Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепене на волан?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Търси в google "eurofoam".
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Нещо не намирам в сайта лепило.
      Само пише, че са разработили някакво, специално лепило , съвместно с производителите на лепила .

  • #17
    На 124-ката ми беше същата история. Един джамбазин ми каза, че ги лекува със спринцовка и секундно лепило. Ставало добре. Колко ще е трайно не се знае. Аз си сложих калъф, от тези които се шият, постегна се и така си го карах. Според мен пробвай със спринцовката. Най-евтин вариант е. А калъф за шиене е около 10 лв. с все монтажа.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #18
      Има развитие по темата. Успях да го залепя и стана добре. Довечера снимки.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #19
        То за ставането-става по много начини.
        Въпросът е колко ще изкара.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #20
          Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
          Спарки, кои са тия европенестите къде се продават. За лепилото на спрейбсе интересувам.
          Тигре аз съм се пробвал на едно ауди 80тка и накрая минахме на Кольовия вариант
          Не го ли захванеш с нещо отгоре гаратирано се разлепя Мога ти подаря трилъчев пасатски волан, ама надали е същия шлиц...
          Офиса им е на "подп.Неделчо Бончев" след пожарната, но преди моста над Искър, отляво - синя ограда.
          Honda XL600LM, 1987
          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

          Коментар


          • #21
            Коле, колкото издържи толкова.
            Стария и той се е поразлепил. Този го лепих снощи и до преди малко многократно се опитвам да усуквам и държи. Във всеки случай, идеята беше да е от фейслифта.
            Вчера купих две опаковки турско лепило с нисък вискозитет акфикс 702 very high bond strength. ( не е реклама). Също и две спринцовки по 10 кубика и две игли колкото имаха по-широки.
            Пробивам гумата да опре в метала и впръсквам на много места.
            Понеже го оплесках, днеска го зашкурих да махна стечките и капките. после с коресилин и по-дребна шкурка и накрая почистване.
            Смятам, че е прилежно реставриран и в края на седмицата остава да намеря време да го монтирам.


            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200304_191331.jpg Прегледи:0 Размер:535.3 КБ ID:6567712

            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200304_191343.jpg Прегледи:0 Размер:394.4 КБ ID:6567713
            Прикачени файлове
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #22
              Добре изглежда, дано така добре и да се е залепило.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X