Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сондажни машини,автосонди.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сондажни машини,автосонди.

    Днес приятелю свърших един геран --ф1400мм и честно даси призная погледнато отгоре ме хвана шубето и съм редил пръстените малко кесин--както дойде без да слизам долу.Никога да не казваме никога ама на самолет няма да се кача.

    Коментар


    • От: Сондажни машини,автосонди.

      Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
      Никога да не казваме никога ама на самолет няма да се кача.
      А как ще емигрираш тогава, бе човек?

      Неа му се пуашиш - на седалката от страната на пътеката даже и няма да разбереш, че си във въздуха.

      Коментар


      • От: Сондажни машини,автосонди.

        Слави лошото при самолетите е ,че там е или и или .
        Или слизаш от самолета , или не слизаш .
        Средни положения няма твърде , ранени с травми при катастрофи няма .
        Хвърляш заровете пък както паднат .

        Коментар


        • От: Сондажни машини,автосонди.

          Ами Владо под земята ще му търсим колая.Ако някой колега го интерисува това;продава се компресор дву цилиндров;въздушно охлаждане;прави 35атм;на колела; правил някви прехвъргвания на въздух ама не разрах точно за кво става на въпрос.Ходих за генератор--трифазен на едно место и го видях и ми казаха че се продава.

          Коментар


          • От: Сондажни машини,автосонди.

            Момчиле какво стана със сондажа в Тученица---извадили лесно тръбите с пневмоударника?

            Коментар


            • От: Сондажни машини,автосонди.

              Първоначално публикуван от slavchovt Преглед на мнение
              Момчиле какво стана със сондажа в Тученица---извадили лесно тръбите с пневмоударника?
              За 40мин. и всичко беше горе .
              Сантим по сантим ги вадих, после трудно пуснах ПВЦ колоната , и другия сондаж беше така с колоната .
              На втория сондаж лесно извадих лоста , и преработих след това ,и пак трудно пуснах колоната измъчих се много.
              Сега бягам ,че пак са ме натиснали едни камънаци . Ти виж за агнето .

              Коментар


              • От: Сондажни машини,автосонди.

                Да сме живи и здрави и ще го врътнем-Дерзай че го дават да се застудява.

                Коментар


                • От: Сондажни машини,автосонди.

                  Две седмици съм на полето и е студ не ами студ.
                  Имам една туба с вода (ползвам я за туй-онуй) Слави я знае , една седмица вече е на кубче.

                  Коментар


                  • От: Сондажни машини,автосонди.

                    Аз приятелю в неделя приключих за тази година и отказвам оферти защото немога да работя при тези отрицателни температури--замръзват ми тръбите една в друга когато работя във вода и на другият ден няма вадене.Започвам със ремонти и някои преустройства.Ти в Ботевград ли си пуснал котва?

                    Коментар


                    • От: Сондажни машини,автосонди.

                      Какво си говориш. На два пъти ме навалява сняг докато работя и към обед се стопява . Запразнявай и аз изкам ама не ме оставят ,оставят не оставят и аз като тебе . На края ще започна за другата година да отлагам . Не че съм се заимал на тия цени .А в Ботевград тоя път на такъв камък ударих че свят ми се зави .Ако намагнетизирам скалата (повече желязо от колкото скала) немога да отлепя сондата .

                      Коментар


                      • От: Сондажни машини,автосонди.

                        Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                        А в Ботевград тоя път на такъв камък ударих че свят ми се зави .Ако намагнетизирам скалата (повече желязо от колкото скала) немога да отлепя сондата .
                        Май ще правим мина там.
                        Я докарай малко шлам в торбичка да му пуснем едно изследване (не се шегувам)...

                        Коментар


                        • От: Сондажни машини,автосонди.

                          Имаш го шлама .Утре сутринта тръгвам на там .Направих си два дена почивка на топло у дома .

                          Не ми се тръгва .
                          Сутринта започвам работа с раздвижване на сондата "упражнения".
                          Сравнително бързо става ,ама си е време докато се раздвижи маслото по редуктори кутии.
                          Ифата - "влекача" по-оня ден на минус седем запали ,обаче разпределителя на въздуха баланса отказа да работи ,и камиона ми остана на място. Сега ще го сменя авариралите часи и ще си направя система за впръскване на спирт .

                          Коментар


                          • От: Сондажни машини,автосонди.

                            Ако можеш вкарайантифриз и спирт там откъдето духа компресора---на мен ми се получава сьщото при щкодата;не се вдигат седалки;няма бързи бавни добре че имах съединител и спирачки.Абе зазимявай я и живот и здраве на пролет.

                            Коментар


                            • От: Сондажни машини,автосонди.

                              Направих система за всмукване на спирт от медицинска система и катетър , и нещата за сега се случиха .
                              Не че съм открил топлата вода , допитах се до стари камиоджии от ерата на моя камион .Камиона ми е супер здраво куче е . За сега не си го давам.
                              Слави стягай пръстени че бая работа ти се заформя .

                              Коментар


                              • От: Сондажни машини,автосонди.

                                "Сондата е самоделка , кофата /водосъдаржател от бойлер/ имаше заварен един зъб като работен орган.Сондъора каза ,че бил от машините за рязане на асфалт,явно наистена беше нещо много твърдо воллфрамов карбид или нещо такова защото до края на сондирането въобше не беше се износил.Самия процес на сондиране вървеше много бавно, по някога само 50см. на ден но истински трудно ставаше когато прорязания сегмент трябва да се извади, защото цилиндара влязал в кофата не можеше да се откърти от долната"

                                Слави виждаш ли какво става , хората на две си правят бойлера и бурят мергела.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X