Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко вдига ЗИЛ 157

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: БЕЗСМЪРТНИЯТ :-)

    Не мами. Това е зил 131.

    Коментар


    • #17
      До: Колко вдига ЗИЛ 157

      Аз лично в казармата със ЗИЛ 157 "Джоган",съм вдигал 90км многократно,но много трудно се удържа в правият път.
      Вдига ги гаранция,но разхода не е за лична експлоатация.
      MG RACING

      Коментар


      • #18
        До: Колко вдига ЗИЛ 157

        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
        в гората нема друго такова животно
        Има и друго такова животно и доста по добро отвсякъде.Казват му УРАЛ

        Коментар


        • #19
          До: Колко вдига ЗИЛ 157

          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
          Има и друго такова животно и доста по добро отвсякъде.Казват му УРАЛ
          Е разбирасе, има и Витяз нали
          А за горната снимка това май е 131, ама ми се вижда странно маслото да е на почти 2 бара, освен ако е изключил от скорост.
          А за 130 съм чувал още по големи скорости от Дападжии
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • #20
            До: Колко вдига ЗИЛ 157

            Когато постъпих на редовна служба 91г. като новобранец ми зачислиха най-стария джуган с Р824 Лазур. На двигателя от страни пишеше Опел. С него ходих за ремонт на станцията в Божурище. На километража пишеше 1300 км. и максималната скорост на отиване беше 35 км/ч със спиране на всеки 2-3 километра. Гайките на свещите се развиваха от вибрациите. Трудно работи с нафта и Плевен-София до ТЕЦ Люлин изгори и двата си резервоара. Там закъса за последно. На връщане с бензин разви невероятната скорост от 60 км/ч при което кабината само дето не се разглоби от вибрации, но изгори само 300л. От както е вкаран на въоръжение е седял на място върху гумите си и не е мърдан. Те естествено не бяха сменяни никога и бяха станали квадратни.
            Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

            Коментар


            • #21
              До: Колко вдига ЗИЛ 157

              с джуган в казармата.елхово ако сте го чували карах един джуган дигаше ги тия 90 км.в голяма кал вървеше само напред и като неможе да излезе от коловоза по обратния път назаден с дръпната ръчна газ.няколко пъти е хвърлял свеща от главата .нажежена. а пък молотовка с нейния се двигател с грайферни гуми дига 100 км по асфалт.аз съм я карал не съм го чувал някъде.е то друсането и воя на гумите си е отделна работа.както и горенето.свалял съм я на 18 на сто.по рано имаше един гръцки бензин 90 октана с него е тоя разход.

              Коментар


              • #22
                До: Колко вдига ЗИЛ 157

                Първоначално публикуван от Brandt Преглед на мнение
                ...ето го!
                А налягането на въздуха къде е? Алумулатора не зарежда. Или викаш то на място няма нужда от спирачки.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X