Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уаз Хънтър инжекцион на газ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Карах БМВ 2.5i на газ 2 години (но малко километри) нищо му нямаше

    Коментар


    • #32
      а Хънтъра не е ли правен за Н92 ? Защо го карате с 95?

      Дори да приемем, че газта съкращава живота на двигателя, не виждам кой-знае какъв проблем /дали ще изкара 200 или 300 хиляди км ми се вижда все едно.../ Едва ли някой разумен човек на днешно време си купува нова кола с идеята да я кара 10-15 години за да измине въпросните 200 или 300 хиляди км/...
      Да не говорим, че за 200хкм, колата ще изгори 20 тона бензин, който като сума надвишава цената на цялата кола /респективно икономията покрива поне един нов двигател/
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #33
        При разлика от 2.5 ПЪТИ м-у газта и бензина и цена на едно зареждане 100-110лв. Проявявям (нездрав) интерес към Читава Газова Уредба, даите предложение с повечко информация коя, къде за колко + и -. Ще съм ви благодарен

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от alex_markov
          При разлика от 2.5 ПЪТИ м-у газта и бензина и цена на едно зареждане 100-110лв. Проявявям (нездрав) интерес към Читава Газова Уредба, даите предложение с повечко информация коя, къде за колко + и -. Ще съм ви благодарен
          ти си добре - аз със 100лв го пълня малко над средата :x вече

          85 х 1.64 =
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #35
            Не се замисляй за газова уредба, карам джип 3,2 на газ от две години, нямам никакви проблеми. Моята газова уредба е италянска Ловато с ламбда контрол. Това е стъпков елекромотор които регулира подаването на газта и взима информация от ламбда сондата. Газта не съсипва двигателя, напротив не прави нагар по клапаните. Разглобявал съм двигатели на коли внесени от Холандия които не са виждали бензин и са на по 400000 км. изглеждаха като нови. Разхода почти не се променя. Цената е около 800-900лв. В лозенец има магазин и сервиз за газови уредби. Обади се на Вушев да ти даде телефона
            IvoVarbanov.bg

            Коментар


            • #36
              Varbany, Тези в Лозенец ги знам от тях си взех предишната уредба, хареса ха ми, дор и потръжката им беше на ниво (имах някакъв проблем с електрониката на уредбата - смениха я в гаранция).
              Но съм чувал за някакви по-добри уредби (знам ли ) например някой беше споменал за някакво чудо от Русия??? какво му е предимството?

              Коментар


              • #37
                За чудото от русия имам само спомени, но не ти препоръчвам, защото най-вероятно вносителя е внесъл няколко и е фалирал. По модерните газови уредби са газовия инжекцион, но не се лажи да си взимаш такъв много пари и много проблеми, имам предвид италианските БРЦ. Холандските са много добри, но цена от 5000 е меко казано идиотска. Моят съвет е да си сложиш обикновенна уредба.
                IvoVarbanov.bg

                Коментар


                • #38
                  Айде,айде.Газовия инжекцион е супер.Имам такъв от две години на леката си кола и от половин година на Нисана.Никакви проблеми съм нямял.Като казвам никакви разбирай никакви.Всичко си е перфектно.Цената е около 1500лв.(Пловдив)А това,че разхода почти не се променя бая трябва да ме убеждаваш за да ти повярвам.Виж за мощноста-да.Абсолютно никаква разлика.Даже може да го настроиш да върви като луд стига да се навият тези дето го слагат.На мен така бяха го настроили при първото пускане и беше голям кеф.Разбира се не го оставих така защото смятай колко харчи.За гозов инжекцион съм с двете ръце.

                  Коментар


                  • #39
                    Това какво е, друга кутийка, или промяна на съществуващата оригинална?
                    Чисто автомобилно газа е калпав заради по-тежките резервоари за същия пробег, и щото пропана няма никви мажещи свойства. Обаче вече и Плама и Лукойл правят масла за газ, така че и това не е проблем.
                    Финансовата и полицейската страна на въпроса са отделна тема, ИМХО.
                    А мене например просто ме е страх от него, макар че сигурно не съм прав)

                    Коментар


                    • #40
                      Претполагам, че си сложил БРЦ флай мисля че така се казваше. Проблемите за които говаря идват от лошата газ която замарсява разпределителя на по новите газови инжекциони. Споделям личен опит. За разхода имам предвит за мотори над 2500 куб. карал съм само джипове и ванове на газ с двигатели 3+ никаква разлика в разхода. За леките коли съм съгласен с теб.
                      IvoVarbanov.bg

                      Коментар


                      • #41
                        Sorry za latinicata, ama na tova PC niama kirilica.

                        Vnositelite na Lovato otskoro vnasiat i edin holandski injekcion - Prins. Toi e malko po-skap ot drugite injekcioni, no kakvoto vidiah po razni izsledvania si e dosta efektiven.

                        Nai-vajnoto spored men e, 4e razlikata v razhoda mejdu benzin i gaz (varira6ta do 20 - 23 %) e svedena do minimum, pove4e info - v ponedelnik. A ruskia injekcion si e naistina gotin za cenata si, a i e dosta oprosten kato komponenti.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Уаз Хънтър инжекцион на газ

                          моито мнение е газов инжекцион сега поне има евтини примерно мимгаз 800лв

                          Коментар


                          • #43
                            До: Уаз Хънтър инжекцион на газ

                            Темата е от 2005 година...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X