Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диагностика - зареждане на климатика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Диагностика - зареждане на климатика

    Сега земи прецакай на тъща си климатика и ще трябва да те евакуирам от България по спещност! Хахаха
    отиди на "търговски партнйори" и намери на Влади 33 телефон и адрес. И замъкни очиларката там. Ако те мързи да го търсиш /знам бе, и аз се губех като идиот/ обяви каса бира и тава кебапчета и ще те заведат /по слухове-там е една от явките на Форума.
    Май ви е жега гледам.... Хехехихихуху
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #17
      От: Диагностика - зареждане на климатика

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      http://www.naasltd.com/Resources/Fil...ge%20chart.pdf

      120 грама масло,а то е ISO 46 като на всеки Мерцедес,сьбира килце или 50 грама над 124ка фреон Р134А.Масло няма да пипам,само проба с фреон ми се прави за начало.

      http://ab-climat.com/stati/norma.html
      Я .... пали тая кочина и ела да и го .... сложа!
      А, касата бира е от мене.
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #18
        От: Диагностика - зареждане на климатика

        Попотил сьм се и Ямбол ми е далече ма ще го имам в предвид на пьт за морето.Каса бира не знам,че зьбарката не ми дава да пия та се наливам от сутринта и после няма как да карам,крива нива.Тенкюююююю обаче

        Днес ще пробвам с флакон / ако намеря де / и след седмица ако дьржи фреон ще го мисля.Флакони кьде продават някой да каже?Обикновен фреон,малко ми трябва да му цьцна вьтре за проба.

        Брат никаква жега не е това,код сиросинкяво,а не се потя до поне 11, не е като в Панама или Гватемала или Коста Рика.......ти тече по задника и без климатик да ти залепват клепачите.Нещо се глезят май.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Диагностика - зареждане на климатика

          Тия флакони не са ли сасе маслото? А ако няма хич фреон - нама да се завърти компресора. При мене поне е така.

          Коментар


          • #20
            От: Диагностика - зареждане на климатика

            По Щатско ги има комплект 3 флакона,един с масло и 2 фреон с маркуч за зареждане.Това за каубои с Шеви.Има и за по-културни пичове - там си има пистолет с манометьр,зареждаш на около 25 за да не прьснеш радиатора и при положение,че иска кило,а аз му вкарам един флакон само нищо му няма.Номера е да вдигне налягането за да отпусне клапана за ниското налягане,той дьржи умрял компресора и не му дава да включи ако системата е празна.

            Едно време,7 години поне,си взей един с умрял климатик,не включваше компресора,заредихме го по нормалния начин с машината и още си бачка без да сьм го пипал от тогава.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Диагностика - зареждане на климатика

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              .............................Флакони кьде продават някой да каже?Обикновен фреон,малко ми трябва да му цьцна вьтре за проба.

              ......................................................................

              Пуснал съм ти лично!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #22
                От: Диагностика - зареждане на климатика

                Личното прието,Благодаря.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Диагностика - зареждане на климатика

                  За да не пускам теми излишно да ме прости колегата ще използвам тази ! Есента като взех добичето от подписа климатика си бачкаше перфектно , но пуста глава загубена цяла зима не съм го пускал , а знам ,че трябва да се пуска поне веднъж месечно за десетина минути та... сега неще въобще да включи ! Може ли да пуснете координати на ЛС на майстора в Княжево ! Преди 6 години си водих 124-ката при едни момчета в Горна баня точно под гарата и останах доволен от работата им. Дали работят още ? Гледам на много места са сложили табели , ама до колко разбират не се знае !
                  Благодаря предварително на всички отзовали се !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Диагностика - зареждане на климатика

                    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                    ...но пуста глава загубена цяла зима не съм го пускал , а знам ,че трябва да се пуска поне веднъж месечно за десетина минути та... сега неще въобще да включи !...
                    Не е лошо да се пуска, но не е задължително. Изобщо не робувай на тякива градски легенди. Ако е бил в ред, проблема ти не е в това че не си го пускал. Другаде е.

                    Ня моя му се беше разклабило едното съединение и всичко изфирясало от там. Стегнах, заредих и толкоз. От тогава си работи, нищо че последните 6 месеца беше паметник - сега пак си работи.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Диагностика - зареждане на климатика

                      Благодаря за мнението !Проверих бушоните няма изгорял като го включа се чува щракване на реле , но компресора не включва . На външен вид по системата всичко е наред . В тази или друга тема в раздела четох , че ако е изфирясал фреона датчик не позволява включването на компресора . Абе требе си майстор да я види и провери и , ако няма ядове да я зареди ! Нямам представа кога и дали въобще е профилактирана системата и затова търся майстор в Югозападна София и разчитам на вашите препоръки ! Тук във форума похвалиха майстор в Княжево ,но къде точно работи не разбрах !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Диагностика - зареждане на климатика

                        Красна поляна, ако те устройва (зелената стралка): https://maps.google.com/maps?q=42.69...3&z=19&iwloc=A

                        Телефони нямам, обаче. И аз трябва да ходя тия дни за профилактика, ама да видим кога.

                        Там работи на колегата от форума Иван Горчев брат му.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Диагностика - зареждане на климатика

                          Благодаря !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X