Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Само дето колектива има какво да вдига пък ние колективно си го наколективихме,ще ги вдигат още 2 месеца и после и това няма да има.

    Колективната идея я разбирам ма нещо колективно ни наведоха,едните си летят,а ние ги дебнем,другите колективно ни чакат да видим кой боклук за какви милиони ще купим.От къде да то погледнеш все за палците.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Само дето колектива има какво да вдига пък ние колективно си го наколективихме,ще ги вдигат още 2 месеца и после и това няма да има.

      Колективната идея я разбирам ма нещо колективно ни наведоха,едните си летят,а ние ги дебнем,другите колективно ни чакат да видим кой боклук за какви милиони ще купим.От къде да то погледнеш все за палците.
      Ааа, не знам, говори се, че било за хубаво.

      Та ше литнат примерно от гръцко и готово, немаме ядове.
      Последно редактирано от Самодържец; 25-03-14, 16:33.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        ... За чий въобще ги вдигат,кого плашат с това? Бавен моторен стар разузнавателен ИЛ,него ли плашим,за какво ги вдигат? ...
        Ми то това си е ритуал още от едно време.


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f4il20.jpg
Прегледи:1
Размер:23.3 КБ
ID:5574461

        та до наши дни

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:m02013060600001.jpg
Прегледи:1
Размер:43.9 КБ
ID:5574457
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          ...колективно ни чакат да видим кой боклук за какви милиони ще купим...
          Не е като да нямаме избор кво да купим. Стига да имахме кинти де, за което нямане никакъв колектив не ни е виновен. А простата истина е че и да не бяхме в колектива, пак щяхме да сме си същите посерковци. Или мислиш че дядя Путя (което собствено е алтернативата) щеше пак да даде за "братския славянски народ"? И ако да, какво щеше да вземе за това?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            О аз не казвам,че някой ни е свалил гащите,те само свириха музиката,ние сами нежно си ги смькнахме на коленете.

            Ритуала го знам,чичо ми беше снимачка на нашата клюкарка,онова снимащото.Сьщото това като мине близо до Турската граница и ония вдигат,че знае ли се не се ли знае.Вдигат ма имат какво,и ако се угелпи имат с какво да подпрат.
            Руснаците си летят,нашите тичат по телта,лошо няма ако имаш самолети и мангизи,като нямаш така или иначе гащите са ти на коленете,за чий и кого гониш?

            Знам,че е грешно така да се мисли ма като няма други варианти?Колко време ще издържат машините преди тотално да станат на паметници и тогава да се наложи каквото ни дадат на какви да е пари да си го купим?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Е Босе, не си прав. Всяко нарушение на въздушното пространство, не е война баси. То по тая логика - нищо не ни трябва (дали пък „дядополковниците“ не действат точно от тази презумпция).
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Ми то това си е ритуал още от едно време.


                [ATTACH=CONFIG]695129[/ATTACH]

                та до наши дни

                [ATTACH=CONFIG]695125[/ATTACH]



                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Е Босе, не си прав. Всяко нарушение на въздушното пространство, не е война баси. То по тая логика - нищо не ни трябва (дали пък „дядополковниците“ не действат точно от тази презумпция).

                  Не не е война и се знае долу горе кой лети и колко са,за всяка кофа близо до границата самолети да вдигаш дето са ти кът не е много добра идея според мен поне,това ми е мисълта.Тук и нарушение няма,просто минава близо и така може да си минава 5 пъти у седмицата всяка сутрин,нищо не можеш да му кажеш,а само да ги вдигнеш за прихват.На тях не им пука,въпроса е след колко седмици ще можем да вдигнем хвърчило само и кой ще го ползва това за коз да купи балалайка някаква.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Е, не по-малко не е нарушение ние пък да си вдигаме самолетите в нашата си територия. То излиза, че се притесняваш за ресурса им.
                    А ако това е катализатора най-после нещо да се направи за авиацията ни - това да бъде. Лошо няма - напротив.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Е, не по-малко не е нарушение ние пък да си вдигаме самолетите в нашата си територия. То излиза, че се притесняваш за ресурса им.
                      А ако това е катализатора най-после нещо да се направи за авиацията ни - това да бъде. Лошо няма - напротив.

                      ТОЧНО

                      Да имахме та да вдигаме за всеки балон ако трябва ма като нямаме какво гоним.Нещо ще се направи за авиацията - ще им изцицат ресурса и на тия които им остана такьв.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Не не е война и се знае долу горе кой лети и колко са,за всяка кофа близо до границата самолети да вдигаш дето са ти кът не е много добра идея според мен поне,това ми е мисълта. ...
                        Е защо? Нека да тренират прехват на истинска цел, пък била и тя по-бавна. И без това не са се утрепали да летят. Майната му на ресурса като останат пилоти, които са се отучили да летят!
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Дали нямаше да е по-удачно тея прехвати да си ги правят на спретнати реални учения? Бойни самолети срещу бойни. Например Миг-29 срещу Су-25? И то не дежурния самолет. Ама то май повече от дежурната двойка не могат да съберат
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Е защо? Нека да тренират прехват на истинска цел, пък била и тя по-бавна. И без това не са се утрепали да летят. Майната му на ресурса като останат пилоти, които са се отучили да летят!
                            Е да,то това винаги го има като плюс,но се ползват дежурни машини за тренировки един вид,а и там се вьртяха почти едни и сьщи пилоти или поне така беше преди 20 години.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              Дали нямаше да е по-удачно тея прехвати да си ги правят на спретнати реални учения? ...
                              Нарежданията за тези прехвати сега не ги ли дават от НАТО?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Нарежданията за тези прехвати сега не ги ли дават от НАТО?
                                Знам ли кой ги дава. Няма да се очудя, ако пак ние самоинициативно се правим на мъже, без да са го искали от нас.
                                Знам едно, ако се случи реална ситуация в момента сме оттекли от всякъде.
                                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X