От: Българските ВВС
Винаги се е летяло над чужда територия. Поне всеки, който има нещо за летене.
Винаги се е летяло над чужда територия. Поне всеки, който има нещо за летене.


Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар