Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лятна течност за чистачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лятна течност за чистачки

    Здравейте колеги,

    Искам да споделя добър опит за пестене на пари. Лятото в двулитрова бутилка смесвам чешмяна вода със съвсем малко количество Mr. Proper препарат за под. Оказва се перфектна течност за чистачки - не се пени и не оставя следи.

    Други препарати също стават, но повечето се пенят прекалено много и не става добре..

  • #2
    До: Лятна течност за чистачки

    Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
    Здравейте колеги,

    Искам да споделя добър опит за пестене на пари. Лятото в двулитрова бутилка смесвам чешмяна вода със съвсем малко количество Mr. Proper препарат за под. Оказва се перфектна течност за чистачки - не се пени и не оставя следи.

    Други препарати също стават, но повечето се пенят прекалено много и не става добре..
    Тъй де. Зимната - същото + 20% спирт за горене.Цена 1/5 от купешката и не мръзне със абсолютна сигурност.

    Коментар


    • #3
      До: Лятна течност за чистачки

      Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
      ...... със съвсем малко количество Mr. Proper препарат за под. .......................
      Това количество е твърде относително. Например съвсем малко водка за един, е смъртоносно количество за друг. Така че ако може в системата СИ.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #4
        До: Лятна течност за чистачки

        Има едни дозатори на Рекс (продават се в Метро) с концентрат летен шампоан, с тях можеш да дозираш точно количеството пяна в системата. Иначе както казва Ясен спирт за горене, ама аз слагам и лятото, че в дадена ситуация можеш да си измиеш мазните ръчища.
        Не бързай ако искаш да стигнеш
        __________________________________
        Discovery II TD5 10P

        Коментар


        • #5
          До: Лятна течност за чистачки

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          Това количество е твърде относително. Например съвсем малко водка за един, е смъртоносно количество за друг. Така че ако може в системата СИ.
          Просто обичайната концентрация на препарата, с която се мие пода. Написана е на етикета му.

          Коментар


          • #6
            До: Лятна течност за чистачки

            аз използвам препарат за миене на съдове /пур/ , получава се добър ефект
            емил златков
            паджеро 2.5тд
            ве стром 650

            Коментар


            • #7
              До: Лятна течност за чистачки

              А безопасно ли е за перата на чистачките и още повече за уплътненията на стъклата?
              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

              Коментар


              • #8
                До: Лятна течност за чистачки

                И аз съм си измислил схема. Малко веро в 10 литрова туба с вода. Хубаво разбъркване и в казанчето. Обаче не трябва да е с балсам. Става супер.

                Коментар


                • #9
                  До: Лятна течност за чистачки

                  И аз капвам по малко веро. Но като прекаля с количеството се пени.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Лятна течност за чистачки

                    Не е ли вредно за боята ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Лятна течност за чистачки

                      Първоначално публикуван от 2LT Преглед на мнение
                      Не е ли вредно за боята ?
                      Абе да ти кажа надали на някой му пука за боята.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лятна течност за чистачки

                        Аз използвам Медикс за прозорци. Също не се пени, чисти добре и си е точно за това - за прозорци. Няма силно активни вещества. Зимата слагам и от първака. После един час не мога да обясня, че не съм пил като ме спрат
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лятна течност за чистачки

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          ... Зимата слагам и от първака. После един час не мога да обясня, че не съм пил като ме спрат
                          Ти ако един час не можеш да обясниш, значи си пил!!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X