Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

    Здравейте, и на джипа и на колата(комън рейл) сипвам на Ромпетрол, пробвал съм всички марки, но там като че ли е най добре.
    NISSAN PATROL GR

    OFFROAD CLUB 4x4 VRATZA

    Коментар


    • #32
      До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

      И аз установих, че на Ромпетрол е най добра нафтата, за сега съм най-доволен от там.
      FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

      Коментар


      • #33
        До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

        Първоначално публикуван от karo_1 Преглед на мнение
        Здравейте, и на джипа и на колата(комън рейл) сипвам на Ромпетрол, пробвал съм всички марки, но там като че ли е най добре.
        Напълно те подкрепям колега,веднъж пътувах за Монтана и след София заредих на Ромпетрол разликата във мощноста беше доста голяма.Бях с камионче с платформа след като сипах нафтата от там той направо излетя.Натоварено с две коли си вървеше като соло.Навръщане видях,че горивото намалява и спрях на Лукоил да заредя.След зареждането пак ряско спадна мощноста и отново се влачех като костенурка.
        0885719173-Красимир

        Коментар


        • #34
          До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

          Незнам колеги какви коли карате, но аз с мойте си нямам проблем където и да заредя все си вървят
          В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
          TLC-80 1HD-FT

          Коментар


          • #35
            До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

            Има нещо вярно че на Ромпетрол нафтата е много добра за ТД и ТДИ. И на мен ми е направило впечатление на няколко пъти с тяхната нафта че двигателя заработва по леко и харчи по малко. Най-зле е на Петрол, там е по лошо дори от сръбски ТИР дизел. То като се замисля ако трябваше да се продава на запад наща нафта щеше да е като ТИР дизел...

            Коментар


            • #36
              До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

              Правило м ие впечатление следното: някоко пъти подред съм зареждал личната и служебната кола от едни и същи газ-станции, практически по едно и също време (с разлика примерно час или по-малко). Примерно с Лукойлска газ хондата летеше, докато пежото се сърдеше малко, докато с Петролската беше обратното - на пежока му идваха всичките заспали коне, а Хондата направо излизаше в отпуска.
              Казвам го, защото може да се окаже, че едно и също гориво се отразява различно на различните двигатели. Не съм се замислял на какво се дължи обаче.

              На мицака веднага си личеше дали му "харесва" газта - малко нещо да не е в норма и чек инджин-а веднага светваше (нямам и няма и да сложа емулатор на ламбдата).
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • #37
                До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

                Пежака ми е с газова инжекция. Според мен най-добрата газ е на червеното еко и лукойл. Няколко пъти ми е светвал чека след зареждане на др. газостанции, вкл. ОМВ.

                Коментар


                • #38
                  До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

                  На кемпера (Мерцедес 207д чист дизел) съм пробвал от няколко бензинстанции нафта. Единствено с нормалната нафта на ОМВ виждам коренна разлика, говорим за 10км/ч нагоре. Това като се влачиш с 60/70км/ч си е от полза. В същото време реното (сеник 99-та дти) не прави толкова разлика, в момента му сипвам от Ромпетрол и съм доволен. Мисля и на кемпера да пробвам Ромпетрол, да видя дали ще има разлика.

                  Коментар


                  • #39
                    До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

                    Аз ползвам предимно газ от ЕКО. За момента ми се вижда най-добра от гледна точка на разход и мощност.

                    Коментар


                    • #40
                      До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

                      аз на мойта кола и слагам само шел ви палър дизел и съм доволен, но друга нафта не съм и пробвал, а относно газта - виждал съм един и същи камион да разтоварва на шел, еко и опет в един и същи ден
                      08888 седем шест 888

                      Коментар


                      • #41
                        До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

                        Само ЕКО! Леко и меко.

                        На 10лв. с газта на ЕКО минавам + 5-10 км. повече.

                        На ОМВ последния път наливах в тубичка за 5 литра, налях 6,40 и имаше поне до 7л. да стигне. Ще я тествам с вода, за да съм сигурен.

                        Коментар


                        • #42
                          До: С горивото от кои бензиностанции най-добре Ви вървят машините

                          Пазете се от лукойл....баси и мошенниците тия
                          След нова година,служебния ми направи безумен разход,към края на февруари се оправи, и взе да гори нормално....оня ден започна пак да лапа като змей,баси всеки ден минавам едно и също разстояние с един и същи товар....тия са баси и наглярите,незнам кой и къде лъже дали в литрите,или е фалшива нафтата,ама явно тия отстъпки от 5 стинки на литър си ни ги вадят през ректума

                          Сега зареждам на еко с 10 стинки отстъпка на литър да видим ко ще стане.....дали няма и там да ни излезе през...някъде
                          Последно редактирано от FBravo; 01-05-10, 16:06.
                          Да не зависиш от "Органи" в България....

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X