Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питайте ! Тошо ще ви каже !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Подветрена страна, означава, потокът пясък който " лиже " странично дюзата въздух. Ежектор. За дюзи, и песъкоструйни неща, има в Бургас фирма, сега не мога, че не карам пил. Говорим за дюзи борен карбид, или нещо подобно.Щото има кубичен борен нитрид, но това е друго, и на две бири, ги бъркам двата щтата.

    Коментар


    • #32
      Търся някой То6о, да ми изготви технически паспорт и енергонезнамквоси нещо на сградата, в която живея. Във връзка с кандидатстването ми по проект "Подобряване на енергийната ефективност и нещоси за твърди частици във въздуха". Би ли могъл То6о да извърши тази услуга и на каква цена? Ако остана удовлетворен от услугата, веднага се закачам за настоящата тема и викам първия човек, посочен от То6о, да ми бие една сонда в с. Розовец, на 500 метра от Хоремага.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #33
        Тошо е лаладжия, и влиза тук да си лалайка.
        Вий...май искате Тошо да ви работи ? Значи почвате да се оглеждате за друг Тошо, тоя сее само Светлина, и не ! не фърля сянка !

        Коментар


        • #34
          Ако някой се справя без да работи - браво,машшала, ашколсун, и всичко останало. На другите ни се налага. Дали за Тошо, дали за Гошо - все тая. За хляб и още нещо, не за светлина, тя от тошовци не идва

          Коментар


          • To6o
            To6o коментира
            Редактиране на коментар
            Бае ви Тошо идва от гълбините на трудовата деятелност. Пренесъл е толкова торби цимент по 50 килограма, че математиката загрява.
            Това, три години като нощен хамалин в ЖПето, товарна гара, Сточна гара.
            Тоз напън, освен хемороиди, и други медицински термини, ме накара да разсъждавам.
            Да ! зверски съм глупав, щом върша най низката операция в обществото, товаро- разтоварна дейност.
            По ангелите! Що не варя ракия, да продавам на простите, що не препродавам вино, сипвайки барем 35 % вода !
            И реши Тошо, че е прос, и това не е престижна позиция. И му стана мъчно от точно тези съждения. И натъжи се Тошо, и помръкна погледът му, увиснаха ушите му , а банкова сметка да увисне, така и така нямаше...

            И тръгна Тошо да разсъждава, да се оглужда О другите Другостта на останалите, и реши да чака Прозрение
            Тошо.

          • сто
            сто коментира
            Редактиране на коментар
            Дочака ли го?
            Ниско и високо са субективни понятия, колкото и тук някои да им придават категоричността на личностните си възприятия.
            Впрочем - какво против ракията имаш?

        • #35
          Нямам нищо против ракията. За какво беше темата обаче ? Радвам се, че си говорим.
          Не мога да се разделя с чувството, че мога да кажа повече , отколкото мога да чуя.

          Да питам, защо биха бамнали някой като мен ? Защото не го очакват ? Защото им е неприятен ? Защото се прави на важен, която нашата важност е наранена ?

          Коментар


          • #36
            Само защото могат.
            Причина, повод, оправдание, ако е нужно, ще му дирят после. Ако въобще.

            Коментар


            • #37


              рассия путя ферботен ,инак ща аргасат

              Коментар


              • #38
                Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                ...Да питам, защо биха бамнали някой като мен ?...
                Похвалил си се, че обичаш бамя?
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #39
                  Бамя обичам,- да ! Обичам да си говоря и с умни хора, а тук е извор. Даже се чудя дали съм адекватен на нивото.
                  Лошото, е, че от всичко разбирам, само не готвене, дестилация, ферментация....
                  Инак, подглазурна инкрустация, надглазурна инкрустация, висок дълбок печат, ситопечат, тампон печат, тунелен ефект, как да биеш водопровод под пътя, как да сии..каквото и да е. Примерно менгемета, преси, шлайфгрифели като параметри четири, минохвъргачки, защита против двойно пълнене, привързване на огнева позиция, юстиране на огледала на лазер. Друго, друго.,.крикове, джанти, монитори, лампови Опери, и Концерти, как се плеви троскот.....

                  Коментар


                  • #40
                    Да добавя! Троскот се плеви трудно !

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      По трудно вади корен квадратен...
                      - много трудно...
                      обаче, кръглия корен, като например корена на краставицата, се вади.....
                      https://www.youtube.com/watch?v=ITP8f1U9sPA

                  • #41
                    Ма пък се разсажда лесно - само трябва да го копаш от време на време

                    Коментар


                    • #42
                      Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                      Бамя обичам,- да ! Обичам да си говоря и с умни хора, а тук е извор. Даже се чудя дали съм адекватен на нивото.
                      Лошото, е, че от всичко разбирам.....
                      Я разкажи за доматите, 'дето си гледал на акорд.

                      Коментар


                      • #43
                        Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                        Бамя обичам,- да ! Обичам да си говоря и с умни хора, а тук е извор. Даже се чудя дали съм адекватен на нивото.
                        Лошото, е, че от всичко разбирам, само не готвене, дестилация, ферментация....
                        Инак, подглазурна инкрустация, надглазурна инкрустация, висок дълбок печат, ситопечат, тампон печат, тунелен ефект, как да биеш водопровод под пътя, как да сии..каквото и да е. Примерно менгемета, преси, шлайфгрифели като параметри четири, минохвъргачки, защита против двойно пълнене, привързване на огнева позиция, юстиране на огледала на лазер. Друго, друго.,.крикове, джанти, монитори, лампови Опери, и Концерти, как се плеви троскот.....
                        Лошото е Тошо, е че не разбираш как да живнеш умиращ поради административна дебилност форум.

                        Коментар


                        • To6o
                          To6o коментира
                          Редактиране на коментар
                          Не съм толко отворен, че баш аз да ви живна форума, а и не смятам, че е умрял. Всъщност , това е най стойностният форум, аз само го цапам, ама с цветни боички мисля.
                          Кажете каква машина, искате да си направите, да видите Тошо как сее акъл. Искате менгеме ? Искате покрай черна дупка да оцелеете, и записки да си водите ? Тошо е кратък,- откажете се !

                        • сто
                          сто коментира
                          Редактиране на коментар
                          Хубаво че е кратък, зачита се.
                          Ма някои не се отказват. И го правят.
                          Пък за форума - хем мога, хем не мога да ти напиша. Но че си в заблуда за цената - вЕрвай ми
                          Щото тя не е на сметката му, от другаде иде.

                      • #44
                        Гъй , гъй

                        Коментар


                        • To6o
                          To6o коментира
                          Редактиране на коментар
                          И от най тъпата мисъл, могат да се изведат умни заключения.

                        • caribi
                          caribi коментира
                          Редактиране на коментар
                          гъъъйййй

                      • #45
                        То6е щеше да е смешно, ако не беше жалко.

                        Изкуствен профил от найсе години, ей така активирал се. Късно е.

                        Коментар


                        • s_s1
                          s_s1 коментира
                          Редактиране на коментар
                          За какво е късно?
                          П.П. въпроса ми е към...

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X