Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

    Пусковата установка за изстрелване на ОТР (оперативно-тактически ракети) 8К14 принципно е била известна на заинтересованите среди от НАТО. Секретността се свеждаше до това да не може с точност да се локализира дислокацията им. Затова и придвижването им се осъществяваше само от 22.00 до 6.00 часа или до съмване - което настъпи по- рано. Затова и съм написал за игра на война, защото при следящите спътникови системи да се движиш под прикритието на нощта си е все едно да стоиш гол зад стъклен параван. Та руснаците ги биехме, водени от шизофреничните си подозрения, защото остарялото за тях за нас беше ново, ама и сега май прескачаме европейците в безумните си слагачески напъни и сме по-католици от папата.

    Коментар


    • #92
      От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

      Тя секретността ясна, ама в кабината на крана при транспортен режим има ли право да се вози пасажер? Ако по вашите инструкции е така /било така/, приемам и вечна слава на героя. В противен случай имаме грубо нарушение на правилата и в резултат - фатален край. И тогава, и сега, обикновено това е причината...

      П.п. И още за нощното движение - ами нормално е да е през нощта. Кат новобранец и аз се чудех що ни дигат по тревога след полунощ и преди 04 часа.

      Коментар


      • #93
        От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

        Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
        ...П.п. И още за нощното движение - ами нормално е да е през нощта. Кат новобранец и аз се чудех що ни дигат по тревога след полунощ и преди 04 часа.
        Ама като новобранец . А после като старо куче чудил ли си се още що така ?
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #94
          От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

          Първоначално публикуван от kartechar Преглед на мнение
          Пусковата установка за изстрелване на ОТР (оперативно-тактически ракети) 8К14 принципно е била известна на заинтересованите среди от НАТО. Секретността се свеждаше до това да не може с точност да се локализира дислокацията им. Затова и придвижването им се осъществяваше само от 22.00 до 6.00 часа или до съмване - което настъпи по- рано. Затова и съм написал за игра на война, защото при следящите спътникови системи да се движиш под прикритието на нощта си е все едно да стоиш гол зад стъклен параван. Та руснаците ги биехме, водени от шизофреничните си подозрения, защото остарялото за тях за нас беше ново, ама и сега май прескачаме европейците в безумните си слагачески напъни и сме по-католици от папата.
          Мисля че ще трябва наистина да удовлетворя по-горното ти желание ако не преразгледаш сериозно напъните си да добавяш политическа помия във всяко твое мнение тук. Каквито и да са били суперджедаите дето нииииикога не са се слагали на руснаците за които скърбиш. Топката е в теб.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #95
            От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

            Хеехе, па ме засичаш кат новобранец имах предвид първите месец-два, после всичко ми се изясни още мноого преди да стана старо куче. А и таквоз не съм бил в чиста форма /както го знай народа/, щото бях КО

            Извинявам се за лекия ОФ, ма се пак е във връзка със секретността и т.н.

            Опсс, репликата ми е към Владо-тс, не към Гоблин. Чест и почитания!

            Коментар


            • #96
              От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

              Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
              Хеехе, па ме засичаш кат новобранец имах предвид първите месец-два, после всичко ми се изясни още мноого преди да стана старо куче....
              Ма не , щото каза че като новобранец ... пък то новобранеца още при първата тревога в 2 и половина през нощта разбира що така ( от къде изгрява слънцето) .

              Обаче тЕя работи са описани в темите за войниклъка , така че сори за спама ( аз иначе нямаше и да се включа де , руските пускови установки не са ми интересни) , вие си ма`айте по задачите
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • #97
                От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                Идеята на нощните тревоги беше да се разгони фамилията на личния състав . Щото през деня ти е все тая .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #98
                  От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                  Сега кога се вдигат?
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #99
                    От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                    Ми нас ни вдигаха по нощни тревоги да играем тренировки, освен всичко и заради по-слабия летателен трафик към 2'00 през нощта.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                      Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                      Това абсолютно никога не е било проблем. Ама ако може - когато ние решим
                      Въх ся.....ми кът са притесних? Сигурно пък не ви познавам добре вашата ,,политика,, тук.
                      Ми хубаво , щом ви е страх от такива надписи , сигурно си имате и основателни причини..........и щом ще се делим и тук на Сорос - Хамериканофили и Русофили Ок. Че то по тази ваша логика да вземете направо да ни изгоните заедно със създателя на темата Alexander
                      , че и той мн. Руска пропаганда вкарва тука...........?????
                      Последно редактирано от traper2504; 13-02-17, 23:28.
                      Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                      Коментар


                      • От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                        Пробвам пак, може би просто толкова можеш

                        - Коментар за слагачество и по-папски от папския католицизъм като контрапункт на алтернативата да лижеш 45 години руски ботуш щеше да е смешен ако не беше трагичен, но при всички положения няма място в тази чисто техническа тема (ако и мурзилките в нея да си поиграха доста на времето).

                        - Снимка на военна техника с надпис след нас не нам какво си - в общи линии не е проблем, понеже може да се тълкува всякак (това ненам какво си е реципрочно, и каквото за получателя - такова и за подателя, тъй че там детския възторг е кой както може).

                        - Същата снимка с амнайсе реда дебилно агитаторско меме отдолу е не снимка а дебилно агитаторско меме, което не е минавало, не минава, и не се предвижда да минава - включително не и като извинение за снимка, колкото и да се опитват периодично подобни творения да се промушат тук.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                          Колеги след , като се заиграх с гъбата на Сорос по надписа от долу , това е прословутата снимка от , която се породи големия проблем тук. Изводът е строго индивидуален..........Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15241791_1235537773169472_3175984528831388980_n - Копие.jpg
Прегледи:1
Размер:81.2 КБ
ID:5743415
                          Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                          Коментар


                          • От: До: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                            - Десетината часа са часовете необходими за прегрупиране на машините и пускане на ракетите в деня в който работата стане дебела.

                            - Е нали сме в НАТО. Предполага се че ако стане патаклама, руснаците ще са на принципа - за всекиго по нещо
                            И понеже мн. ги разбираш ..........за десетината часове де , чувал ли си го това , че при реална ситуация , всяка Пускова Установака си има точка в самото поделение , до самия хангар /укритие/.При ракетите с твърдо гориво , запуска на ракетата може да се извърши за броени минути.
                            Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                            Коментар


                            • От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                              Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                              Колеги след , като се заиграх с гъбата на Сорос по надписа от долу , това е прословутата снимка от , която се породи големия проблем тук. Изводът е строго индивидуален..........
                              Ти си решваш как ще скачаш по леда, но не му избираш ти дебелината. Реши сам с какъв тон ще продължиш нататък. Повече предупреждения няма да има.

                              Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                              И понеже мн. ги разбираш ..........за десетината часове де , чувал ли си го това , че при реална ситуация , всяка Пускова Установака си има точка в самото поделение , до самия хангар /укритие/.При ракетите с твърдо гориво , запуска на ракетата може да се извърши за броени минути.
                              Полезна информация, благодаря. Нямам никакъв проблем да не съм прав за неща които изрично съм коментирал по-горе че само предполагам.
                              Последно редактирано от Goblin; 14-02-17, 04:28.
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • От: Руските ракетни носители (МЗКТ-79221)

                                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                                Сега кога се вдигат?
                                Сега има ли какво да вдигат по тревога ? Армията е професионална с работно време от 8.30 до 17.30 . А забравих и един час обедна почивка
                                Първоначално публикуван от traper2504 Преглед на мнение
                                И понеже мн. ги разбираш ..........за десетината часове де , чувал ли си го това , че при реална ситуация , всяка Пускова Установака си има точка в самото поделение , до самия хангар /укритие/.При ракетите с твърдо гориво , запуска на ракетата може да се извърши за броени минути.
                                Пуск от привързана точка
                                Последно редактирано от sek.1; 14-02-17, 05:48.
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X