Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хибриди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хибриди

    Ако не те е страх,че ще си развалиш имиджа, винаги можеш да си сложиш газ , да се возиш без пари и да си даваш газ безгрижно, само на спортен режим.Аз лично така бих направил и го правя с Х3-ката.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: Хибриди

      Някой слагал ли е газ на хибрид?

      Коментар


      • От: Хибриди

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
        ...
        Тесла определено ми харесват, но за сега не проявявам интерес да купя iPhone на колела. Пък и всяко Порше след 1980г по нормално шосе ще "разцепи" динамичната Тесла. Скоро старите автомобилни фирми ще имат електрически модели и Тесла ще се отправи към фалита, колкото и да е чаровен лъжец Мъск. Забележете какви са им финансовите резултати за последните 2 години!

        Не забравяйте, че едно от основните качества на автомобила е АВТОНОМНОСТ!
        Защо пък трябва да фалират? Сега инвестират в развойна дейност, нови заводи за акумулаторни батерии, за производство на автомобили и други щуротии. Изграждат се все повече зарядни станции, автономността им не е малка и напълно достатъчна за големия град.
        Въпреки високата цена Тесла все още няма реална конкуренция.
        До кога ще е така не е ясно и дали е тесла за собствениците бъдещето ще покаже.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Хибриди

          Тесла не е хибрид, така че е малко встрани.

          Мъск не е лъжец, той е търговец. Има малка разлика и точно Руси би трябвало да я знае. Успешни проекти не му липсват.

          Коментар


          • От: Хибриди

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Някой слагал ли е газ на хибрид?
            Мой приятел си сложи на Приус,никакви ядове,сега си купи Аурис и му е подготвил и на него.
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • От: Хибриди

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Някой слагал ли е газ на хибрид?
              Виждал съм Prius 3 с LPG.От записа на ECU - приблизително 1/3 от времето е на бензин, 2/3 на газ...
              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
              0887/осемпет 66 4осем

              Коментар


              • От: Хибриди

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Някой слагал ли е газ на хибрид?
                Колегата тук я е газифицирал http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=213183
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • От: Хибриди

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Някой слагал ли е газ на хибрид?
                  Колегата TOYO, и той е с хибрид, има писано по темата в Нов собственик на RAV 4 HYBRID

                  Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                  Аз чета, ама съм останал с впечатление, че не живееш в България?
                  ...е чак пък такава разлика да дава: 2-3 л... то вярно, че БГ бензина е... кофти, виж дизела беше още по кофти... и то от уж големите вериги... ама дълга тема е, вече многократно дискутирана

                  Коментар


                  • От: Хибриди

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Тесла не е хибрид, така че е малко встрани.

                    Мъск не е лъжец, той е търговец. Има малка разлика и точно Руси би трябвало да я знае. Успешни проекти не му липсват.
                    Мъск обещава на акционерите, а те купуват (за сега) акции и попълват многомилионните дупки от загуби. Има два варианта - или да започне да печели МНОГО или да фалира. Фалита при капитализма не е голяма драма. Примери колкото искаш.
                    Аз не бих купил нито акции на Тесла нито Тесла. А да се твърди, че Теслата нямала нужда от сервиз(респективно дилъри) щото нямало какво да и се развали за мен си е лъжа.

                    Сравнете Мъск и Гугъл. Гугъл печели от продукти които всички ползваме всеки ден и са ни полезни. Мъск печели от фантазиите ни. Иначе му призмавам, че има много уникални идеи и е много продуктивен във фантазиите...Трябва да има и такива хора.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: Хибриди

                      Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                      Аз не бих купил нито акции на Тесла нито Тесла.
                      Вече няколко колеги с хибриди изреваха, че колите им са откраднати, предимно с CH-R...
                      С Теслата това едва ли ще се случи - все още... Ама щом почнаха и тях да вдигат...
                      В същата тема има и много пасажи за подсигуряването...
                      Последно редактирано от ivied; 01-03-18, 10:09.

                      Коментар


                      • От: Хибриди

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        ...
                        Сравнете Мъск и Гугъл.
                        Тъкмо щях да направя и това сравнение. Сравни PayPal и Гугъл.

                        Ама е за друга тема.

                        Коментар


                        • От: Хибриди

                          ПейПал му е първия бизнес. Продал го е и парите е набил в Тасла и Ракетите. Но от тях още не е искарал реални кинти.
                          ПейПал ползвам от години и нямам забележки!
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Хибриди

                            Китайците вече копират Тесла
                            https://m.fakti.bg/avto/288365-kitai...enata-na-logan

                            Лада пуска хибрид
                            http://automedia.investor.bg/a/0-nac...shta-v-hibrid/
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Хибриди

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Га-га-га! - сказал Гитлер Гимлеру - Вы сперва автомашины бы выучились делать, а потом гибриды!
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Хибриди

                                Днес се наложи да врътна няколко километра (над 10) с RX400h... Типичен градски трафик... Разходът ми бе 9.5 с връщане в изходна точка, при условие, че карах малко по-внимателно от обичайно...
                                Много приятен за шофиране, и в същото време - особен... Липсва агресията на джипката... Пробвах го на пълна газ - това ако са 300+к.с. аз съм трамвай Джипката с 250кс (и по-тежка) е по-рязка при тръгване до 50км/ч (нагоре може да драсва хибрида) - почва да се усуква по пътя и те лепи на седалката, докато лексъса разтоварва доста плавно мощността и просто няма тяга...
                                След това погледнах параметрите в сайт с реални тестове... Явно усещанията ми са били напълно реални - хибридът е умряла крава до около 80км/ч и почва да се събужда и печели преимущество като параметри след това...
                                До 50км/ч според тестовете е с 1сек по-бавен от обикновен дизелов джип. На 80км/ч разликата се намалява до няколко десети от секундата и нагоре вече хибридът почва да печели предимство...
                                Учудващ поне за мен резултат.... Особено имайки предвид, че конкретния хибрид е доста по-лек от джипката...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X