Обява

Свий
Няма добавени обяви.

FAUN Atf 65,G-4,8x6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: До: FAUN Atf 65,G-4,8x6

    Пускам няколко нови снимки,от рафинерията в гр.Попово.
    Прикачени файлове
    Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

    Коментар


    • #32
      От: До: FAUN Atf 65,G-4,8x6

      Няколко нови снимки от днес(8.юни)На езерото 5 могили кв.Чепинци.
      Прикачени файлове
      Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

      Коментар


      • #33
        От: До: FAUN Atf 65,G-4,8x6

        И когато си мислех,че денят е приключил...Неприятна история,но всичко завърши добре и без пострадали.
        Прикачени файлове
        Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

        Коментар


        • #34
          От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

          Краза от претоварване ли се е изправил на задните опори ?
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #35
            От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

            От претоварване,беше застанал бая далеко от товара-около 13 тонна противотежест за голям автокран.Натиснаха предната броня с един багер и оттърваха много по-голяма беля.
            Прикачени файлове
            Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

            Коментар


            • #36
              От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

              То това май е от пишман кранист добре че не се е пребил някой . Като е видял че нещата отиват на зле защо не е пуснал товара преди да се исправи стрелката трябва да му се е обърнала на опаки ?
              Последно редактирано от sek.1; 10-06-10, 19:59.
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #37
                От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                А защо актроса не му е помогнал с палфинегера ?
                Тия кранове са на ток и им дават по книга около 20тона,ама не на такъв наклон и разтег.А стрелката направо е пробила кабината
                Единствения им недостатък е,че се действа бавно и всичко е механика -разни въжета и т.н.Тука имаше 2такива Краза с криви стрели,незнам къкъв зор са видяли,но стрелите бяха на макарони

                Коментар


                • #38
                  От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  То това май е от пишман кранист добре че не се е пребил някой . Като е видял че нещата отиват на зле защо не е пуснал товара преди да се исправи стрелката трябва да му се е обърнала на опаки ?
                  Краз и бързо пускане на товара, или бързо каквото и да е-е нещо непосилно.Пък за краниста,на всеки може да се случи,това е урок,който се помни дълго време.Добре, че беше малкият дявол-поразийте можеха да са доста по-смразяващи.
                  Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

                  Коментар


                  • #39
                    От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                    На времето съм ги учил тия пущини ама убий ме не помня много освен че бяха с някъкво електро задвижване работил съм само с Явор 6 и Палфингер на бордови камиони и стационарните които имам по цеховете. В казармата за един месец ми бяха зачислили един Урал кран докато оператора му (старшина) беше отпуска добре че господ реши да не си прави експерименти с уменията ми и не се наложи нищо да се вдига че резултата сигурно щеше да е същия
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #40
                      От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                      Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
                      А защо актроса не му е помогнал с палфинегера ?
                      Тия кранове са на ток и им дават по книга около 20тона,ама не на такъв наклон и разтег.А стрелката направо е пробила кабината
                      Единствения им недостатък е,че се действа бавно и всичко е механика -разни въжета и т.н.Тука имаше 2такива Краза с криви стрели,незнам къкъв зор са видяли,но стрелите бяха на макарони
                      Не са предполагали,че ще се стигне дотам.Кразът може да работи на ток,ако има трифазен такъв на обекта,иначе се оправя сам-както в случая.Това с кривите стрели се получава когато се застопори кранът против обръщане(привързан за някой самосвал,или някоя тежка машина,така че да го осигурява срещу надигане).както и от непресметната дължина на стрелата,решетъчните са съставени от отделни звена.И като цяло,руската техника,е нещо създадено за определен тип хора-ценители.Поздрави.
                      Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

                      Коментар


                      • #41
                        От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                        Като цяло конструкцията на решетъчните стрели е доста натоварена и като сложим че тия машини са на поне едни вече 25-30 години сериозна експлоатация умората на метала при тях е сериозен фактор.
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • #42
                          От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                          Това е вярно но при такова изправяне има и голямо напрежение и върху шасито.

                          Коментар


                          • #43
                            От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                            Колега ти ли беше тая сутрин към осем часа по бул.Мария Луиза ? Карах зад тебе с камаза и се опитах да свирна ама нещо е издало багажа в тромбите и не проработиха само изсъска въздух от някъде аз завих по екзарха че бързах да свалиме един багаж на един колега преди да е паркирала навалицата а твоя Фаун с лепенката спря пред строежа на новата метростанция.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #44
                              От: FAUN Atf 65,G-4,8x6

                              Аз съм бил,това е една една от най-интересните работи,които съм вършил.Товарихме разкопките от античното селище,което откриха в метростанцията.Следващия път ще направя снимки,онемях от гледката-как е запазено всичко,къщички,улици страхотия.Смешното беше,че вечерта след като натоварихме част от разкопките,видях Фандъкова и сие.по тв,които обясняваха как няма да се нарушава нищо и ще се запази така както е сега.
                              Любовта е сляпа,но женитбата и връща зрението.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X