Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли вода в моето място ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Има ли вода в моето място ?

    Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
    Горо тази тема не е за реклами и заяждане . Най малко Даракчиев ще ползва твоите услуги. Тази тема е създадена да изясни методите ,които се използват за определяне на точка за сондиране ,кой е най-добрият ,и изобщо да отговори на въпроса :"Има ли вода в моето място ,къде , колко на каква дълбочина?" .
    Опитваме се да обясним нещата да ги изясним .Да ги извадим от гаданията ,"гледането". С други думи подхождаме към въпроса сериозно и технически .Трябва да има и такава гледна точка - научна . Ако изкаш обясни метода си с багетите обоснови го научно .Да даваш пример :на този намерих вода на онзи или от сорта няма смисъл .
    Дума няма че багетистите си оставате ,като най достъпните и лесни за повярване .
    Виждам, чи заяждането с мен е огромно.
    Но защо ми се изтриват нещата който пиша Сега разбирам защо е така. от заранта се мъча нещо да напиша и човека с власт отсреща си позволява лукса да ме прави на маймуна, като ми изтрива това което пиша Вие май всички искате дълбоки сондажи, а аз искам да докажа НАУЧНО КАКТО КАЗВАШ ТИ, ЧЕ НЕ СТЕ ПРАВИ като давам примери които ми се изтриват и това което аз мисля никой не може да ме спре да го кажа ФОРУМИ БОЛ все ще напиша това което искам

    Коментар


    • От: Има ли вода в моето място ?

      Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
      Има хора,чиито възможности позволяват локализирането на вода!НО......Има и много мошеници!!!!Същото е като при врачки,гадатели,монтьори,доктори,политици т.н!Трябва да откриеш правилния човек.Доста пъти ми се е случвало съответния "медиум" ,усещайки какво ще му се случи,да запали от място с газ,след като на четвъртото посочено от него място излизаше материал сух като барут!Правиме се на каскадьори със сондата да я заврем точччно на местенцето,дето е посочил и к.р. А стареца беше и "мениджър" на двама циганина,които копаеха герани!Не споря,че има и хора ,които познават,но редко се срещат!
      Здравей, напълно съм съгласен с теб, защото с това се занимавам от много години на сам, а в този форум голямо плюене голямо нещо и то против мен. А аз съм изказвал само мнение и естественно отговарям на тези който пишат по мой адрес. Както в момента на теб пиша за първи път,пиша защото ми пишеш за което ти благодаря

      Коментар


      • От: Има ли вода в моето място ?

        Знимавам се с физикална радиестезия на ниво хоби за лична употреба! До сега на двама приятели съм им посочил къде е водата. Пари никога небива да се вземат за такива неща. "Щото тука няма наука" има само практика.
        Шаманството го е имало много преди науката и още древните римляни са си избирали място за лагеруване или дълговременен лагер с радиестезични методи.
        Небива да се отрича нещо което работи. Проблема е като се смеси с много ментално настроение - на всяка цена да ти се иска нещо. Тогава заблудата е в кърпа вързана... И мръсната газ трудно ще те спаси....
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • От: Има ли вода в моето място ?

          Не разбирам защо самоцелно трябва да има стремеж към по-дълбок сондаж???Сондажа трябва да има НЕОБХОДИМАТА дълбочина...!!!Друг е въпроса,ако има не съвсем коректен стремеж от страна на сондиращия,да убеди клиента,че трябва да "слезе" още 20-30 метра,за да е по-сигурно,без наистина да е необходимо!!Знаем думата за такива манипулации!!
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • От: Има ли вода в моето място ?

            Аз искам това да го напиша цял ден и ми беше изтривано, а то е :
            А тук ще дам примера който сутринта също ми беше изтрит, а защо не знам и мисля, че ще спра да си играя на котка и мишка, защото виждам, че не съм удобен на този форум Мястото за което е този пример се намира на автомагистрала "Тракия" на 25-30км. преди София. Човека за който ви казвам живее на това място, а там няма канализация на ВИК и водата е в голяма необходимост. Той прави три броя сондажи по 65 м., за мен това е много огромна дълбочина, но нито в един от трите няма и капчица вода, парцела му е с 20-тина см. по ниско от комшията му който живее от другата страна на улицата и някъде преди година си е направил сондаж в който водата му не свършва когато пусне помпата която мисля,че беше 1 цол. Когато го питах,а на теб кой ти каза да сондираш точно тук той ми каза ами сондьора който ми прави сондажа ми каза, че на това място имам вода и аз му казах щом е така давай и вода имам бол, а сега като гледам комшията ми как двора го напрви на швейцарско сирене и вода няма, аз просто се чудя и си казвам, че съм бил голям късметлия

            Коментар


            • От: Има ли вода в моето място ?

              Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение
              Знимавам се с физикална радиестезия на ниво хоби за лична употреба! До сега на двама приятели съм им посочил къде е водата. Пари никога небива да се вземат за такива неща. "Щото тука няма наука" има само практика.
              Шаманството го е имало много преди науката и още древните римляни са си избирали място за лагеруване или дълговременен лагер с радиестезични методи.
              Небива да се отрича нещо което работи. Проблема е като се смеси с много ментално настроение - на всяка цена да ти се иска нещо. Тогава заблудата е в кърпа вързана... И мръсната газ трудно ще те спаси....
              Какво имаш предвид "Проблема е като се смеси с много ментално настроение - на всяка цена да ти се иска нещо." То е ясно че няма наука ,но какъв е принципа .

              Коментар


              • От: Има ли вода в моето място ?

                Радиестезията се дели на два дяла:
                -Физикална
                -Ментална
                При менталната разчиташ на своя мозък за да получиш отговор.
                При физикалната ползваш "свидетели" - датчици за нещото което те интересува.
                Когато нещо много ти се иска (да намериш вода например) ти можеш почти съзнателно да повлияеш на резултата.
                Другото което можеш да хванеш ментално и да те подведе - това е "отражение" водоносна жила. Тя се намира на разстояние от истинската, толкова колкото е дълбочината на водоносната жила и се намира от двете и страни. Има си тънкости да разпознаеш коя е истинска и коя е отражение. Който иска да пита - казвам без бой. Само не ме карайте да пиша, че не се получава много бързо и страницата често ме изхвърля и трябва да се пререгистрирам.
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • От: Има ли вода в моето място ?

                  http://www.vbox7.com/play:8f68c73a40Давам пример от опит.Гледаха за вода с ВЕС--вертикално електронно сондиране или както казва aig физикална радиестезия защото и в тяхната машинка имало някви датчици.Интересното е че вода не изкарахме;6метра под техната прогноза и то в мергел и дойдоха пак да гледат и показва същото място а вода няма.Що е то?

                  Коментар


                  • От: Има ли вода в моето място ?

                    Вероятно фалшивото отражение
                    АИГ-Заваряване ООД
                    Производител на заваръчни апарати "DEL"
                    http://www.aigwelding.com
                    0889 522 036

                    Коментар


                    • От: Има ли вода в моето място ?

                      Накарахаме да си спра телефона че бил смущавал техниката.Но и това не беше от значение.Тогава на кого да вярваме?Как и по какъв начин да убедим хората защото всеки иска да е сигурен в прогнозата на ..............

                      Коментар


                      • От: Има ли вода в моето място ?

                        Знаете ли защо света е спрял да се развива през средновековието, и кога(не като дата) и защо е започнал ренесанса?

                        Търсенето на вода има много общо с отговора на въпроса...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Има ли вода в моето място ?

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Знаете ли защо света е спрял да се развива през средновековието, и кога(не като дата) и защо е започнал ренесанса?

                          Търсенето на вода има много общо с отговора на въпроса...
                          Все пак, разкажи. В момента нагазваме в едно ново средновековие и нямам нищо против рецепта как да се измъкнем предсрочно от него.

                          За радиестезията:
                          Може да работи, а може и да не работи. Също така, може пък да работи само при определени условия, досущ като всякаквите други методи. Но засега е сигурно, че не подлежи на описание черно на бяло, което да бъде независимо направено от друг човек. Поради това е напълно безполезно да говорим за нея тук. Ако някой има желание да я ползва - да се обърне към тези, които я предлагат като услуга или да се научи сам. Ако някой иска да я предлага като услуга - да заплати търговски права във Форума и да отвори своя тема.
                          Баста.

                          Коментар


                          • От: Има ли вода в моето място ?

                            Когато хората са дали голяма власт на религията, и са започнали да се надяват божествата да вършат работата са започнали "тъмните векове". Т.е.-чакаме чудото, няма нужда да се мъчим да си обясняваме природата и явленията им, човешките постъпки и характери, изобщо всичко от ежедневието. Защото Бог е този който ръководи света, а ние сме под властта му. Малко по малко хората са спрели да мислят, и са започнали да се дивят на всякакви "чудодейни" способности. Минали са векове докато разберат, че "Лозето не ще молитва, а мотика", и след като са започнали да мислят е тръгнал ренесанаса. После всичко тръгва по верижна реакция.
                            Та търсенето на вода с пръчки или телове е проява на вярата на хората, че има "дарба от Бога", разни торсионни полета и прочие глупотевини.
                            Единствено научно доказаните методи могат да дадат резултат със сигурност 100% дали "има вода в моето място". Разните естезии не съм чувал да имат много общо с науката.


                            П.П. Предлагам на администрацията на форума да сложи като правило даващо право да се затваря/изтрива без обяснения тема в която само са споменати разни кодови изрази като "торсионни полета", "уред за икономия на ток", "водородна клетка" и други подобни.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Има ли вода в моето място ?

                              Много сложно го правим.
                              Кодови изрази, триене, реклами, дървене, прочие.
                              Идеята беше да обменяме мисли, идеи и опит. Опитваме се, повечето от нас.
                              Обаче като се заредят няк'ви словоблудства и подивявам.
                              Модератора да прави необходимото, ние сме негови гости, дано не му губим времето прекалено.

                              Коментар


                              • От: Има ли вода в моето място ?

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Единствено научно доказаните методи могат да дадат резултат със сигурност 100% дали "има вода в моето място". Разните естезии не съм чувал да имат много общо с науката.
                                Тук се увлече, не превръщай науката в религия. Прочее, така е почнало и средновековието. Има работещи методи за много работи, които нямат научен произход. Също така няма 100% метод, бил той научно доказан или не.

                                П.П. Предлагам на администрацията на форума да сложи като правило даващо право да се затваря/изтрива без обяснения тема в която само са споменати разни кодови изрази като "торсионни полета", "уред за икономия на ток", "водородна клетка" и други подобни.
                                Не се приема.

                                Първоначално публикуван от st.darakchiev Преглед на мнение
                                Много сложно го правим.
                                Кодови изрази, триене, реклами, дървене, прочие.
                                Идеята беше да обменяме мисли, идеи и опит. Опитваме се, повечето от нас.
                                Обаче като се заредят няк'ви словоблудства и подивявам.
                                Модератора да прави необходимото, ние сме негови гости, дано не му губим времето прекалено.
                                Остави процедурните мнения, виж какво съм питал по-горе, не като модератор, а като любопитен човек - каква е вероятността няколко десетки метра встрани да получим различен резултат?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X