Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Slowtraveler е прав. Аз карам евтини 20 годишни коли. Ама имам 4, и а спре едната, веднага скачам на другата. Имам ли само една кола, тя ще е нова /дано не ми се случи, мразя компютър в коли и лодки/.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
      Аха, изброяване на конкретни дати, бройки и типове е еквивалентно на твоето "Вервайте ми!"..?
      "Вервайте", може да ти е казала баба ти - не и аз, не и тук...
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        "Вервайте", може да ти е казала баба ти - не и аз, не и тук...
        За съжаление - точно ти и точно тук. И както справедливо забеляза Павлин Андреев - не за първи път.

        Конкретно в тази тема - двама участници застъпихте една и съща теза - ти и komuso. Единият от двамата защити тезата си с конкретна информация, другият настояване че тебе да му вЕрваме.. щото така. Ти си умен мъж - прецени кой от двамата си.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Я - ако обичаш де - посочи по-конретното в конкретната и обратно.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Когато аргументите свършат и започне упражнението по софистика...
            "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

            2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              Да не разваляме дискусията. Но все пак има проверими факти.
              От Америка имахме няколко оферти , за нови и стари, самолети, дори единия вариант беше няколко нови и стари ф-18. Имахме и оферта от Израел , за стари модернизирани- същата като хърватска, имахме и от Гърция за 50.
              Но комисията начело с ... изпрати писма само за ... Нататъка се знае, но трябва да се има в предвид и факта че председателя на комисията еднолично ( Документирано е с подпис) изхвърли португалската оферта.

              Чавдаре, извинявай всичко това е проверимо и документирано.
              Тролчето, документирано е че ти тъпо и упорито въртиш едни и същи лъжи. Нямам намерение да се занимавам да ти оборвам тъпотиите за 99-ти път.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                .... Аз карам евтини 20 годишни коли. Ама имам 4, и а спре едната, веднага скачам на другата. Имам ли само една кола, тя ще е нова .....
                Ако имаш само една кола ( независимо дали нова или трета рЪка от Горублене) и на третия ден ти я блъсне некой та стане на скрап - щеш не щеш ше се возиш с градския рейс .

                ... а пък за старите коли : предпочитам 4 рециклирани Мерцедеса пред 4 рециклирани Москвича . А познай що !
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                  ... предпочитам 4 рециклирани Мерцедеса пред 4 рециклирани Москвича . А познай що !
                  Шот си от нездравите соросоЙди, как защо?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                    Ако имаш само една кола ( независимо дали нова или трета рЪка от Горублене) и на третия ден ти я блъсне некой та стане на скрап - щеш не щеш ше се возиш с градския рейс .

                    ... а пък за старите коли : предпочитам 4 рециклирани Мерцедеса пред 4 рециклирани Москвича . А познай що !
                    Статистически всички инциденти във ВВС през последните години са по субективни причини.

                    Но аз ( предполагам болшинството) искаме най-хубавия (скъп) самолет за ВВС, както вика Борисов, да могат (ако) да се сборят

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Не знам какво визираш, но трябва да си много навътре, защото
                      http://www.pan.bg/view_article-5-104...ed-1989-g.html
                      и линковете под заглавието също не са перфектни.
                      И какво следва, ако са субектини?
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        И какво следва, ако са субектини?
                        Че техниката на братушките, дори и рециклирана и кърпена с чукО и телО си остава нумеро уно, а всички авариЙ са дело на пилотска некадърност, това следва.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Падаха и от другите, та не знам.
                          Но това преди години пак се обсъжда тук.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            ...Падаха и от другите, та не знам....
                            От кои другите ?
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Падаха и от другите, та не знам.
                              Там прЕчините са също субективни. Но субективността се изразяват в лошия избор на пиндо-евро-гейска техника.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Шот си от нездравите соросоЙди...
                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Че техниката на братушките...
                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Там прЕчините са също субективни...
                                Жалко е да гледаш как зрял, възрастен (на години) човек няма воля да си наложи самоконтрол, а вместо това се държи като малко дете, което е на всяка манджа мерудия, все едно е в стая с възрастни, в която никой не му обръща внимание, и то крещи ли, крещи там, за да го забележат... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:facepalm.gif
Прегледи:5
Размер:1.4 КБ
ID:5800003
                                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X