Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Миризма на лошо почистване на парното и въстановяване на клапите..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    За начало брико, баумяу, после мяуланд и от време на време мидъл, кварталната железария също.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      намерих дунапрен, нямаше малко парче имашее гооолям дунапрен 2 на 2 от него изрязах само 20 на 50 санта бахти разхищението!!

      Сглобих днеска повечето работи, клапите работят Пирфектно всичко работи както трябва. останаха ми корички и такива досадни работи..

      още не съм налял фреона за да видя дали ще тръгне и климата!
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #18
        Вече лъщиии от чистотаа
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210623_111714(0).jpg
Прегледи:199
Размер:506.3 КБ
ID:6750956

        преди да затворя таблото....

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210623_115939.jpg
Прегледи:197
Размер:607.4 КБ
ID:6750957

        С извинение на всички културни хора у форума, ама тая работа ме такова в таковатата, такова ми таковатата
        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

        Коментар


        • #19
          Ми нормално, таблата са супер шибана работа, еле па ако е с двузонов климатроник.

          ... ама ентусиазмааа ...
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • Traqn Savov
            Traqn Savov коментира
            Редактиране на коментар
            лошото е после да не започне таблото да пука и да скърца, аз там където се подпира за ламарината със велурена кожа съм лепил парчета, за сега няма пукане от пластмасите!!!

        • #20
          А забравих да спомена, когато източих радиатора на парното от антифриза в едно шише, на дъното паднаха три пластмасови парченца!! радиатора на парното е джилезен, няма да е от там, от нейде са дошли, то ша са разбере, когато вече е твърде късно!!!
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #21
            Дано не са ламелчета от водната помпа...

            Коментар


            • #22
              Баш.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #23
                Аз направо бих си сменил и радиаторчето на парното ако не е сменяно ,второ такова разглобяване не бих си причинил

                Коментар


                • #24
                  Вече сглобих почти всичко, вакумирах налях фреона климатика заработи. остана ми на дясната колонка кората се отлепи плата, проблем на всички е46 отдолу под волана кората, слага се по лесно от колкото труда да отида да я взема от багажника. и малката джабчица в ляво , си беше счупена от както е в мен, реших че е добър момент да я оправя.. Волана ще го свалям пак за претапицирване, защото първият ми опит не се получи особено добре иначе вече духа чист планински въздух.. Уплутних кутиите на филтъра за купето, да се надявам че вече ще минава през филтъра и смених филтъра.. Вече замяза на кола Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210625_100511.jpg
Прегледи:150
Размер:500.6 КБ
ID:6751468
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • #25
                    обявявам проекта за успешно приключил
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #26
                      Пак се вкарах във филм с моята кочина, тюююю..

                      Воланът кожата беше много зле, колко зле, е толкоз зле.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210702_152206.jpg
Прегледи:94
Размер:997.4 КБ
ID:6753179
                      Някой го е мазал преди с боя за обувки, волана лепнеше и ръцете ти миришат боя на обувки


                      Имай малко текстилна кожа, това е кожа за правене на дрехи, по дължина се разпъва, по ширина не, замисъла е като клякаш да се стречва малко за да не ти опъва из колената и задника, до тук добре, защо го казвам това! защо взимам си кройката от оригиналната кожа на волана, всичко изглежда перфектно, чичко е щастлив, почвам да шия волана и голям ташак, ама от най големите!!! кройката е същата ама оригиналната кожа се стречва във всички посоки с около 5 мм на половин килограм другата се стречва с 3мм и с 0мм

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210702_193250.jpg
Прегледи:84
Размер:789.9 КБ
ID:6753180

                      Тюююю мамка му! хвърлих всичко и се помъчих да взема директно от волана кройката, трудна работа, аз специално нямам опит със волани, виж маншончета дръжки седалки на матор, имам повече опит..


                      Та долу горе стана, не перфектно но като за каране става.. на места не затвори ъглите много добре, защото ползвах оригиналният тип кройка,
                      под 180 градуса завива около волана, който е шил волан на БМВ знае за какво иде реч..

                      На тоя етап важното е че не ми лепнат ръцете по волана, и не вонят на боя за обувки!!!
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210703_101115.jpg
Прегледи:84
Размер:494.3 КБ
ID:6753181
                      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X