Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китаиски печки - копия на Вебасто и Ебершпаихер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Това за суха печка ли, щото има разлика ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Това за суха печка ли, щото има разлика ?
      Да, суха за вграждане.

      Коментар


      • #48
        Подарява се тая скрап.
        Работи или поне палеше преди десетина години.
        Само лично сдване на ВСИЧКО във Винкеландия или Шоплука след уговорка.
        А стана въпрос за куриер - барем 50 кинта наложен платеж.

        Някъде трябва да има е вебасто на кюмюр, тоест дизелово.
        Все още не съм го намерил, тоест не го коментирам.
        Само боклука от фотката.




        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15F1A458-DCA9-4394-8016-AFFE31525D36.jpeg
Прегледи:822
Размер:564.6 КБ
ID:6840226
        Враг усраине

        Коментар


        • #49
          Пу за мен!
          Давм контакт на лично ..
          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

          Коментар


          • Esper
            Esper коментира
            Редактиране на коментар
            Сдадено!
            Координати и уговорки на лично.

        • #50
          Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
          Подарява се тая скрап.
          Работи или поне палеше преди десетина години.
          Само лично сдване на ВСИЧКО във Винкеландия или Шоплука след уговорка.
          А стана въпрос за куриер - барем 50 кинта наложен платеж.

          Някъде трябва да има е вебасто на кюмюр, тоест дизелово.
          Все още не съм го намерил, тоест не го коментирам.
          Само боклука от фотката.




          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15F1A458-DCA9-4394-8016-AFFE31525D36.jpeg
Прегледи:822
Размер:564.6 КБ
ID:6840226
          Нареждам се ако ще продаваш нещо от/за Вебастото, щото кюнци и други дреболии за мойто останаха при виден форумен колега който за съжаление не е сред нас от година и няколко седмици.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • Esper
            Esper коментира
            Редактиране на коментар
            Е, обещани са вече.

            Най-много ако намеря сажда power вебастото при по-нататъшно почистване да ти пиша.
            DBW 46 трябваше да има някъде но щом не е в този кашон вероятно съм го подарил на някой в миналото.

          • Джоу (x3mrjoe)
            Джоу (x3mrjoe) коментира
            Редактиране на коментар
            Е, ако намериш каквото и да е, имай ме предвид.
            Имам опции от Алито, но проблема е, че не знам какво ще пристигне, въпреки заявката за неръждаеми кюнци на добра цена.
            ... но и каквато и да е планка за монтаж, също ме устройва, щото не ми се правят цигании.

        • #51
          Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
          За сега съм много доволен от печката, за около 20часа работа 3,5 литра дизел разход, като е нагласена на 26*.
          20 часа без да я спираш? моята е 8kw мисля, че харчи повече при -10 градуса.

          Коментар


          • #52
            Привет,
            Въвеждането на стария Ситроен в движение до голяма степен ще зависи от решението против скреж и т.н. екстри на зимата.
            От палене от разстояние засега се отказах, тъй като не познавам човек който може да свърши тази работа, а и не е много сигурна и безопасна концепцията.
            Виждам хвалите китайските печки, 250лв е поносимо... но за малък ситроен - под капака не се сещам в момента дали ще може да се напъха. Колата е ZX1 на газ-бензин.
            Виждам че освен 5kW VEVOR 5KW Car Heater 12V Air Diesel Heater for Bus Auto Boats Yach 245лв
            има VEVOR 2KW 12V Car Heater Diesel Air Heater 227лв (по-малко шанс да прегори и по икономична?)
            Поне няма да има мито.
            Инсталацията сложна ли е?

            Коментар


            • #53
              Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
              Привет,
              Въвеждането на стария Ситроен в движение до голяма степен ще зависи от решението против скреж и т.н. екстри на зимата.
              От палене от разстояние засега се отказах, тъй като не познавам човек който може да свърши тази работа, а и не е много сигурна и безопасна концепцията.
              Виждам хвалите китайските печки, 250лв е поносимо... но за малък ситроен - под капака не се сещам в момента дали ще може да се напъха. Колата е ZX1 на газ-бензин.
              Виждам че освен 5kW VEVOR 5KW Car Heater 12V Air Diesel Heater for Bus Auto Boats Yach 245лв
              има VEVOR 2KW 12V Car Heater Diesel Air Heater 227лв (по-малко шанс да прегори и по икономична?)
              Поне няма да има мито.
              Инсталацията сложна ли е?
              Много се сложна трябва ти само захранване 12в

              Коментар


              • #54
                Говорих с брат ми и ми каза че е смърдяло на газ (от изпарителя предполагам)... та се замислих дали е безопасно при кола със стара газова уредба (и къде
                е се инсталира печката)?
                - като цяло затворена система ли е или има вероятност да навлезе отвън газ с достатъчна концентрация...
                Може би дистанционното стартиране на двигателя е по-удачно.

                Коментар


                • #55
                  Мястото и (не знам как се слага ударение), е точно в купето. Монтажа не изисква нито специален инструмент, нито специални умения.
                  Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                  0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                  Коментар


                  • #56
                    Войводо , те тука е ,, и ,, с ударение . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20221120-153637_Gallery.jpg
Прегледи:511
Размер:499.6 КБ
ID:6900414
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #57
                      Ѝ...ѝ...голямо и малко
                      На нас клиренс ни трябва , не скорост

                      Коментар


                      • #58
                        Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                        Говорих с брат ми и ми каза че е смърдяло на газ (от изпарителя предполагам)... та се замислих дали е безопасно при кола със стара газова уредба (и къде
                        е се инсталира печката)?
                        - като цяло затворена система ли е или има вероятност да навлезе отвън газ с достатъчна концентрация...
                        Може би дистанционното стартиране на двигателя е по-удачно.
                        Може би, но е по сложно за изпълнение и по опасно ако колата не е автоматик. Трябва монтаж от специалист пък и самото устройство е скъпо. Аз също карам кола със стара газова пък не съм се запалил още. Когато колата не работи от къде ще дойде газта когато са затворени газовите клапани?

                        Коментар


                        • #59
                          Ок, а за диз. печка -- сложно ли е за инсталация, къде се поставя - може и да рискувам. 5 или 2КвТ (5цата е по-квадратна,...)
                          Ще пробвам с това платно от лидл от четвъртък, но за влагата в колата то не ми върши работа... макар че като го вкараш в колата цялото в лед - си създаваш предпоставка за запотяване после отвътре... (загр. подложка бързо ли загряват?) Дали има и за волана )

                          Коментар


                          • #60
                            Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                            Ок, а за диз. печка -- сложно ли е за инсталация, къде се поставя - може и да рискувам. 5 или 2КвТ (5цата е по-квадратна,...)
                            Ще пробвам с това платно от лидл от четвъртък, но за влагата в колата то не ми върши работа... макар че като го вкараш в колата цялото в лед - си създаваш предпоставка за запотяване после отвътре... (загр. подложка бързо ли загряват?) Дали има и за волана )
                            Колега на трета страница има снимка как съм я монтирал на стената. В колата е същото желание трябва кеф цена няма харчи си парите за алтернативи. Аз вече осем години нямам стъргалка за лед. Само четка когато има сняг да го бутна да не прецакам чистачките друго си е на вън да е минус 10 , а вътре +15

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X