При нас почна да прави бензиностанция , но нещо го спряха ...
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X