Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за задните мостове на Прагата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гуми за задните мостове на Прагата

    Първоначално публикуван от mutara Преглед на мнение
    Здравейте колеги.Може ли някои да ми даде съвет как и от какво може да се сменят/заменят/ задните двойни гуми на Прагата с единични/от Зил 157,131 от Ифа(селскостопански вариант) Прагата е много проходима,но когато има единичен коловоз в гората не иска да върви,понеже задните два моста с двойни гуми събират калта и тя става като кама и спира.Предполагам с единични гуми ще е много по проходима от колкото с двойните.
    Таз работа,дето я мислиш хич не е удачна.Нали се сещаш,че гумите и на трита моста трябва да са с еднакъв диаметър-иначе раздатката ще го отнася и рано или късно ще се строши.Другия проблем е че с единични гуми отзад ще загубиш устойчивостта на страничен наклон,а това е едно от големите предимства на Прагата.

    Коментар


    • #17
      От: Гуми за задните мостове на Прагата

      Така е прав си,че голямо предимство е двойните гуми отзад,но също и голям недостатък е двойните гуми в голяма кал.Така че мисля да слагам единични гуми сама за през зимата,а двойни за през лятото,за да е по-ефикасна.Но не знам-времето ще покаже.Снимките ще бъдат много полезни

      Коментар


      • #18
        От: Гуми за задните мостове на Прагата

        здравеите.
        А предните гуми на Прагата може ли да се сложат 12-18. Няма ли да вземе да опира в калниците ?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X