Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свестен сервиз за газифициране?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Свестен сервиз за газифициране?

    Не съм ги написал, за да не се приеме за реклама, обаче утре като се оправи времето ще направя снимки и ще пусна данните.

    Иначе го давам като сведение за хората, които споменават на места, че инжекционите били проблемни. Някои наистина са, какъвто извод си направих от проучването, но моят май не е в тази група по думите на инсталаторите и по първите ми впечатления.

    Коментар


    • #17
      До: Свестен сервиз за газифициране?

      Да не забравиш да кажеш и две думи за хората ,които са свършили работата .
      B+

      Коментар


      • #18
        До: Свестен сервиз за газифициране?

        Извинявам се, че измествам темата ама вярно на тези автоматици на вито не може да им се смени филтъра на на скоростната кутия? Чувал съм че за да се смени се цепи цялата кутия. И затова майсторчетата не го сменят и съотвено автомата на вито им е проблемен....меко казано

        Коментар


        • #19
          До: Свестен сервиз за газифициране?

          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
          Не съм ги написал, за да не се приеме за реклама, обаче утре като се оправи времето ще направя снимки и ще пусна данните.

          Иначе го давам като сведение за хората, които споменават на места, че инжекционите били проблемни. Някои наистина са, какъвто извод си направих от проучването, но моят май не е в тази група по думите на инсталаторите и по първите ми впечатления.
          Да премълчаваме и да не съобщаваме на другите това, което знаем, ни прави бедни, подобно на човек, който не влага средствата си в предприятия, можещи да му донесат печалба. Когато пък споделяме с другите полезните си знания, тогава умножаваме и собственото си богатство.
          Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
          "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

          Коментар


          • #20
            До: Свестен сервиз за газифициране?

            Eй, цитати, бре...

            Коментар


            • #21
              До: Свестен сервиз за газифициране?

              Ей,егоист,бре
              Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
              "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

              Коментар


              • #22
                До: Свестен сервиз за газифициране?

                За кво съм егоист? Сега правя изпитанията и има за донастройване някои неща, защото на пръв потглед разходът изглежда висок, но може изпарителят да няма достатъчно мощност, защото е на горната граница на обема на двигателя.

                Та, като добия по-пълна преценка, ще напиша цяло ревю и ще приложа снимки.

                Ако се изцепя с мнение още преди да съм изгорил и една бутилка, нещо няма да е много правдиво.

                Коментар


                • #23
                  До: Свестен сервиз за газифициране?

                  Звучи логично Отеглям обвинението
                  Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                  "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                  Коментар


                  • #24
                    До: Свестен сервиз за газифициране?

                    Колега Обер, в момента съм в положението, в което ти си бил през февруари. За сега само съм решил да карам на пропан бутан а не на метан и толкова. Никой нищо не казва къде и кой може да се наеме да достави и монтира инжекцион на моя Форд Експ, 4000 сс. Даже и капацитети от форума.
                    Та молбата ми е да споделиш твоя опит по темата, без да се ангажираш, че нещо ако не стане както трябва ще си виновен ти.
                    Поздрави
                    Тодор Томов
                    =============================
                    Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                    Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                    Коментар


                    • #25
                      До: Свестен сервиз за газифициране?

                      Не е вярно.Ето ти тел.0888214197.Кажи,че се обаждаш от мое име...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #26
                        До: Свестен сервиз за газифициране?

                        Вече изгорих два резервоара по 44 л и мога да направя полуобективна оценка.

                        Уредбата се състои от тороидална бутилка с капацитет 50 л и т.нар. евросонда, като и двете излязоха съизмерими - по 100 и кусур кинта. Дюзата я наместихме до теглича, който я пази.

                        Самият инжекцион е български - плевенско производство на Фобос. По думите на различни инсталатори е най-добрият български и изобщо в класа, откъм условия за монтаж, софтуеър и хардуеър. Допълнителните настройки на диаграмите на впръскването са парамчетрични и в много широки граници, като се променят в реално време и докато колата се движи.

                        Монтажа ми го направиха в Пловдив и съм много доволен, защото инсталаторите работят мераклийски и наглмасиха нещата по-добре от предписанията, въпреки трудната за работа конфигурация на колекторите. Стана дума, че са правили и много джипове, като почти всички са били със сваляща се дюза, че да не "засрамява" собствениците...

                        Към момента наблюденията от работата на газ са следните - като динамика няма никаква разлика, но след инсталацията й пипахме параметрите, за да върви яко и не знам дали не сме прекалили. Като разход засега е високо - на бензин си гори 14,5, а сега малко над 16,5, което е към 15% отгоре и ще трябва да се донастройва, включително да му се сложи MAP и AP, които да заковат нещата. За момента предположенията са, че може да е от недостатъчна мощност на изпарителя.

                        Ето и малко снимки:





















                        Подобна инсталация излиза около 1200 лева.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X