Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маттракове за дъмпер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маттракове за дъмпер

    Дъмперите сами по себе си са доста проходими машини, но ето този ще да е нещо специално:
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    До: Маттракове за дъмпер

    Гледам го тоя дъмпер и едно нещо ме тормози от няколко дни насам.Като е пълен и ако терена е с ситни и средно големи камъни няма ли да стане беля и да изпаднат веригите?
    Иначе изумителна машина много изкам да видя подобна на живо но до сега не ми се отдава.

    Коментар


    • #3
      До: Маттракове за дъмпер

      Първоначално публикуван от bobsen Преглед на мнение
      Гледам го тоя дъмпер и едно нещо ме тормози от няколко дни насам.Като е пълен и ако терена е с ситни и средно големи камъни няма ли да стане беля и да изпаднат веригите?
      Иначе изумителна машина много изкам да видя подобна на живо но до сега не ми се отдава.
      и на мен ми се виждат доста широки колесарките , а и тези ролки и те са доста близо, явно заради голямата тежест , за камани незнам , но за кал , сигурно няма да е избутват просто ще я хваща , данеби да е направено за спецялни терени
      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

      Коментар


      • #4
        До: Маттракове за дъмпер

        Само на мен ли ми се струва или веригите са гумени?
        Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

        Коментар


        • #5
          До: Маттракове за дъмпер

          Гумени са. За камъни няма нужда да се разпределя тежестта върху голяма площ, за там си има колесни дъмпери. Този явно е за терени с ниски носещи свойства.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X