Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газопроводи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Газопроводи

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Забравяш за "получавате безплатно едни секретни технологии"
    Китайската "сделка" е била очевидно унижение за Путин. При кой друг газов договор дават безплатни шукарийки?

    Обикновено е обратното, например при нас.
    за Южен поток България е в най-силна позиция, но вместо да имаме безплатен газ, то моля плащайте над средното за Европа.
    Аз мисля, че кошницата може да се пълни, едва когато е изплетена. Десятъка е много добър пример относно....от времето на Хановете!
    Последно редактирано от smng0303; 30-05-14, 09:09. Причина: аз сам ЗА тръбата, още повече ще си я правят сами...

    Коментар


    • От: Газопроводи

      Интерконектора Гърция<->България е готов за момента му дават макс 1млн.м3/ден и цел след две години с Гърция да са възможни >8млн.м3/ден

      Правилно ли смятам, че само през Гърция ще може да се задоволи цяла България 8млн.м3/ден = 2,9млр.м3/год.
      Последно редактирано от DBRS; 30-05-14, 13:53.
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Газопроводи

        Абе, къв е тоя сайт ? Глей к`во има там:
        http://www.economynews.bg/%D1%86%D0%...8F-search.html
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dezela01.JPG
Прегледи:1
Размер:54.9 КБ
ID:5590952
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Газопроводи

          Давайте линкове. За начина по който работите народът ни е казал "Една жена каза". Това "Според проучвания на Капитал..." без линк е нулева информация, да ровя целият Капитал ли? За обема на интерконектора към Гърция в даденият линк нищо не се казва така че не може да се провери достоверността. Направили сте си труд да намерите информация, не карайте другите отново и отново да губят времето си за нещо което сте намерили. Може пък вътре да намерят нещо друго интересно.

          Коментар


          • От: Газопроводи

            Първоначално публикуван от Фред Преглед на мнение
            Давайте линкове. За начина по който работите народът ни е казал "Една жена каза". Това "Според проучвания на Капитал..." без линк е нулева информация, да ровя целият Капитал ли? За обема на интерконектора към Гърция в даденият линк нищо не се казва така че не може да се провери достоверността. Направили сте си труд да намерите информация, не карайте другите отново и отново да губят времето си за нещо което сте намерили. Може пък вътре да намерят нещо друго интересно.
            Фред, ти започна с пикантериите, свали картите и покажи материалчето. Следващите дни съм под вода и немога да се чопля....Поздрави на всички!

            http://www.economynews.bg/100-%D0%BC...news54125.html
            Хан Аспарух!
            Последно редактирано от smng0303; 30-05-14, 15:08. Причина: Газъ

            Коментар


            • От: Газопроводи

              Преместено в "Конвенционален газ".
              Последно редактирано от Фред; 30-05-14, 17:43. Причина: Преместване в друга тема.

              Коментар


              • От: Газопроводи

                Първоначално публикуван от Фред Преглед на мнение
                ... не карайте другите отново и отново да губят времето си за нещо което сте намерили. Може пък вътре да намерят нещо друго интересно.
                От файла на Бултрансгаз е http://www.bulgartransgaz.bg/files/u...p_10042014.pdf
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:debit_gaz.JPG
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5591021
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Газопроводи

                  От днес е новината, че французите и германците излизат от ТАП.
                  http://news.ibox.bg/news/id_343685924

                  В азерските вестници за сега нищо не се споменава.В момента в Баку има голямо изложение на газовите фирми, участват над 400 фирми от 29 страни.
                  В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                  В. Иванов

                  Коментар


                  • От: Газопроводи

                    ТАР вече окончателно се ориентира към Италия, да си го строят италианците, може това да са мотивите им ако печалбата не е голяма. Според мен трябва отново да се помисли за Набуко-Запад, това си е разширяване на пазара. Много добре ще е поне да си имаме интерконектори към ТАП и ТАНАП с дългосрочни договори. Но всичко е икономика а това вече са данни които ги нямаме. Пък и с тези магарета запънали се в НС едва ли някоя нормална западна компания ще поиска да си има работа с нас.

                    Коментар


                    • От: Газопроводи

                      Не че е голяма новина просто да го има за архива. Накратко опитаха се но номера не мина. По-скоро симулираха активност, според мен всички разбираха че няма да мине ама защо да не опитат. Интересното ще е да се разсекретят някои документи да видим нашите какво са подписвали.

                      Орешарски разпореди спиране "Южен поток" до разбирателство с Брюксел

                      Коментар


                      • От: Газопроводи

                        Започва да се потвърждава, че китайската "сделка" всъщност е безплатен газ, само за показуха пред лошия Запад.

                        Путин намеква за финансиране на Газпром от златните резерви и излиза въпроса:
                        При толкова изгоден договор - Защо се налага да наливаме в Газпром?

                        Толкова ли е неизгоден договорът с Китай, че се налага на "Газпром" да се наливат допълнителни държавни пари?

                        толкова ли е неизгоден договорът с Китай, че се налага на "Газпром" да се наливат допълнителни
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Газопроводи

                          МС даде 35-годишна газова концесия на „Химимпорт”. Господата тежко превзеха страната!http://news.ibox.bg/news/id_1581263131
                          Последно редактирано от smng0303; 11-06-14, 15:49. Причина: t,rbj шрифт

                          Коментар


                          • От: Газопроводи

                            ТИМ просто изкупи съответните нефтени геологопроучвателни предприятия /ГПП-Михайловград, ГПП-Плевен/ и вече всичко е в тях, сонди+кадри така че нищо чудно. Мисля само ГПП-Варна оцеля но те се спасяват с хидрогеоложки сондажи и от време на време нещо дребно нефтено.

                            Коментар


                            • От: Газопроводи

                              В декември Литва стартира течногазовия си терминал, ще внасят засега от Катар - капацитет 4млр./год.
                              Последно редактирано от DBRS; 09-10-14, 09:33.
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: Газопроводи

                                Е Литва може , ама тука у нас не може.
                                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X