Изпадна ми един 5 тонен скрапен маслен крик и нали съм си "майстор", го подхванах.
След реставрацията му сипах масло и...
Знае ли някой как се обезвъздушава?
Знае ли някой как се обезвъздушава?
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар