Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китаиски печки - копия на Вебасто и Ебершпаихер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първо защото "Планар" е съветска. Пък и няма режим на автоматично регулиране на температурата в помещението.
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


  • #32
    Здравейте. Интересува ме дали платката за управление на webasto еднакво с китаеца, че на нашето му гепиха платката 😀

    Коментар


    • #33
      Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
      За гаража има и такива.
      С такава топля хладилно ремарке направено офис. За сега работи перфектно, сега ще я автоматизирам ще я паля с телефона от разстояние.

      Коментар


      • #34
        Гледам, темата е размърдана, та да попитам:

        Има ли китайска алтернатива на дистанционното за Термо Топ Це, да не търся зàлудо, ако няма такава ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • brpi
          brpi коментира
          Редактиране на коментар
          Даи малко инфо - нясно ли си как се пуска печката от часовника?
          Например на офицалните вебасто , да речм модел преди 10г ,тия които са афтермаркет - механизма е
          поваваш 12В на един пин -печката тръгва ,махаш12 В - печката спира.
          Ако е така при тебе -проблем няма да си купиш 1 китаско комплектче -дистанционо + приемник и да се модфицира леко и си готов.
          Но ако инфото за пускане ан печката върви по някъкъв бъс - ЛИН , КАН и т.н става сложно , по идея всичко може да се направи но става хем сложно , хем скъпо .Аз не вярвам чак толкова китаиците да са направили това с бъс ама знае ли човек.....

        • Джоу (x3mrjoe)
          Джоу (x3mrjoe) коментира
          Редактиране на коментар
          Не сем гледал каква е, въпреки че е при мен от 2015, щото сè не ѝ идва реда, но съм почти сигурен, че се пуска с подаване на +.
          Нямам никакво управление, защото е от дизелова А-класа, карана в Белгия, но има автономна помпа.
          Мога да я подкарам с някакво дистанционно, даже имам читава аларма на RAK която има допълнителни функции, но оригиналното Телестарт Т100 има обратна връзка, която предпочитам, пред това да сляза и да се окаже, че печката не е тръгнала.
          По принцип не ми е проблем да сложа някакъв диод да свети, ако печката работи, защото имам пряк визуален контакт, но предпочитам възможно по-оригинални комплектации.

      • #35
        Здравейте!
        Налага ми се да монтирам суха печка на Ситроен Немо 1.4 бензин. Въпроса ми е дали да взема нова дизелова китайска 2кв или втора употреба Ебершпахер бензинова 1.8кв. Продавача твърди, че е след профилактика. Хубавото на бензиновата е, че ще я вържа към резервоара и няма да се занимавам с няколко горива. Цената на двете печки е почти еднаква.

        Коментар


        • #36
          Ако,продавачът ти я монтира,и ти даде 1 год гаранция,може би е добра оферта...

          Коментар


          • #37
            Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
            Здравейте!
            Налага ми се да монтирам суха печка на Ситроен Немо 1.4 бензин. Въпроса ми е дали да взема нова дизелова китайска 2кв или втора употреба Ебершпахер бензинова 1.8кв. Продавача твърди, че е след профилактика. Хубавото на бензиновата е, че ще я вържа към резервоара и няма да се занимавам с няколко горива. Цената на двете печки е почти еднаква.
            Каква е цената или е тайна?

            Коментар


            • #38
              250 лева бензиновата.
              280 лева дизеловата.

              Коментар


              • #39
                Ебершпахер са добри - сега дано тая да е свясна щото все пак е на старо.Ако може да се прегледа термодвоиката и свеща и вентилатора - то горе долу друго няма.
                Една друга подсказка - Вебастовските печки -бензин и дизел са едни и същи като механика , раличен е софта - не помня вече кое как но на едното времето за издухване беше повече , опитите за запалване също и от сорта.
                Обаче какво са сковали китаиците е съвсем друга работа.

                Коментар


                • #40
                  Мисля че тази ще ти върши работа. Лятото я взех за сега работи доволен съм 250 лева с доставката.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #41
                    Единстрено захранване 12 волта ти трябва и един отвор за изгорелите газове.

                    Коментар


                    • #42
                      В пикапа съм със вебасто под задната седалка. Но монтажа беше сложен. Печката е на 24 волта и съд за гориво правих, но станаха нещата.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #43
                        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                        Мисля че тази ще ти върши работа. Лятото я взех за сега работи доволен съм 250 лева с доставката.
                        Ако е 8кв. ще имам интерес и за нея.

                        Коментар


                        • #44
                          В крайна сметка закупих нова Китайска дизелова печка. Отзиви към края на зимата.

                          Коментар


                          • #45
                            За сега съм много доволен от печката, за около 20часа работа 3,5 литра дизел разход, като е нагласена на 26*.

                            Коментар


                            • Dilyan Zagorchev
                              Dilyan Zagorchev коментира
                              Редактиране на коментар
                              Екстра ти е разхода, даже идея по-нисък от камионска печка

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X