От: Има ли авиомоделисти тук?
Това не го ли свалихме от въоръжение или само самоходките?
Това не го ли свалихме от въоръжение или само самоходките?



























ae1/ivelin71/DSC_4395_zps8fjfis1o.jpg[/IMG]

























Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар