Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тежести за фитнес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тежести за фитнес

    Колеги, дайте някакви идеи от какво човек може да си направи самоделни тежести за фитнес. Тия по магазините са по 6 лв. килото, което ми се види скъпо. Ще ми трябват примерно общо 100-на килограма, разделени да кажем по 25 кг. Трябва да са стравнително плътни и да заемат възможно по-малък обем. Не ми се ще да изливам кофи и легени с бетон, или да ходя по нощите с кирка в ръка на лов за метални капаци от шахти..Мислех да купя малко тротоарни плочи, от тия 8 стенните, и да им перна по една дупка с ударната машина по средата, ама съвсем ще се върна в каменната ера. Дайте нещо по-издържано и естетично.

  • #2
    До: Тежести за фитнес

    От някоя верижна машина,колелетата дето въртят веригата,незнам как се казват...
    А това незнам от какво е,ако някой го познае може да сподели...тежи окло 15кг.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от nikito776; 20-05-08, 22:03.

    Коментар


    • #3
      До: Тежести за фитнес

      Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
      От някоя верижна машина,колелетата дето въртят веригата,незнам как се казват...
      А това незнам от какво е,ако някой го познае може да сподели...тежи окло 15кг.
      Прилича на колело от плуг /за оране /
      ________________________________________________________________________________________
      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

      Коментар


      • #4
        До: Тежести за фитнес

        От верижна машина-мисля че се казваше ленивец-4 колела на един ленивец,общо 4 ленивеца за един верижен трактор.
        LZ1NBN

        Коментар


        • #5
          До: Тежести за фитнес

          Пробвай в някое влаково или трамвайно депо
          Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
          „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
          LZ1EMS

          Коментар


          • #6
            До: Тежести за фитнес

            Колега, мини през МЕТРО. Там определено не са на 6 лв. килограма. Моите си ги взех оттам, но нямам спомен точно какви пари бяха.

            Коментар


            • #7
              До: Тежести за фитнес

              Ако имаш път към някой рудник, огледай се за вагонетки.Те имат страхотни оси -направо щанги.Спазари се с някой там , да си вземеш..
              Надявам се да не са ги окрали Циганите..и Българите за да ги предават за скрап!!!
              СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

              Коментар


              • #8
                До: Тежести за фитнес

                В краен случай, може да използваш няколко маховика от ДВГ, като избиеш зъбния венец.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #9
                  До: Тежести за фитнес

                  Значи колеги, май идеята с маховиците започва да ми харесва. Мерси на СкрапХийп, знаех си че трябва да се оглеждам за скрапхийп.
                  Все пак авто-морги има под път и над път, а и не вярвам да струват кой знае колко. Нямам време да търся трамвайни депа, рудници и др.

                  А иначе в Метро не съм ходил от 100 години. Ще прегледам какво предлагат като артикули онлайн.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тежести за фитнес

                    Е, явно аз съм се върнал малко назад във времето и съм си направил лежанката от винкел + дървена облегалка и много дунапрен тежестите ми са от джанти запълнени с бетон като за на двора под асмата ми вършат идеална работа...
                    и все пак... моргата е точното място
                    Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                    Mercedes w212 E350 4matic
                    Ducati Monster 600
                    O888795575

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тежести за фитнес

                      Аз си взимах на няколко пъти тежести от Метро и съм доволен. Един съвет от мен, ако си взимаш от там задължително да са черни, по-евтини са .Два дъмбела по 10 кг. всеки ми излезнаха 60-70 лв и бяха никелирани,черните бяха по около 3 лв. за кг по последни данни.
                      Надявам се да съм бил полезен
                      Прикачени файлове
                      [URL="http://slackpack.net/?q=node/388"]
                      [/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тежести за фитнес

                        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                        Е, явно аз съм се върнал малко назад във времето и съм си направил лежанката от винкел + дървена облегалка и много дунапрен тежестите ми са от джанти запълнени с бетон като за на двора под асмата ми вършат идеална работа...
                        и все пак... моргата е точното място
                        Да ти кажа, и аз си правих от бетон, но нещо ми се строи много голям обем за малка маса. Купих две 10 литрови кофи и ги натепАх с бетон. По средата забучих тръба за която парнах с електрожена малко арматурка да стърчи. Обаче тия 20 литра бетон, плюс лоста сигурно тежат по моя преценка 40+ кила, което за бицепси ми идва множко да си правя серии, а за лежанка ми е много лека. Колко горе-долу тежи един литър бетон, някой знае ли ? Май ще се обърна към гуугле.

                        BoykoVS, мерси. Демек да си приготвя 300 лв за 100-на кила щанги.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тежести за фитнес

                          Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                          От някоя верижна машина,колелетата дето въртят веригата,незнам как се казват...
                          А това незнам от какво е,ако някой го познае може да сподели...тежи окло 15кг.
                          това колело е от верижна машина , или е ДТ 54 , или , ДТ 75 , КОЛЕСАРКА се казва
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тежести за фитнес

                            Еднокилограмова консерва домати, запълнена с бетон - по-малко от два кг. Не става с бетон!
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тежести за фитнес

                              Първоначално публикуван от Нейчо Наков Преглед на мнение
                              От верижна машина-мисля че се казваше ленивец-4 колела на един ленивец,общо 4 ленивеца за един верижен трактор.
                              колега , ленивеца е предното водещо колело отпред то е доста по глямо , между звездочката и ленивеца са колесарките
                              sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X