Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кладенци и сондажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кладенци и сондажи

    Данни За Фирмата - НИКТ ДРИЛИНГ ООД
    878161634

    Коментар


    • От: До: Кладенци и сондажи

      Първоначално публикуван от Ари Преглед на мнение
      Не съм получил още твоето ЛС. Ще почакам още малко.
      Нещо не мога да намеря личните съобщения в новата наредба а и не остава много време да се занимавам .
      Напиши ми ти лично съобщение с подробно информация какво изкаш каде се намира мястото .
      Аз ще ти върна отговор .

      Коментар


      • От: До: Кладенци и сондажи

        Ако си намерил решение успех и дано да се получат нещата
        Поздрави.

        Коментар


        • От: До: Кладенци и сондажи

          Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
          Нещо не мога да намеря личните съобщения в новата наредба а и не остава много време да се занимавам .
          Напиши ми ти лично съобщение с подробно информация какво изкаш каде се намира мястото .
          Аз ще ти върна отговор .
          Колега, аз ти пратих лично съобщение!
          Прочете ли го .... може ли да се направи нещо по въпроса !


          п.п Мисля, че колегата Ари няма право на лични!

          Коментар


          • От: До: Кладенци и сондажи

            Първоначално публикуван от kalin.p Преглед на мнение
            Колега, аз ти пратих лично съобщение!
            Прочете ли го .... може ли да се направи нещо по въпроса !


            п.п Мисля, че колегата Ари няма право на лични!
            Да, може би сте прав колега. Май нямам достъп до такива ЛС. Е ... няма да се самоубия ))))
            Това е електронния ми адрес: arry007@gmail.com
            Лек ден и успешна седмица !

            Коментар


            • От: Кладенци и сондажи

              Търся фирма за сондиране за вода в района на с.Буйново Смолянско. GSM 0888 134 103- АСЕН

              Коментар


              • От: Кладенци и сондажи

                Първоначално публикуван от lazio1975 Преглед на мнение
                тарся фирма или частно лице за ХАСКОВО,за напражата на сондав,и ако мойе оринтировачна цена.
                На мен ми прави сондажа, Стайко от Хасково е. Пробива с 170мм и после расширява с 300 мм. и той си поставя тръбите.Само трябва да му се подготви един трап 2/2/2 и да му се осигури ток за малката помпа и по 15 л.нафта на ден,цената ме е 40 лв на метър. тел. му е 0889904893

                Коментар


                • От: Кладенци и сондажи

                  Но преди да почнеш сондажа ти трябва сигурен човек да ти намери водата.Само не се доверявай на бай Борис той е известен по този край взима 40 лв.ама не познава.Поне на мен не можа да познае и ме набута с 3000 лв.за сондаж.

                  Коментар


                  • От: Кладенци и сондажи

                    Първоначално публикуван от masterrichi Преглед на мнение
                    На мен ми прави сондажа, Стайко от Хасково е. Пробива с 170мм и после расширява с 300 мм. и той си поставя тръбите.Само трябва да му се подготви един трап 2/2/2 и да му се осигури ток за малката помпа и по 15 л.нафта на ден,цената ме е 40 лв на метър. тел. му е 0889904893
                    Ето това е работа. Ето това е цена. Блазе им на Хасковлий. Защо нямаше един такъв и в района на Варна.
                    Ама на един човек като не му върви и жена му ....

                    Коментар


                    • От: До: Кладенци и сондажи

                      Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
                      Ако си намерил решение успех и дано да се получат нещата
                      Поздрави.
                      Здравей колега ! Още не съм намерил решение. Но ти сигурно не влизаш вече в този форум. Сигурно имаш много работа. Дай боже всеки му
                      Дай някакъв телефон за връзка. Ти поне си близо и може да се споразумеем.

                      Коментар


                      • От: До: Кладенци и сондажи

                        Здравейте!
                        Бихте ли могли да ме ориентирате коя от двете технологии на сондиране - пробивно с въздух за скала или ротационно с вода/бентонит/ за глини и пясъци е принципно по-скъпа на линеен метър. Благодаря!

                        Коментар


                        • От: До: Кладенци и сондажи

                          Втората е по-скъпа, но цената силно зависи от местоположението, диаметарът на сондиране и това което се включва при направата на сондажа.

                          Коментар


                          • От: До: Кладенци и сондажи

                            www.geohydroconsult.com

                            Коментар


                            • От: До: Кладенци и сондажи

                              Първоначално публикуван от Ари Преглед на мнение
                              Здравей колега ! Още не съм намерил решение. Но ти сигурно не влизаш вече в този форум. Сигурно имаш много работа. Дай боже всеки му
                              Дай някакъв телефон за връзка. Ти поне си близо и може да се споразумеем.
                              Колега във Варна има поне 3 фирми за сондажи и още толкова занаятчии дето правят сондажи със самоделки без да са фирми учудвам се че не си се спрял още на нито едни . Ако има нещо дето те претеснява сподели ще помогна . А относно това да ти го изработя аз не съм мислил . И с водни сондажи се занимаваме , но предимно сондажи под път , микро пилоти , в свлачища , укрепителни , пиезометри (наблюдателни) , в строителството .
                              Това дето големите не се наемат да правят неизгодно им е сложно им е трудно , не им се занимава един вид --ние го правим

                              Коментар


                              • От: Кладенци и сондажи

                                Приятел на мой познат наскоро си изпати с едни момчета "сондьори" от Ст. Загора. Дошли направили една дупка 40 метра пуснали тръби всичко и готово. Без да продухат сондажа без нищо, казали вземи си една евтина помпа тя първата така и така ще изгори и готово. Нашия човек пуска помпата тя плюе 20 мин. кал и "водата" свършва на другия ден пак същото.
                                Като се обадиха и ми разказаха какво са сътворили аз чистосърдечно им обясних че са си направили една много скъпа външна 40 метрова тоалетна, обаче нали надеждата умира посоледна ги посъветвах как да се опитат да продухат сондажа. Следва нов абсурд който сътворяват, закарвайки компресора тръгват да вадят помпата ама нъц тя вече е затрупана от утайките и бентонита дето "сондьорите" от Ст.Загора сипвали на воля , и не помръдва. Дърпали дърпали и.... скъсали първо кабела после мъркуча и дотам . Тъй като както ви казах в тая дупка вода няма нашите момчета закарали вомата и хоп един кубик вода в сондажа, духат ли духат с компресора вода не излиза

                                Колкото и широки да са "дамарите" къде пък ще отиде цял кубик вода ? Сега се чудя как мога да му извадя помпата знам едно решение с ф400 главата и тръби,помпи всичко вън ама ... на собственика ще да му се пререве
                                Ако имате идеи слушам осторожно
                                088455338две
                                "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                                Джамбазов 2010г..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X