Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Щото поддръжката на Мерцедес и Опел са 1:10
    Аз пък и Опел такси не съм виждал отдавна.

    Коментар


    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Аз пък и Опел такси не съм виждал отдавна.
      Хюйдай, Кия, се двеста
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Аз пък и Опел такси не съм виждал отдавна.
        Защото мина модата, да се возиш в "полицейска"кола

        Да допълня -не съм вярвал ,че Темата има "потенциал" за над 100 страници и над 2000 поста -честито..............

        Коментар


        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

          Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
          Защото мина модата, да се возиш в "полицейска"кола

          Да допълня -не съм вярвал ,че Темата има "потенциал" за над 100 страници и над 2000 поста -честито..............
          Темата много отдавна е чесане на пръсти и моето е най-велико. Затова и се включвам на някои твърдения за оборка, ама едно на 500.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            Ако всички коли бяха еднакво "истински", форумите с автомобилна тематика въобще нямаше да са това, което са...да не кажа, че някои вероятно нямаше да ги има въобще.

            А, бай ни Владо, провокира, намеквайки че тая тема е излишна, щото подозренията в нея не са основателни... Ама нЕкъде вече се изпуснА да каже(ако трябва има и конкретни цитати ), че от над четвърт век кара само Мерцедес(и по изключение Опел Фронтера). Като най-новите му возила не са баш последните или предпоследните модели на тая марка, при все че нееднократно е отбелЕзвАл, че е отдавнашен чорбаджия, та вероятно все би могъл да си позволи нещо от модерната им моделна гама... Но явно...за него си е отговорил на собствения си въпрос...
            Да каже колко от неговите са на 7 години и на въздух, ако изобщо.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

              Я напишете в търсачките "Пенсионер протаранил 12 машин" или "пенсионер в Волгограде отомстил" или нещо друго съдържащо ключовите думи и си изберете къде да четете. Автомобила на отмъстителя е бил "Волга" ГАЗ 21 М.
              Истинските коли са конкретни модели на конкретна марка, произвеждана в конкретен период. ГАЗ 21 за мен е от истинските коли, което не бих казал за наследника ГАЗ24. За съжаление коя се оказва истинската кола, разбираме след 30 години от пускането и в производство. Критерий - ако още ги карат, значи са истински коли, а не театрален декор.

              Коментар


              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                Тва яко лъха на фейк нюз гибридние новости или както там му се казва в момента.Щетите по волгата по никакъв начин не кореспондират с щетите по другите автомобили от снимките.

                Иначе и за мен това е един истински автомобил, но във форума е забранено да се каже нещо хубаво за руска кола, още докато пиша тоя ред критиците на Горковския автомобилен завод са наточили брадвите

                Коментар


                • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                  ГАЗ 24 съм карал. С двигател от МВ. Турбодизел. Беше уникална кола.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    ГАЗ 24 съм карал. С двигател от МВ. Турбодизел. Беше уникална кола.
                    Аз съм карал Мерцедес. С двигател от МВ. Турбодизел. Все още е уникална кола
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                      https://fakti.bg/avto/395252-ekspert...-nekachestveni . Фейк?
                      FORD Maverik-2,3L, AWD, XLT-2 броя

                      Коментар


                      • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                        Ми, не е фейк, а бръщолевене на "експерт" който явно отдавна не е карал кола на над 5 години. Естествено че е в интерес на компаниите е да продават повече. Но единствено и само в техен интерес. Тая лудост с еднодневките все някога ще приключи, по-скоро доброзорно.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                          Много елегантен поглед към пазара от т.нар. експерт.

                          Издръжливостта на една кола влияе на имиджа на марката и съответно върху новите продажби.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Издръжливостта на една кола влияе на имиджа на марката и съответно върху новите продажби.
                            ...освен ако всички не започнат да правят едни и същи боклуци, което и без друго им се ще.

                            Някой беше споменал че някога говорил с някой, работещ на не съвсем ниска позиция в някой от френските производители на автомобили. Та, думите му, буквално са: "Ако има как тая кола да изкара 10 години, след което изведнъж да се разпадне, би било идеално за нас". И това не вчера или оня ден, а преди години.

                            Еми, работят по въпроса.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              ...освен ако всички не започнат да правят едни и същи боклуци, което и без друго им се ще.

                              Някой беше споменал че някога говорил с някой, работещ на не съвсем ниска позиция в някой от френските производители на автомобили. Та, думите му, буквално са: "Ако има как тая кола да изкара 10 години, след което изведнъж да се разпадне, би било идеално за нас". И това не вчера или оня ден, а преди години.

                              Еми, работят по въпроса.
                              Хайде сега... дивотии. В неофициален разговор или на маса, въпросният би могъл да твърди че в дизайна са участвали извънземни.
                              Всъщност те за участвали де. При това, в дизайна на почти всички автомобили.

                              Но да се върнем на въпроса. Интересна е официалната позиция на въпросния производител.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар


                              • От: Защо съвременните автомобили са пълен shet - не е случайно

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                ...освен ако всички не започнат да правят едни и същи боклуци, което и без друго им се ще.

                                Някой беше споменал че някога говорил с някой, работещ на не съвсем ниска позиция в някой от френските производители на автомобили. Та, думите му, буквално са: "Ако има как тая кола да изкара 10 години, след което изведнъж да се разпадне, би било идеално за нас". И това не вчера или оня ден, а преди години.

                                Еми, работят по въпроса.
                                Евентуално е бил "счетоводител".
                                Продажбите (бизнес развитие) се водят от друг тип хора. Повечето не можем да смятаме добре
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X