Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
    Дерзай Слави че време няма а и пари на последък .
    Слави казва : "Здравей Момчиле.Нещо се по изгубихме"
    Какво се поизгубихме никой копче не казва . Работа ли има много или ...... незнам ама бомба е паднала и бактерии няма .

    Бачкайте колеги ,но си дръжте на цените ,че гледам масово са си събули гащите коелги няма да споменавам никой понеже не е коректно и правилно . Ценете си труда и знанията.

    Аз мисля да разработвам едно златно находище така че не ме мислете . Поне тоя метал цена има на последък..Минавам на производство на кюлчета .

    Слави то никой не пише тука ти за среща говориш . Ще се черпим май само ти и аз на панаира .

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
      Слави то никой не пише тука ти за среща говориш . Ще се черпим май само ти и аз на панаира .
      Момчета - аз ще съм на Панаира всичките дни - идвам сутринта, тръгвам си вечерта.
      За тези, на които не съм писал на лични - телефона ми е сменен: 0897 62 59 57 е новият.

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Приятелю нямаш проблем.Както писах Добри също е навит да доиде с мен на панаира.При мен нещата стоят добре.Аз мисля че се доказах това лято и хората неправят пазарлъци--говоря за с.Дерманци.Е разбира се имаше и двама недоволни но при тях толкос дал господ.Държа на цена --ама вършим и работа според възможности на машината.Надявам се да има кебапчета но без бира защото съм въздържател ама нали има и безалкохолна бира.Издирвам някъкви здрави тампони които искам да монтирам на камиона --диференциал--шаси защото се получава голямо олюляване при неравни терени и по този начин смятам да я огрнича.

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Здравейте всички!
          Славчо, твойта машина е с много висок център на тежестта. Нормално е да люлее. Ако я ограничиш с тампони, ще се получат удари върху моста. Помисли за здрави амортисьори. Или карай по-бавно.

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Щом люлее е добре. Мойта така съм я натиснал с товар , че само скърца .
            Почва да люлее чак като вдигна 110 и на 120 спира --да люлее де .

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Идеята ми е да я огранича при нагаждане за работа--- в много от случайте има неравности;меки терени и поради голямата тежест потъва и съответно се накланя в някоя посока.Иначе при транспорт ще си бъде така като естественно караме бавно.Мисля и по друг въпрос --смяна с друг камион който да бъде с поне три моста;УРАЛ с камазов мотор или КАМАЗ дълга база.Колебая се кое да предпочета;проходимостта или по бързото предвижване--което го имам при ШКОДАТА.На кръстопът съм.Ще чакам да свърши сезона пък ще видим.Много от камионите които разглеждам из мобилето и тези които ми предлагат от армията са големи батали и високи цени.

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Твойта техника си е за 4 моста. Шестте гуми и сега ги имаш. Обаче цена и поддръжка-страхотия. Урал винаги ми е изглеждал по-добър от Камаз. Май има и с дизел, който не е Камазов. Обаче какъвто и да е камиона, пак ще си висок и тежък. То туй твойто си е цял завод!

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Камаза е с двоини гуми и смятам че е по добре.При положение че може да се мине през технотест след доста преработки;махане венец на крана;махане шаси на елча и аз ще сляза поне50см надолу и ще олекна поне с 1тон.Всичко това са сметки на трябва да ги правим защото с тези закони става страшно.

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Е позагубих се малко . Тоя сондаж е една от последните ми гордости на стадиона на едно малко градче с олимпийски размери (ако е правилно така да се каже). Натиснете снимката за да я уголемите

Име:стадион IMG_1233.jpg
Прегледи:1
Размер:172.0 КБ
ID:5304393
                    Още малко трябва да му пооправя външния вид иначе работи перфектно.

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Вчера приятелю се прибирах от Варна и ти звънях евентуално ако имаше възможност да се видим поне дасе запознаем на живо защото минавах покрай Шумен.

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
                        Вчера приятелю се прибирах от Варна и ти звънях евентуално ако имаше възможност да се видим поне дасе запознаем на живо защото минавах покрай Шумен.
                        Ама с Шкодата ли беще или? Няма ли пак да ходиш там ?
                        Тая сутрин се пребрах от Лясковец видях едно неприето повикване (работих до късно и несъм го чул) обаче си помислих че е клиент .
                        Жалко че се разминахме .
                        Нали остава Пловдив , то е хубаво всички да работим и да сме заети амааааааааааа .

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:кал  DSC_3691.jpg
Прегледи:1
Размер:138.9 КБ
ID:5304489Натиснете снимката за да я уголемите

Име:яка рибарица DSC_3701.jpg
Прегледи:1
Размер:168.2 КБ
ID:5304488Натиснете снимката за да я уголемите

Име:рибарица кал  DSC_3692.jpg
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5304487От Рибарица две яки снимки .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:рибарица кал  DSC_3692.jpg
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5304487
                          Последно редактирано от монио; 20-09-11, 14:47.

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Небях с Шкодата.Ходих на гости на Варна.Звъняхти около 11ч тогава минавах край Шумен.За панаира остава уговарката само ще трябва да уточним кой ден.В неделя може да пътувам към Долни Дъбник--града на Добри да правим един геран и ще му се обадя да се видим и да говорим за панаира.Ти за вода ли сондира в Рибарица? В камънак ли се бори ; изкара ли вода.

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              На един познат сондирахме за вода .
                              Гранит и лйос сондирахме .И и и вода и кал .

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                Обадих се на Добри за панаира и няма проблем да пътува със мен.В неделя евентуално ще се видим на герана в Дъбник и ще се до уточним.За сряда или четвъртък Момчиле какво ще кажеш.Ако имаш някъкво предложение по въпроса кажи.Аз дори и да немога да го свърша ще го продължа след срещата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X