Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

    Първоначално публикуван от hotrod Преглед на мнение
    Тия бутилките за въздух са поне 3мм и са екстра особенно ако ти отговаря на размер ма вътре винаги са ръждиви нали има кондензи разни та си е сифилис требва да се 4истят с нещо
    В общия случай компресорите набиват вътре вода, масло и както има още. Лощото е че няма бъркане вътре - отворите са малки колкото да се изведе входа, изхода и крана за конденз. Ако се стигне до рязане става дълга и широка. Ще проверя какво има, дано не са ги изхвърлили.
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

    Коментар


    • #17
      До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

      Значи в момента имам само една,намира се в раиона на Метро 2 и мотел Божур.Иван Горчев е с предимство,щото пръв попита,ако не му трябва е за Йордан Колев.Понеже е стояла на открито,винтила и не работи,но за да се направи на резервоар си иска сериозна доработка-направа на гърловина,място за сондата за гориво и т.п.Телефона ми е 0898 540 775.В неделя изчезвам за една седмица.Поздрави.
      ПП.За още бутилки ще питам след 10-ти.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #18
        До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
        Значи в момента имам само една,намира се в раиона на Метро 2 и мотел Божур.Иван Горчев е с предимство,щото пръв попита,ако не му трябва е за Йордан Колев.Понеже е стояла на открито,винтила и не работи,но за да се направи на резервоар си иска сериозна доработка-направа на гърловина,място за сондата за гориво и т.п.Телефона ми е 0898 540 775.В неделя изчезвам за една седмица.Поздрави.
        ПП.За още бутилки ще питам след 10-ти.
        Премерих моята газова бутилка - не се събира на мястото на резервоара с много, въобще не влиза между гредите на шасито. За момента ще изчакам с преправянето за да го измися и доизкусоря. Благодаря за точния и бърз отговор! Ако на Йордан Колев ще му свърши работа нека я вземе.

        Поздрави
        Иван
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #19
          До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

          незнам какво ти е разтоянието между гредите ама аз съм сложил на паджеро българска бутилка която е по дебела от италианските и руските ама е 60 литра.синя на цвят ако ти говори нещо

          Коментар


          • #20
            До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

            Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
            незнам какво ти е разтоянието между гредите ама аз съм сложил на паджеро българска бутилка която е по дебела от италианските и руските ама е 60 литра.синя на цвят ако ти говори нещо
            Между гредите има свободни 45 сантиметра. На височина от дъното на купето до земята не трябва да е повече от 35 см (диаметъра на бутилката).
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #21
              До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

              то наистина малко.слагах скоро на едно самурайче ама трябва да премеря колко беше дълга бутилката.ама утре

              Коментар


              • #22
                До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                Не е спешно. За момента сложих голямата бутилка в багажника за да видя как ще се държи на газ. Днес пуснах в дейстивие газовата и съм направо удивен от поведението на колата. Не усетих загуба на мощност, много добре върви. Повече писах в темата "Какъв изпатирел" в същия раздел. koko11 ако проявяваш интерес моля те погледин какво съм писал.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #23
                  До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                  Някой слагал ли е така бутилка на дълга витара и евентуално къде може да се сложи резервоарче за бензин?
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • #24
                    До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                    Някой слагал ли е така бутилка на дълга витара и евентуално къде може да се сложи резервоарче за бензин?
                    Да,колегата nikito776,в тази тема са приключенията по направата на малък резервоар http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=29046 .
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                      Мерси
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #26
                        До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                        А някой престрашавал ли се е на подобни начинания върху Дайхатсу Фероза? И евентуално някъде в София могат ли да ми направят/пригодят/ малко резервоарче от да речем 10 литра и на останалото място да сложа газовата ????
                        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                        Toyota Land Cruiser KDJ 125

                        Коментар


                        • #27
                          До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                          Виждал съм Витари направени по този начин и е много удачно.
                          Един познат майстор праи нов резервоар, като се съобразява с големината и формата на бутилката.Обикновено бутилката е 20-на литра.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                            Мисля, че ако някой отвори сервиз за малки резервоарчета и скриване на газови бутилки ще има доста клиенти
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • #29
                              До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                              аз искам да правя същото на гранда
                              ако някой нещо е видял да казва.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • #30
                                До: Монтаж на газова бутилка на мястото на резервоара

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                аз искам да правя същото на гранда
                                ако някой нещо е видял да казва.
                                моя е направен така от Disem (Севдо)

                                бутилката (60 л) под багажника и малък резервоар за 20л. бензин
                                ________________________________________________
                                Subaru OUTBACK 2,5
                                Hyundai TUCSON 2.0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X