Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимание газ от омв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Внимание газ от омв

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f643d6e71f84b903.jpg
Прегледи:1
Размер:123.5 КБ
ID:5714360

    А аз се чудих онзи ден какво е това в изпарената газ...

    Коментар


    • #17
      От: Внимание газ от омв

      За бензина съм съгласен,по добър няма,с газта се дънят,а аз лесно не прощавам,ако ще и наполовина да е цената,съм разочарован дълбоко,демек излъган.
      В тая връзка,двете омв на които зареждам са Омв Пловдив на Цариградско шосе Пловдив.
      Омв на бул.Дунав

      Остава да прекратим темата,Никога газ Омв.

      П.п Mup0 ,кой град е това.
      Последно редактирано от Roninn; 06-05-16, 21:58.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #18
        От: Внимание газ от омв

        Аз зареждам газ предимно от ОМВ.
        Това явление нещо локално около Пловдив/Стара Загора ли е или има подобни проблеми и от други части на БГ?
        Заредих (до горе) 47 литра на ОМВ на Хемус близо до разклона за Джурово.
        По принцип зареждам на едно ОМВ в София/Хаджи Димитър, че ми е най-близко, но там "до-горе" събира 35-37 литра.
        Бутилката ми е 50 литра (80% = 40 литра)

        По разход не мога да го засека, дали са ме "натоварили" или евро-сондата не е захапала навреме. Иначе разлика във вървежа не усетих.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #19
          От: Внимание газ от омв

          За съжаление се излагат не само с газта. Тая година за сефте нафта от OMV ми тръгна да замръзва, и то в движение, след половин час престой навън и около половин час градско каране преди престоя. Не вярвам да е било по-студено от -10. А откак карам активно дизел и при -20 не е имало грижи. 7 литра бензин и допълване с петролски дизел от Банкя я оправи, ама вече ще имам едно на ум. Нещо са му отпуснали края - и минерално двутактово масло няма на тая, на която зареждам. Отделно дето се е случвало и да мирише не баш на нафта зад возилото.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Внимание газ от омв

            Зареждам само на ОМВ от години, различни коли и различни горива, не защото ги обичам, а защото разполагам с тяхна служебна карта.
            Никога, при никакви обстоятелства, не съм имал и минимален проблем с горивото.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #21
              От: Внимание газ от омв

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              Зареждам само на ОМВ от години, различни коли и различни горива, не защото ги обичам, а защото разполагам с тяхна служебна карта.
              Никога, при никакви обстоятелства, не съм имал и минимален проблем с горивото.
              И аз така, до тая зима.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Внимание газ от омв

                Колеги, това задръстване от едно зареждане ли стана?

                Иначе мен един път ми сипаха газ на ОМВ от която колата започна да прекъсва в движение и се оправи като свърши та газ. Беше преди месец два на ОМВ-то на разклона на Марица от Тракия.

                Коментар


                • #23
                  От: Внимание газ от омв

                  Едно време като млад газаджия си правех трудъ да смятам разход на всяко зареждане , и най голям разход ми даваше с газ от ОМВ.
                  емил златков
                  паджеро 2.5тд
                  ве стром 650

                  Коментар


                  • #24
                    От: Внимание газ от омв

                    Аз бих говорил с шефа/управителя/меринджея на обекта. Вероятно доставките са договорени централно и той не може да го промени, но може да предаде информацията на който решава нещата и да ги стегнат.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Внимание газ от омв

                      Когато Марешки отвори бензиностанцията, първи реагираха от ОМВ. Смъкнаха цените стотинка под неговите, но 5л нафта = 4.8л.
                      Вече съм на газ, зареждам на една малка квартална бензиностанцийка, която си е от соц време, сега е Лукойл. Зареждам като свърши газта и винаги количеството е еднакво, от качество нямам забележки.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Внимание газ от омв

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Нещо са му отпуснали края - и минерално двутактово масло няма на тая, на която зареждам.
                        Спарки на битака има руско двутактово по 5 лева литъра . Идеално е за нашите цели редовно сипвам от него в нафтата и китайския тример на кашля . Ще питам търговеца примерно на 10 литра колко ще смъкне цената щото на другите масла няма конкуренция .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #27
                          От: Внимание газ от омв

                          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                          Когато Марешки отвори бензиностанцията, първи реагираха от ОМВ. Смъкнаха цените стотинка под неговите, но 5л нафта = 4.8л....
                          Не си прав...
                          Зареждам предимно на 'това' ОМВ или от другото на гарата (на гарата е малко по-скъпа нафтата)... И никога не съм имал проблем с количеството или качеството...
                          За газта обаче не знам... Струва ми се странно да отлага такъв налеп... Да не би да е имало нещо по тръбите или 'заводски' вътре в машинката?
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Внимание газ от омв

                            Аз зареждам/х само от омв над година,колегата от може би десетина зареждания ,при мен няма запушване ,работи добре,разхода е ок,факт е че жълтия боклук го има,това се случва само в редуктор,филтрите са чисти,и моите и на колегата,така казаха и от брц че това минава през филтрите и се отлага или образува само в изпарителя в изпарената газ,какво се случва във всмукателните колектори и горивните камери е неясно.Ако не беше тая случка и аз щях да си карам така.При отварянето на редуктора,очаквах да видя леко омасляване и нищо друго освен тежката миризма от газта

                            На колегата изпарителя е нов в гаранция брц.
                            Моя е отварян последно като го разпробивах ,има дати и снимки в форума R uno,бутилката сондата и външното зарядно проводите са ми нови на няколко месеца.

                            Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
                            Последно редактирано от Roninn; 07-05-16, 09:03.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Внимание газ от омв

                              Преди около 2 години заредих газ на OMV в Западния парк и колата спря да върви на газ. След смяна на филтрите взе, че се оправи, ама на OMV вече им ползвам само тоалетните, и то не толкова често.
                              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                              Коментар


                              • #30
                                От: Внимание газ от омв

                                Някой може ли да обясни на практика/действителност, а не по ТВ реклама как се контролира качеството на продуктите в България ? Питам защото съм от няколко месеца в страната и в момента също пострадах с нов автомобил който почна да придърва на високи обороти , и леко тресе на празен ход, а при талибаните неможех да разбера моторът работи или не на празен ход, но на пътя равномерно ускорява или намалява ?
                                Щото Шел, ОМВ, ... все са в България, май.

                                Май вица от соца "Осем милиона население и осем милиона факира" си е в пълна сила.....още.
                                В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                                В. Иванов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X