Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

    Не знам какви са условията, но с тази газка с перкинс мотор ще е голямо приключения да стигнеш до мястото на товарене.Инак без капаци както са ти казали по-горе, пък и твоя тип капаци е доста склонен към издуване и само ще ги съсипеш.Мисля, че по-добре тази чудесно изглеждаща Газка да я караш по пътя там и е силата особено с дизела.

    Коментар


    • #17
      От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

      мерси колеги Ами тук има един колега с такава същата газка и кара по 8-10 кубика; аз мисли да отворя капаците и да се закрепят неподвижни, защото искаме да си я ползваме за превоз на бали, а човека от които ще взимам дървата ги изкарва извън гората няма да влизам в сечището. А според вас и 8 кубика са и много така ли?

      Коментар


      • #18
        От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

        Колеги дано да неставам нахален но искам да се занимавам с превоз на товари! И затова засега съм решил с дарвения бизнес,защото друго какво да правя с тази газка? Предложете някаква идея дори и да се наложи да вземем друг камион!!! (от врачанско съм)

        Коментар


        • #19
          От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

          В никакъв случай не оставяй капаците да висят надолу ще ги направиш на нищо.По добре си карай с тях и вземи 2 дебели синджири да превързваш.Много зависи от терена 8 кубика на приличен път няма да имаш проблем но с кал и стръмно ще се видиш в приключение.Ако беше самосвал по би могъл да си намериш работа, но каквото и да решиш трябва да почнеш от някъде.Силата на твоя камион е на асфалта.

          Коментар


          • #20
            От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

            колега мерси за отговора! Ами имаш ли някакви предложения какво друго мога да работя с нея??? И ако нещо ми потръгне много съм се навил на МАН 8,150; но да го взема и да седи така като газката и да се използва два тре месеца няма смисал разбираш ли ме?

            Коментар


            • #21
              От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

              Много хубаво е че имаш мерак за работа, но като теглиш калема и виждаш колко си на загуба. Газката е наистина хубава, но за да я поддържаш така трябва и много пазене, а с дървата ще се съсипе. И аз имам газка, бензинова е с газ и то самосвал. До преди 4-5 години горе долу се изкарваха.
              Та преди 4 години не можахме нищо да изкараме и я спряхме от движение. В началото баща ми като я купи беше със повреда в двигателя. Мешеше вода и масло. Отваряхме го няколко пъти и проблема беше една шупла в блока. Мазахме с различни неща, но след време пак същия проблем. Взема я баща ми на много изгодна цена и за 1година се изплати. Много яка машина е. След като и сменихме двигателя много годинки работи вярно. И в гората съме работили. Само товарим и карахме, но и тази кирия секна. По точно разходите надминаваха приходите.
              Търси си работа някаде без да се занимаваш с глупости

              Коментар


              • #22
                От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

                Колега газката на тази снимка е скоро боядисано но все пак си я пазехме! а до момента и тя се е изплатила аз несам я взел само заради дървата разбираш ли??? Но просто изкам да опитам с това! засега горе долу като смятам грубо ще ми остават 40-60лв на курс; и още ми е на мисъл какво да правя? да се захващам ли с тази работа;

                Коментар


                • #23
                  От: Дайте акъл за каросерия на ГАЗ 66/ГАЗ 53

                  колега,вьв момента ми предстои направата на петата ми поред каруцерия.може да се каже че сьм им свикнал вече. наи лесно и здраво е железни носещи греди /за газка профил 10 см. /отгоре оригиналните греди 15см. болтове+заварки.отгоре дьски чам 5см.сега сьм решил да пробвам/ има едно не му знам името 4-5мм.дебела ламарина но е цялата здупчена на ромбове и е станало грапаво. има го по стьлби шахти идр./ днес питах 2.60 на 1м. около 80лв.сметам че ще стане много добре,но още го мислим.ако искаш обади се ще ти кажа каквото те интерсува.0889894074 емил

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X