Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лятна течност за чистачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лятна течност за чистачки

    Здравейте колеги,

    Искам да споделя добър опит за пестене на пари. Лятото в двулитрова бутилка смесвам чешмяна вода със съвсем малко количество Mr. Proper препарат за под. Оказва се перфектна течност за чистачки - не се пени и не оставя следи.

    Други препарати също стават, но повечето се пенят прекалено много и не става добре..

  • #2
    До: Лятна течност за чистачки

    Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
    Здравейте колеги,

    Искам да споделя добър опит за пестене на пари. Лятото в двулитрова бутилка смесвам чешмяна вода със съвсем малко количество Mr. Proper препарат за под. Оказва се перфектна течност за чистачки - не се пени и не оставя следи.

    Други препарати също стават, но повечето се пенят прекалено много и не става добре..
    Тъй де. Зимната - същото + 20% спирт за горене.Цена 1/5 от купешката и не мръзне със абсолютна сигурност.

    Коментар


    • #3
      До: Лятна течност за чистачки

      Първоначално публикуван от philipp Преглед на мнение
      ...... със съвсем малко количество Mr. Proper препарат за под. .......................
      Това количество е твърде относително. Например съвсем малко водка за един, е смъртоносно количество за друг. Така че ако може в системата СИ.
      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

      Коментар


      • #4
        До: Лятна течност за чистачки

        Има едни дозатори на Рекс (продават се в Метро) с концентрат летен шампоан, с тях можеш да дозираш точно количеството пяна в системата. Иначе както казва Ясен спирт за горене, ама аз слагам и лятото, че в дадена ситуация можеш да си измиеш мазните ръчища.
        Не бързай ако искаш да стигнеш
        __________________________________
        Discovery II TD5 10P

        Коментар


        • #5
          До: Лятна течност за чистачки

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          Това количество е твърде относително. Например съвсем малко водка за един, е смъртоносно количество за друг. Така че ако може в системата СИ.
          Просто обичайната концентрация на препарата, с която се мие пода. Написана е на етикета му.

          Коментар


          • #6
            До: Лятна течност за чистачки

            аз използвам препарат за миене на съдове /пур/ , получава се добър ефект
            емил златков
            паджеро 2.5тд
            ве стром 650

            Коментар


            • #7
              До: Лятна течност за чистачки

              А безопасно ли е за перата на чистачките и още повече за уплътненията на стъклата?
              Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

              Коментар


              • #8
                До: Лятна течност за чистачки

                И аз съм си измислил схема. Малко веро в 10 литрова туба с вода. Хубаво разбъркване и в казанчето. Обаче не трябва да е с балсам. Става супер.

                Коментар


                • #9
                  До: Лятна течност за чистачки

                  И аз капвам по малко веро. Но като прекаля с количеството се пени.
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Лятна течност за чистачки

                    Не е ли вредно за боята ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Лятна течност за чистачки

                      Първоначално публикуван от 2LT Преглед на мнение
                      Не е ли вредно за боята ?
                      Абе да ти кажа надали на някой му пука за боята.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лятна течност за чистачки

                        Аз използвам Медикс за прозорци. Също не се пени, чисти добре и си е точно за това - за прозорци. Няма силно активни вещества. Зимата слагам и от първака. После един час не мога да обясня, че не съм пил като ме спрат
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лятна течност за чистачки

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          ... Зимата слагам и от първака. После един час не мога да обясня, че не съм пил като ме спрат
                          Ти ако един час не можеш да обясниш, значи си пил!!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X