Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    А върни една де, тарикат мъж....
    пп пиша сефте тук, заради цифрите
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Кое точно е тъпотия...
      Трудно ми е да определя, но около 90-93% от мненията ти са тъпотия. Освен тези, които касаят работа с къртач - там си сила, признавам си, ама това го можеха и мургавите служащи с начално образование в наборните строителни войски, та не е повод за гордост. Важното е, че строителен общак се изказва като последна инстанция за самолетни корпуси:

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      ...2.5 Маха с тоя корпус и с сия двигатели ,ще ги видят през крив макарон,няма начин.
      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      ...нужда от никакви чертежи ,просто си направете сравнението на корпусите и двигателите на самолети със скорост 2.5 и 3 М и на тоя Су...
      Мъка, мъка и пак мъка... Едно време, едни хора така са убеждавали хората, че трябва да вярват в мощта на тогавашния брат. Сега, в друго време, други хора пак така убеждават...

      Умом США не понять,
      Аршином общим не измерить:
      У него особенная стать —
      В США можно только верить.

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      ...Може и разбор на българския език да направите - също ваше право...
      Някои може и да направим разбор на българския език, на други ви е трудно простото четене с разбиране!
      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Никъде не се говори за молекули въздух, а за молекули в 1см3 въздух
        Здравей, Veskov!
        Точно така. Това имах предвид и аз. Говори се за определен брой молекули затворени в определен обем въздух. Никъде не е посочено молекулите от кое вещество, химичен елемент са и в какво състояние. Това е все едно да кажеш, че в една стая има еди колко си човека. Но не се казва дали всичките са само жени, мъже или деца или пък , че са само азиатци, европейци, афро-американци и т.н.
        Но ...

        Лека!

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Човека цитира размер на молекулата, но не говорел за " кое вещество "
          Тук признавам ме изненада
          Ибо "всяка молекула се отличава по размер от друго вещество, като пръстов отпечатък"

          пп
          и да припомним, това е човек правещ забележки за прецизен изказ
          аеродинамики ще ви сметне всякакви, ама не може прецизно въздуха да опише

          Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
          ... на други ви е трудно простото четене с разбиране!
          Съгласен
          Последно редактирано от DBRS; 22-02-19, 20:46.
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Човека цитира размер на молекулата, но не говорел за " кое вещество "
            Тук признавам ме изненада
            Ибо "всяка молекула се отличава по размер от друго вещество, като пръстов отпечатък"

            пп
            и да припомним, това е човек правещ забележки за прецизен изказ
            аеродинамики ще ви сметне всякакви, ама не може прецизно въздуха да опише


            Съгласен
            DBRS, не ми слагай твои думи в моите уста. Твоите знания по аеродинамика се виждат колко са и какви са от този, който знае. Аз за прецизен изказ или ораторски възможности претенции нямам. Ако още имаш претенции , че си грамотен в областта на аеродинамиката просто го напиши: "Грамотен съм по аеродинамика" и точка. Пък да видим колко си. Въпросите ,преди няколко страници , за скоростта на един самолет и видовете такава нали ги виждаш. Ми обясни ни ги . Та да видим колко си запознат с една от основните характеристики на един самолет, определяща доста от наложените му ограничения.
            И тогава всичко ще се разбере. Ще стане ясно. Не , че има какво толкоз да се разбира то отдавна е ясно. Пък и ако посочиш съответните " некоректни" източници както аз неразбиращия съм ги приложил. Е ти и други ги обявихте за меко казано некоректни.
            Е вашите източници по аеродинамика не ги показвате нещо. Е един от вас написа, че се движел в " авиаторски среди" и му предоставяли различни учебници. Еми кат се движи в такива среди да им покаже на приятелите си авиатори синята българска книжка по "Аеродинамика и динамика на полета на самолета", която вие слабо казано омаскарихте. Пък да видим да не вземат да я познаят от определен период от обучението им. Пък тогаз да им обясни колко некоректна е тя и да види те какво ще му отговорят. И после да вземе да Ви напише на лично на "разбирачите" какво е мнението им за грешния некомпетентен учебник, че да не останете леко поучудени.
            Там разясненията за скоростта очаквам да видим за да разберем в Нета всичко дали е каша или не.

            Лека!

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Какво сте се впрегнАли толкова, ГРУПАТА, ПАК-ФАК няма да може да ни продадете щото за вас не можете да си го направите, от тук нататък всякакви сериозни разговори за "нероден Петко" са безсмислени, само може човек леко да ви дразни за да ви гледа сеира. Нищо сложно и трагично...
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                , само може човек леко да ви дразни за да ви гледа сеира. Нищо сложно и трагично...
                То заради това ли се появявате из темите, но нищо трагично, всеки с номера си, други с цяла програма...
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Тази тема отдавна вече не е за един самолет (койте поне засега не изглежда да се случи като нещо значимо), а място за дръгнене на клавиатури и мерене на филии и фобии.
                  Така че, хайде стига!
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X