Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпознаване на масло Бардал?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Разпознаване на масло Бардал?

    Още ВС Телешоп https://m.youtube.com/watch?v=fVCxsP71BII
    Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

    Коментар


    • #77
      От: Разпознаване на масло Бардал?

      От както набутах 1100лв. за ремонт на двигателя карам с кастрол 10-60 с отстъпки тук ми се хваща 122лв за 6 литра ,е вече навъртях 6к та всичко ок .Братовчетка ми се прибра миналата седмица от Германия заръчах и 6литра от същото масло хм 84 евро ,та поне на туби и цвят на маслото са еднакви а за качество времето ще покаже.Мисля да го точа на 10к. а съм с 10-60 за уж по добра защита при високи натоварваня ноо . Между другото съм виждал как изтропва мотор и с политрон

      Коментар


      • #78
        От: Разпознаване на масло Бардал?

        Първоначално публикуван от kivv1973 Преглед на мнение
        ... виждал как изтропва мотор и с политрон
        И какво му е толкова специалното на Политрон че да не изтропа двигател с него?

        Коментар


        • #79
          От: Разпознаване на масло Бардал?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          И какво му е толкова специалното на Политрон че да не изтропа двигател с него?
          Ти клипове с лостове и котлони не гледаш ли ?!
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #80
            От: Разпознаване на масло Бардал?

            И коя е рафинерията, която призвежда прословутия бардал?
            Поредното рекламирано нещо си и шараните лапат ли лапат! Паста за зъби.
            Колега от Видин на третата смяна с въпросното нещо ,налягането на маслото му падна под минимума на празен ход.и се оказа невъзврътимо. Лагерите на коляновия вал бяха почервенели.

            Коментар


            • #81
              От: Разпознаване на масло Бардал?

              Първоначално публикуван от Keltis Преглед на мнение
              Ами да, намират се . Примерно Репсола на Техко.
              Олеле. Бих си налял М10 пред тоя бъркоч.

              Коментар


              • #82
                От: Разпознаване на масло Бардал?

                Обоснови се за този "бъркоч"
                First Man, then Machine!
                Lada Niva
                Honda XR 400

                Коментар


                • #83
                  От: Разпознаване на масло Бардал?

                  Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
                  И коя е рафинерията, която призвежда прословутия бардал?
                  Поредното рекламирано нещо си и шараните лапат ли лапат! Паста за зъби.
                  Колега от Видин на третата смяна с въпросното нещо ,налягането на маслото му падна под минимума на празен ход.и се оказа невъзврътимо. Лагерите на коляновия вал бяха почервенели.
                  Тихо, тихо, само да си казАл нещо лошо за Бардал и Мотул, ааа ... и за Политрон !
                  ...

                  Добре де, никой в темата не видях дори да спомене, че на маслото в мотора му трябва да държи маслен клин при t° и мин. налягане.
                  Ако идеше реч за трансмисионно масло, тоя с лостовете и котлоните по бих го възприел като някакъв емпиричен резултат.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #84
                    От: Разпознаване на масло Бардал?

                    Ся понеже си много отворен обясни какво е маслен клин
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #85
                      От: Разпознаване на масло Бардал?

                      Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
                      Обоснови се за този "бъркоч"
                      Менте е.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Разпознаване на масло Бардал?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ся понеже си много отворен обясни какво е маслен клин
                        Радвам се, че мъ оценяш, но мисля, че си по-добър, и понеже ти си мноо начетен, приеми, че съм написал глупости, и ни светнИ как работи мазилната система при ДВГ, и направи връзката с котлоните и лостовете.
                        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 20-08-17, 14:51.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #87
                          От: Разпознаване на масло Бардал?

                          Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                          Олеле. Бих си налял М10 пред тоя бъркоч.
                          Поддържал съм 30 автомобила с такова масло и купено от там, всеки от тях е навъртял поне по 100 000км. Не е имало проблем по отношение на маслото.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Разпознаване на масло Бардал?

                            И сега как да разпознаем Бардала .

                            Тва за ментетата , го играем ежечасно.

                            То и аз на ЮМЗ-то сипвам една консистенция за 1,90 лв на литър , щото си гори....
                            Ма съвсем друга тема .Какво е това масло за 1,90лв и да имаш печалба.......

                            Пък и Бардала - колко да е все ще спре на 2 евра на литър .
                            Останалото е "марка" , "реклама" , логистичен подход да изкараш 900% процента келепир.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Разпознаване на масло Бардал?

                              Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
                              ...
                              То и аз на ЮМЗ-то сипвам една консистенция за 1,90 лв на литър , щото си гори....
                              Ма съвсем друга тема .Какво е това масло за 1,90лв и да имаш печалба...
                              Я кажи откъде вземаш такова, аз ще си го сипвам в резервоара. Това едва ли е по-зле от нафтата която е 2.05лв

                              Коментар


                              • #90
                                От: Разпознаване на масло Бардал?

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Я кажи откъде вземаш такова, аз ще си го сипвам в резервоара. Това едва ли е по-зле от нафтата която е 2.05лв
                                Ще питам моя доставчик колко му беше М 10 . Аз взимам М 10 за машините и М 16 Д за мотокарите . Маслата са му руски и нищо чудно да се окаже че са по качествени от повечето бутилирани марки на пазара Неговото М 16 Д мога с чиста съвест да го сипя на всичко тежко . Мотокарите съм ги вкарвал в какви ли не душмански режими в най големите жеги и лампата на маслото никога не ми е присветвала .
                                Последно редактирано от sek.1; 21-08-17, 07:15.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X