Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българските ВВС

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българските ВВС

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    Мигове ли ще купуваме или сута?
    А ще купуваме или не?На кредит или имаме ясен бюджет?Нови или втора рька?Западни или Руски?..............Като/ако купим ще се разбере,че на един самолет най-важното и най-скьпото му е пилота,а за там ако отворим тема и сьвсем ще е плачевно.

    На 84та страница и 2 години чуденки не сме мрьднали и грам ако не броим и мераците за кораби.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Българските ВВС

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

      На 84та страница и 2 години чуденки не сме мрьднали и грам ако не броим и мераците за кораби.
      Да бе това ясно, ама гледам пак се правят сметките на руските производители, та рекох да не би България и НАТО да са сменили концепцията за родните ВВС и да е решено да минаваме на руски самолети
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Българските ВВС

        Нищо не се знае.

        Коментар


        • От: Българските ВВС

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Нищо не се знае.
          Не си първия, който изпитва сантимент към руската авиационна техника (и не само авиационна ) ама със сантименталности няма да се получи Така че си оставаме на план А.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Българските ВВС

            Никакъв сантимент не изпитвам към никаква руска техника. Моят УАЗ е трофеен и ми тежи на съвестта всяка част която поръчвам от Русия.

            Коментар


            • От: Българските ВВС

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Да бе това ясно, ама гледам пак се правят сметките на руските производители, та рекох да не би България и НАТО да са сменили концепцията за родните ВВС и да е решено да минаваме на руски самолети
              Ми щом Венецуела е на сделката какво ни пречи и ние да се набьлбуцаме.

              Я виж малко снимки от празнуванията вьв Венецуела по случай....случая.С тия ли сме на едно ниво?

              http://www.telegraph.co.uk/news/pict...al.html?frame=
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Българските ВВС

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                С тия ли сме на едно ниво?
                Имам лоши новини за теб.

                Коментар


                • От: Българските ВВС

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Имам лоши новини за теб.
                  За мен трудно,най-много да се вдигне цифрата за пращане до България.
                  Да не преврьщаме темата,но тия поне студентите им се бунтуват и имат нефт за разлика от нас.Шанс да имаме еднакви самолети обаче има

                  СУ 30 имат 23 бройки след като един катастрофира гонейки друг влизащ от Колумбия,2015 са порьчани още 12 бройки.Ако това имаш в предвид то да - лоши новини,ние и на бройка няма да го докараме,а те не вьртят патрул за НАТО и Руснаците не ги пробват всяка седмица.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Българските ВВС

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Никакъв сантимент не изпитвам
                    Ми тогава кое не се знае?
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Българските ВВС

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Ми щом Венецуела е на сделката какво ни пречи и ние да се набьлбуцаме.
                      Ти па къде заби, къде сме ние, къде са тия?
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Българските ВВС

                        Не съм аз,само поемам по темата,нали и те купили уж без пари ма не се знае какво заложили.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Българските ВВС

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Ми тогава кое не се знае?
                          Аз и да нямам сантимент, много хора имат. По ред причини пък едни руски самолети имат по-голям "схемен" потенциал от каквито и да било други. Това е важно при вземане на решения у нас.

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Ти па къде заби, къде сме ние, къде са тия?
                          Всъщност не са много далеч от нас. Едни 15-20 години назад.

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          тия поне студентите им се бунтуват и имат нефт за разлика от нас.
                          Нефтът им играе отрицателна роля в момента

                          Коментар


                          • От: Българските ВВС

                            Нови сaмолети със сигурност ще имa и нямa дa сa руски.Дотогaвa ще ни пaзят aмерикaнски мaшини и ще е бъкaно с учения,явно кaто отрезвителен ефект срещу руските ,черноморски "проби",пък и въобще.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • От: Българските ВВС

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Аз и да нямам сантимент, много хора имат. По ред причини пък едни руски самолети имат по-голям "схемен" потенциал от каквито и да било други. Това е важно при вземане на решения у нас.
                              И ти, и другите знаете, че няма да стане, ако и да има теоритична възможност. Минало-бешело е тая работа.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Българските ВВС

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                Минало-бешело е тая работа.
                                Обективно е по-скоро (много по-скоро) така, отколкото обратното, но сантиментите (също толкова обективно) устойчиво продължават да преобладават. Оттам провиждане във всякаква сделка и прочее отношения, със всякакви други, се провиждат всячески "минавки". Това създава и една атмосфера на ограничена оперативност за тези, които реално трябва да свършат работата.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X