Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за отоплителите Вебасто

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Информация за отоплителите Вебасто

    Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
    Да , и на мен ми се струват по удачни. Плюс това ще пият по малко ток (само за водна помпа и елементарна електроника). Направо съм озадачен защо ги няма такива ? Кое му е сложното на един газов бойлер да го интегрираш в автомобил ???
    Сложното е че нафтата или бензина са доста по-калорични от газта и са в резервоара,а газа си иска отделен резервоар и то голям,което не е много удачно.
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #17
      До: Информация за отоплителите Вебасто

      Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
      Сложното е че нафтата или бензина са доста по-калорични от газта и са в резервоара,а газа си иска отделен резервоар и то голям,което не е много удачно.
      Аз в моите автомобили резервоар за газ си имам. Разликата в калоричността е съвсем приемлива.

      Коментар


      • #18
        До: Информация за отоплителите Вебасто

        Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
        Хубаво де, а каква е цената на 1 водна да си монтирам в колата с всичките му екстри - часовници и тем подобни?

        В момента (вчера) цената в Рея МП е ~2400 лева с ДДТ за печката, като цената включва монтажа и най-елементарното управление (часовник-таймер).

        Дистанционното Telestart 100 THM, което лично аз препоръчвам, струва ~900 лева.

        Ето тук може да прочетеш повече, аз току-що си монтирах на Жипа:

        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=86784
        ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
        Volvo XC90 D5 Executive '12
        Volvo XC60 D5 Summum '11
        Alfa Romeo Spider 2.0 '90

        Коментар


        • #19
          До: Информация за отоплителите Вебасто

          Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
          Да , и на мен ми се струват по удачни. Плюс това ще пият по малко ток (само за водна помпа и елементарна електроника). Направо съм озадачен защо ги няма такива ? Кое му е сложното на един газов бойлер да го интегрираш в автомобил ???
          Проблемът май ще е ,че при ниски температури газта, "замръзва". Тази печка няма да запали. Аз съм прегръщал газова бутилка, като първата си любовница, само исамо да я стопля и от дюзата да потече нещо.
          E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X