Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допълнителна печка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    А аз се чудех кво правиш в тоя огризан форум)) Така и кажи бе, че си стар тунингаджия!
    Дааа, реалния тунинг не е за всяка уста лъжица ...
    Хм. По ония времена още имаше пирони Хилти. Трябвало е да го гръмнеш за някоя тротоарна плочка и да го хвърлиш някъде вдясно. Хем стабилно, хем не пръска вода през пода.

    Коментар


    • #62
      за съжаление в дълбоката провинция мизерията си все същата, като в ония години, и на тоя газ 69 ,си му слагам печка на дърва и тва е

      Коментар


      • #63
        Да ...(((
        Ама що на дърва, той си има от антифриза...

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от Стефан
          А аз се чудех кво правиш в тоя огризан форум)) Така и кажи бе, че си стар тунингаджия!
          Дааа, реалния тунинг не е за всяка уста лъжица ...
          Хм. По ония времена още имаше пирони Хилти. Трябвало е да го гръмнеш за някоя тротоарна плочка и да го хвърлиш някъде вдясно. Хем стабилно, хем не пръска вода през пода.
          То така и стана....
          Бях го оставил за известно време поради липса на финикийски знаци за гориво, една котка се вмъкнала, родила и жена ми не ми даде да я безпокоя...
          След половин година, децата от махалата плахо пробваха да седнат и да повъртят кормилото и като видяха, че няма проблеми за няколко седмици я опоскаха като пирании !

          Ех какви времена бяха...

          Коментар


          • #65
            Кви ... Същата гнусотия като сега. Ами ние бяхме по-млади, тва му беше готиното.

            Коментар


            • #66
              Първоначално публикуван от Стефан
              Кви ... Същата гнусотия като сега. Ами ние бяхме по-млади, тва му беше готиното.
              А барометъра и скоростомера над вратата на самолета? Последното което виждаш преди скока...После земя,вятър,сълзи и сополи..
              И тишината след динамичния удар..
              Тогава това ни стигаше, сега всичко вече е скучно и тъпо..

              Коментар


              • #67
                вие поне сте си полетяли, а до нас това нестигна. аз като ме взимаха в казармата се натисках за парашутист но ми казаха че кинти няма и самолета се бил счупил и евентуално 4 - 5 скока от хеликоптер
                drive alive

                Коментар


                • #68
                  Нищо не може да се сравни с авиацията..
                  Всички живеем в двуизмерен свят, авиацията ползва и третото пространствено измерение!
                  В момента в който полетиш, без значение дали със самолет, парапланер или парашут, разбираш колко ограничено е движението на всички под тебе..
                  И най-съвършения джип е гола вода пред най-мърлявото врабче!

                  Коментар


                  • #69
                    Ъхъ. Камъните и клоните в задника, задтилъка в зъбите и три нощи и три дни студ, тичане, страх и чудовищна всякаква умора. Истинска романтика мъжки, никви китайски ментета, всичко е турско. Оригинал! Три минути орел и посре три дни катър. Пехотата не обичаш, а п... майна? Що бе, ей кво е готино))
                    Голям кеф, няма що, много години по-късно на масата с другари))
                    Не е трябвало да се отказваш. Скачането от въртолет служи за друго, често е по-ценно от самолетния десант и при всяко положение е по-проблемно и рисково. Ние бяхме от няколкото страни в целия свят в които това умение го имаше. Обаче заради разни крайно нечисти помисли и амбиции, бе заради завист, през ... а сега де, 90-и коя загинаха две качулки, и втора ли, с Ми-17, и вместо да оправят проблемите с подготовката уж временно забраниха скоковете и от Ми-8, и затриха и това((( Обаче това е положението, цивилизационния ни избор предполага преди всичко помиярство. Понеже американските другари това не го могат, трябва да не го можем и ние. Докато бяхме с руснаците се надбягвахме с тях в моженето, сега с тия в неможенето.
                    А казват че в Търново в училището общо взето са били овладели и скокове от Ми-24, което и руснаците никога не са го можели.
                    Мда. А разузнавачите от 68-ми полк скачаха уверено с крила на 60 км още в края на 70-те. От Ан-овете, от 2 км и естествено без кислород, щото после на земята имат работа. А великите американци за същото ги хвърлят от 8, едва ли не в скафандри, и после на земята се оказват с два пълнителя и ги показват по телевизията бити и еб...и, ама само тия, които полицията е отървала от вилите и брадвите на бабите.
                    Взехме асансьора за надолу. Нагоре вървят само фасоните, снобарията и празните приказки.

                    Коментар


                    • #70
                      Аре честито! И тук колеги! Имам 4 скока от баба Ана, но става дума за преди точно 20 години. И то с парашут, който вече е само в историческите справки - Д-1-8.

                      Коментар


                      • #71
                        Ти да не мислиш, че ние сега сваляме сбруите?
                        20 годинки си беше вчера, а тогава този парашут беше на ниво, а какво ще кажеш за ПД47 "парашют десантнъй модель 1947 года"?

                        Коментар


                        • #72
                          С това пловдивчаните хвърляха по един тон патрони наведнъж.
                          Преди 20 бях на двайсе-и-няколко, и колкото и да бях гладен на живота му нямаше нищо. Не смърдеше. Е, почти ...
                          А сега кажи нещо за парашути някъде. Или ще те сритат под масата, или ако са на такива години ще те питат тва кво ново екстази е. Синева в очите брат ми, и кухина в мозъка. Нема нужда и от Алцхаймер, сички са буклук, света почва с нас и само Дум и Макдоналд стават. За най-просветените - Хари Потен. За кво е да можеш сам нещо, все ще стане някво чудо. А всичкото чудо е че те давят в кенефа. Ама нали си има пи-ар и реклами, и тва вече е новия кеф.
                          Бастисаха всичката десантна подготовка във всичките и форми. Обаче в Пловдив - бригааада ... Иди да видиш войниците - шибани връзкарчета, колкото после да се фукат. Аз съм самоходен труп, обаче в сравнение с ония изпражнения съм нещо между Аполон и Херкулес. За знаене и не говорим, няма откъде да почне разговора.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Допълнителна печка

                            Стара тема. Интересно започнала, още по-интересно свършила. Да я опресним: Разкажете нещо за печките от ЗАЗ, моля. Един такъв екземпляр скоро щял да върви към скрапа, а имал отлична печка. ТНТМ тема.
                            Благодаря предварително.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X