Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питайте ! Тошо ще ви каже !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    В някое от предишните прераждания на форума под името на To6o беше написано To6o pie lo6o.

    Жалко че премахнаха тази функция. Предупреден значи въоръжен.

    Коментар


    • #17
      Така си е , Тошо има кусури, и грам не прилича на Лепа Брена на двайстри.
      Ама Тошовците не са прът в колелата на просперитета, ни спънка в биологичното разнообразие по континенталните плочи насам и натам.
      Тия дни се навирам в конверсията към електромобил. Сериозни братя, синхронен двигател, с неодиоми, ви, как се пише литератеровиди ? Контролер Къртис, литий, фосфор, желязо батерия.....

      Тошо идва да пише, не да чете.
      Ако някой се дразни, тва са хора със слаба психика. Такъв, дай му власт, направи го модератор да кажем, и отвори си учебника по психология на страница трийсе-трета.

      Коментар


      • cecoa1
        cecoa1 коментира
        Редактиране на коментар
        Пиши, Тоше, пиши... Кой те не разбира, да не те чете.

    • #18
      Тошо ви обича сичките, щото Тошо и пие, и пуши, а такива хора не може да са лоши. Да, ебе му се, но има цяла книга за похвали и оплаквания на тавана,, и Тошо чите и риве !

      Аз съм развълнуван, че искате да карате жипове, и точно на трудни места да закъсвате.
      Колегата Волтер сказал, - " Има хора, драпат да закъсат с жип на майната си"
      Математикът Поанкаре, добавя,- но те не могат да закъсат на Пи,майната си.

      В древни времена, 300 години преди Христа. Седи беловласт старец, с дълга бяла брада на объл камък. Минава Тойота Ланд Круизер, спира. Подава се глава на софиянец, с поглед на полуинтелигент,- " Учителю, кога ще стигнем Ниневия ? "

      Замълчал.

      Коментар


      • #19
        Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение

        Тошо идва да пише, не да чете.
        ....
        Значи Тошо е писател.
        Пък аз и за един такъв не се сещам, дето да е прописал преди поне да е прочел. Ти?

        Коментар


        • trapper
          trapper коментира
          Редактиране на коментар
          а, чувал съм за един - "Чукча писатель, Чукча не читатель"

        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Щото не мислиш логично, СтоЕне... Все на някого му се е наложИло да пише, без да има откъде да е чел... Е, ако все пак вЕрваме, че нЕкой е спуснАл писания, неписани от човек... не знам.

      • #20

        Когато си си себедостатъчен, проблемите са други.
        Когато търсиш се отъркаш о светът на другите , е по предишно друго.

        Коментар


        • #21
          Много мъдрост е скрита в То6овите писания...Ама е като Талмуда при евреите-разбира се само от просветените, които четат вече без поставяните, указтелни ударения...

          Коментар


          • To6o
            To6o коментира
            Редактиране на коментар
            Душица си ти! Само прочиташ словосъчетанийто То6о, и чакрите ти се отварят, до идна !
            Толко си приятен за душата, че человек му иде ти изпий божолето до канелка, Божко !

        • #22
          Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
          Когато си си себедостатъчен, проблемите са други.
          Когато търсиш се отъркаш о светът на другите , е по предишно друго.
          Определено имаш развитие.....почва..та е интересна. Та и аз съм ЗА да продължаваш.

          Коментар


          • #23
            "Писах дълго и напоително. В един миг, всичко изчезна."
            Аз вече знам кой е тошо ,но защо се излага се чудя...
            Калин Владов,09РСПБЗН

            Коментар


            • To6o
              To6o коментира
              Редактиране на коментар
              Излага, ами форумите са изложение виртуално.
              Изложен То6о, ами , по голямата част, от предложенията за брак, ще отпаднат, и само истинските ще се откроят.

              ПП. Емотиквони, не знам откъде , вадите, а и аз искам да покажа емоции.

            • To6o
              To6o коментира
              Редактиране на коментар
              Калине, чичовото, не само совите, ама и мислите. Ние ли ги мислим, те ли са наши, или те ни плакнят !
              Ей ! хора, когато си мислите че си мислите, с ваши си мисли, ай по кротко молим ! Тръгнал той, да мисли, че си мисли !

            • kalin09
              kalin09 коментира
              Редактиране на коментар
              Тоше ,недей да ръсиш ценни мисли ,щот не ти се получава. Пийна си ракииката и се сети за какво приказвам ,но късно...айде лека нощ и сладки сънища.

          • #24
            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            В някое от предишните прераждания на форума под името на To6o беше написано To6o pie lo6o.
            Тошесто пие лошесто звучи като изпил една бира и го откарали в токсикологията...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • To6o
              To6o коментира
              Редактиране на коментар
              Подценявайки То6о, подценявате възможностите си да разбирате хората. Тошо не върви на кавга , ако забелязвате.
              Да, Тошо може да пие повече от вас, но Тошо си го купува в пазарна среда.

          • #25
            Заклещена помпа в сондаж ? Фи 110, колко метра ? Вода ? Ниво ? Как се държеше помпата преди да я загубиш ?Вибрационна, нали ?
            ПРИМЕР!- пускаш я, 24х часа вади вода ?
            Информация за породата земна около тръбите ?

            Коментар


            • #26
              https://youtu.be/g2xW8YG4LdM

              Коментар


              • #27
                Тошо, четейки тук и в другата тема за вселената...не е за смях работата
                Панайот Бърдарски
                0887 60 77 22

                Коментар


                • To6o
                  To6o коментира
                  Редактиране на коментар
                  Вселената е ташак работа. Въпросът е,- Е ли е Битието продукт на Интелектуален дизайн ?
                  Кой подреди нещата, в изящен и фунционален вид, така работещи и красиви ? Щото да имат място , и работещото, и Любовта, и Омразата ?
                  И Бог и Дявол ?

              • #28
                Авторът не е задължително да бъде отъждествяван с литературният герой.
                Хора ! Тук кипи литература !
                Но за падащият чук, и заклещените помпи съм сериозен .

                Коментар


                • #29
                  Първоначално публикуван от To6o Преглед на мнение
                  Каква е схемата на най-качествения "падащ чук"
                  Тръба, кръстачка и как се сделва с кръстачката?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #30
                    Дебелостенна тръба, метър и половина минимум, 80 кг, минимум, отпред нарязана, да кажем корона, пет зъба, наварена по периферия на зъбите, отвън и отвътре, с твърд електрод, с който се наваряват зъби на багер, а аз наварявам " подветрена страна" на дюза за песъкоструйна машина. Ако някой иска, ще напиша, конкретен номер на ESAB.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X