Обява

Свий
Няма добавени обяви.

акумулатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • акумулатор

    искам да попитам от известно време ми свети лампичката на акумулатора не много силно лекичко свети обаче нищо не е пуснато всичко е загасено само двигателя работи и пак свети но много слабичко от какво може да бъде това ? моля ако някои знае нека да каже и как да го премахна повредата

  • #2
    От: акумулатор

    Най-вероятно имаш проблем със зареждането.

    Коментар


    • #3
      От: акумулатор

      Каква е колата?Иначе генератор,ремък,реле-регулатор ....на прима виста.Може и някой минусов кабел да се ебава,особено ако е форд или опел-и двете съм ги имал и са ми правили подобна бела.Но дайхатсуто скоро прави такива магарии и се оказа елчастта на контактния ключ.
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #4
        От: акумулатор

        Най вероятно е некой диод от диодния блок.

        Коментар


        • #5
          От: акумулатор

          Ако лампичката е светодиод,най вероятно всичко е ОК,премери за всеки случай поне напрежението при зареждане,ако подадеш малко газ или включиш макар и малък консуматор и загасне-карай и когато имаш време провери връзки,ако обаче не-тогава по-горните колеги
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #6
            От: акумулатор

            Имах подобен проблем първо ми присветна лампата , после светна и се оказа че като свалихме генератора едната четка беше заседнала .

            Коментар


            • #7
              От: акумулатор

              Благодаря ви за отговорите ами не знам като дам малко газ спира да свети.
              Обаче като работи на място не свети а мига такова обаче няма проблем в акумулатора е зимата връткам и веднага си пали обаче аз имам и такива диоди дето светят долу в краката ще кача и видео да видите

              http://vbox7.com/play:m0796ba3ee

              Коментар


              • #8
                От: акумулатор

                Първоначално публикуван от камионджията Преглед на мнение
                Благодаря ви за отговорите ами не знам като дам малко газ спира да свети.
                Обаче като работи на място не свети а мига такова обаче няма проблем в акумулатора е зимата връткам и веднага си пали обаче аз имам и такива диоди дето светят долу в краката ще кача и видео да видите

                http://vbox7.com/play:m0796ba3ee
                Ти си заснел извънземни!Летящи дискове с меняща се светлина.Внимавай,отвличат хора и си правят експерименти.
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #9
                  От: акумулатор

                  хаха братле азсъм фен на камионите ако неси забелязвал по камионите как светят това нее нищо със сравнение с тяхните

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X