Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С автомат върху лед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: С автомат върху лед

    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
    Да, задното предаване е за професионалисти и хора обичащи да карат, другото е за Голфаджии ИМХО
    За голфаджийте - ясно, ама какво означава "ИМХО"?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #32
      До: С автомат върху лед

      Вече една година карам автоматик л.а. От лятото имам джипа също автоматик. Имат своите предимства, но сега днес взех "Ръчката" на жена ми по маломощна колица, ама е голям кеф да ги изредиш от първа до шеста, също преди да влезеш в завоя да включиш на подходящата скорост, за да излезеш по правилната траектория максимално бързо. Задно и предно предаване се карат по различен начин, но и двете могат да доставят удовлетворение.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #33
        До: С автомат върху лед

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        За голфаджийте - ясно, ама какво означава "ИМХО"?

        In My Humble Opinion

        По мое скромно мнение.

        Коментар


        • #34
          До: С автомат върху лед

          До къде стигнахме "с автомат върху лед" и въобще..."с автомат на тежък терен"? Май си е по-добре "ръчката"!
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #35
            До: С автомат върху лед

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            До къде стигнахме "с автомат върху лед" и въобще..."с автомат на тежък терен"? Май си е по-добре "ръчката"!
            Абе аз голям двигател и автомат ги предпочитам, ама като няма Вранглер със свестен автомат (от времето на моя казвам) та сега съм на ръчка...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              До: С автомат върху лед

              Айде и аз с въпросите - нали съм с Терано автомат, та и аз си танцувам напоследък. Още съм с летните / Скорпион СТР / щото няма време да си купя зимни, а съм си намеркал БФ Г Уйнтер Слалом. Дали, аджеба, тия гуменетки ше ме кротнат на джадето или да се ориентирам към други? Някой ако е карал такива да помага, плийз!
              Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал.
              WSBO

              Коментар


              • #37
                До: С автомат върху лед

                Не ви е проблема в автоматиците, а на първо място в гумите и на второ в това, че ги карате като коли с предно предаване. Особено, ако са парт тайм и се карат само на задно. При него много неща трябва да се правят на обратно, иначе вместо овладяване следва дозавъртане.
                Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                Коментар


                • #38
                  До: С автомат върху лед

                  Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                  Не ви е проблема в автоматиците, а на първо място в гумите и на второ в това, че ги карате като коли с предно предаване. Особено, ако са парт тайм и се карат само на задно. При него много неща трябва да се правят на обратно, иначе вместо овладяване следва дозавъртане.

                  колеги вие за овладяването и дозавъртането несе притесняваите.
                  Ако някои е пробвал вече някакви гуми , които се държат прилично, нека сподели и да каже марка , от каде могат дасе вземат , цена и тнт...
                  boko
                  Jeeep---KIA
                  https://www.facebook.com/autoboko/

                  Коментар


                  • #39
                    До: С автомат върху лед

                    Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

                    колеги вие за овладяването и дозавъртането несе притесняваите.
                    Ако някои е пробвал вече някакви гуми , които се държат прилично, нека сподели и да каже марка , от каде могат дасе вземат , цена и тнт...
                    Ами на жената на Бавареца сложих Гуудиър някакъв зимен модел ще го погледна точно как се казва. После бях същисан - върви като танк, все едно няма сняг лед и киша. Изобщо не се усеща задното предаване.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #40
                      До: С автомат върху лед

                      Виж тук дано намериш нещо:
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18396
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #41
                        До: С автомат върху лед

                        И мен, както и колегата bokostz /доколкото разбирам/ ни интересуват чисто зимни гуми. Навсякъде, където отворих във форума се споменават само АТ-та и МТ-та. Да ама АТ-тата изобщо не стават за шосе, утъпкан сняг и лед - освен Тераното карам и ТЛК ръчка и миналата зима с АТ-та си беше направо ръченица /макар и фултайм/! Дайте идея за зимни - аз се спрях на БФГ щото приятел от СОТ ще ми ги вземе тънко, пък и крайната им не е резачка, докато Гууд Йъра са си цифра!
                        Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал.
                        WSBO

                        Коментар


                        • #42
                          До: С автомат върху лед

                          Трябват си зимни гуми - аз купих FEDERAL - страхотни, доста по - ефтини (защото сега навлизат в БГ) в USA и Австралия ги карат от точно 40 (четиресет) години!
                          Иначе с моя автомат нямам никакви проблеми върху сняг и лед (само дето не е офф роуд де). Volvo S60 натискам бутончето W и колата се залепва за пътя...

                          Коментар


                          • #43
                            До: С автомат върху лед

                            Докато карах голф3 имах отпред Гудиър ултра грип 6. Фантастична, фантастична гума. На утъпкан сняг натисках рязко спирачка /без ABS/ и коланът влизаше в действие. Нямаше да пиша този пост, ако преди няколко дни не видях такива на джип, а бях убеден, че не се правят. Никъде из магазините /както и нет магазините в Бг./ не съм виждал да се предлагат ултра грип за джипове, но явно съществуват.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X