Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от Luftwaffe93 Преглед на мнение
    Болгария ПОЛУЧИЛА - споменава се на десетки места в статията.

    И завършва с "денег традиционно нет" - ами не, не е традиция. Само от 60 години сме така.

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Болгария ПОЛУЧИЛА - споменава се на десетки места в статията.

      И завършва с "денег традиционно нет" - ами не, не е традиция. Само от 60 години сме така.
      Е за всичко са виновни либералите както пише
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        РСК МиГ смята да търси по съдебен път правата си, ако българският парламент ратифицира споразумението с Полша за ремонт на двигателите РД-33. Това заяви днес в парламента представителя на компанията у нас Александър Александров.

        http://aeropress-bg.com/novini/36-ne...deben-pat.html
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Прочетох цялата тема и така не разбрах темата за 5 тата колона ли е или за българските ВВС.Прибавете към името на темата добавка за да съответства на написаното по горе.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
            Прочетох цялата тема
            Герой !!!
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Това като заяждане ли да го приемам г-н Модератор.
              only 4 x 4,sim AWD

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                РСК МиГ смята да търси по съдебен път правата си, ако българският парламент ратифицира споразумението с Полша за ремонт на двигателите РД-33. Това заяви днес в парламента представителя на компанията у нас Александър Александров.

                http://aeropress-bg.com/novini/36-ne...deben-pat.html
                А, ако парламента не ратифицира споразумението и въпреки това ги ремонтираме в Полша?!?
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                  Това като заяждане ли да го приемам г-н Модератор.
                  Не, най-чистосърдечно и добродушно. Без майтап.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                    РСК МиГ смята да търси по съдебен път правата си.
                    И какви права по-точно са това? Самолетите до колкото знам са наши. Какво го бОли МиГ дали ще ги нарежем за скрап или ще ги дадем на поляците да ги окепзаят окончателно? Или по-точно, то е ясно какво ги бОли, ама кой съд на света би отсъдил в тяхна ползва, освен ако няма нарочен договор, по който сме длъжни да ги ремонтираме само при тях или при лицензиран от тях "сервиз"?
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      http://lex.bg/en/laws/ldoc/2135686956

                      НАРЕДБА № 21 ОТ 14 ЮНИ 2010 Г. ЗА УСЛОВИЯТА И РЕДА ЗА СЕРТИФИЦИРАНЕ НА ЛЕТАТЕЛНАТА ГОДНОСТ НА ВОЕННИТЕ ВЪЗДУХОПЛАВАТЕЛНИ СРЕДСТВА
                      За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                      0878 79 20 61 Борис

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                        .....
                        Май няма смисъл от още обяснения...
                        1000 мнения споменавахме сертификацията, но за някои хора самолета (и кораба) са нещо като маааалко по-голям автомобил - правиш си ТО и си го ремонтираш където дойде... Пък сертификацията - ще си я правим на принтера вкъщи...
                        Сега ще се покаже някой 'политик' и ще каже - 'нЕма проблем - ще драснем там нЕколко точки У закона'...
                        Не че не е възможен и такъв вариант де - то Конституцията я променя обикновено народно събрание, пък камо-ли някакво законче...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          ...за някои хора самолета (и кораба) са нещо като маааалко по-голям автомобил - правиш си ТО и си го ремонтираш където дойде... Пък сертификацията - ще си я правим на принтера вкъщи...
                          Може да ти дойде като изненада ама нещата реално са така. Когато си държава.

                          А ако самолетът не пада и корабът не потъва, значи си стегната държава.

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            .... Пък сертификацията - ще си я правим на принтера вкъщи.......
                            Ми наредбата пише точно това - важния сертификат е този на нашия институт по отбраната, който има права да ревизира всякакви производители, ако сметне за нужно. Чак съм изненадан от толкова изгодна за България наредба.

                            "Сертификатите за летателна годност и удостоверенията за преглед на летателната годност на военните ВС, вписани в Регистъра на военните ВС на Република България, се издават от Института по отбрана." - не от миг, боинг или кой да е друг
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              Ми наредбата пише точно това - важния сертификат е този на нашия институт по отбраната, който има права да ревизира всякакви производители, ако сметне за нужно. Чак съм изненадан от толкова изгодна за България наредба.

                              "Сертификатите за летателна годност и удостоверенията за преглед на летателната годност на военните ВС, вписани в Регистъра на военните ВС на Република България, се издават от Института по отбрана." - не от миг, боинг или кой да е друг
                              Що ли си мисля че всички национални сертификации работят по този механизъм?

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                                Май няма смисъл от още обяснения...
                                1000 мнения споменавахме сертификацията, но за някои хора самолета (и кораба) са нещо като маааалко по-голям автомобил - правиш си ТО и си го ремонтираш където дойде... Пък сертификацията - ще си я правим на принтера вкъщи...
                                Сега ще се покаже някой 'политик' и ще каже - 'нЕма проблем - ще драснем там нЕколко точки У закона'...
                                Не че не е възможен и такъв вариант де - то Конституцията я променя обикновено народно събрание, пък камо-ли някакво законче...
                                Ако към мен - далеч съм от мисълта че всеки може да ремонтира тия машини. Разсъжденията по темата ми са по въпроса за какво би могла да ни съди Русия, ако нямаме конкретен ангажимент черно на бяло че сме длъжни докато имаме руски самолети, да ги ремонтираме при тях.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X